Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Abbey 08 paź 2013, 16:45
grsec napisał(a):... widok obsciskujacych sie ze soba par..

jw
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 08 paź 2013, 16:53
grsec napisał(a):... widok obsciskujacych sie ze soba par..

Mnie też.
Jestem jaka jestem

Wkurza mnie:

przez Pieprz 08 paź 2013, 17:30
veganka, takie sobie wybrała więc to jej sprawa, na pewno by mi nie było jej żal na Twoim miejscu

kto jest większym głupcem, głupiec, czy ten kto za nim podąża?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez libertynka 08 paź 2013, 18:01
Mushroom, a mi jej żal, bo ją znam parę lat i te parę lat marzyła o dziecku, podążała za instynktem, jednocześnie szukała poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji życiowej, to nie jest głupie, co najwyżej tragiczne.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Wkurza mnie:

przez Atalanta 08 paź 2013, 19:21
Mój ojciec, który czepia się drobiazgów, ostatnio nawet marchewka w zupie mu przeszkadza :evil: Nie wiem co ona mu zrobiła.
Ciągle ma pretensje do dzieci że trzaskają drzwiami a sam nie jest lepszy :evil:

Wkurza mnie:

przez wieslawpas 08 paź 2013, 19:32
Moja rada:

Problem 1. ZUPA
Rozwiazanie: nie dawać wcale

Problem 2. DRZWI
Rozwiązanie: zdjac drzwi.

W ten sposó probelmy przestana występować:)

Wkurza mnie:

przez Niktita 08 paź 2013, 19:48
Wkurza mnie, że na świecie jest tylu chamów.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Wkurza mnie:

przez Atalanta 08 paź 2013, 20:25
wieslawpas napisał(a):Moja rada:

Problem 1. ZUPA
Rozwiazanie: nie dawać wcale

Problem 2. DRZWI
Rozwiązanie: zdjac drzwi.

W ten sposó probelmy przestana występować:)

Niby tak, ale zupa bez marchewki ma już inny smak, prawie każda; poza tym te uwagi najczęściej czyni własnie przy obiedzie i psuje nam wszystkim nastrój; nie mowiąc już , że ma taką barwę głosu której nie znoszę, mam wrażenie jakby ten głos ciągle podnosił

Zdjęcie drzwi - tu już jest problem, w chacie byłoby zimno, szczególnie teraz, brrr

On po prostu daje zły przykład a wymaga czego innego :(

Wkurza mnie:

przez anna.anakaia 08 paź 2013, 22:26
Wkurza mnie lekkie zawieszenie i poczucie, że zaraz się bujnę w którąś stronę. Nie lubię tej huśtawki, ale nie lubię też swojej nijakości.
anna.anakaia

Wkurza mnie:

przez deader 09 paź 2013, 12:25
Reklamy w radiu. Wszystkie reklamy mnie wkurwiają, ale te radiowe wydają się najgorsze, pieprzony zgiełk, wrzask, pisk, rozentuzjazmowane głosy, pierdzielące o salonie masażu co najmniej jakby to był cholerny Disneyland, na tle muzyki wyplutej chyba randomowo przez komputer. I jeszcze mam takiego dzisiaj "farta" że co nie wyjdę ze swojego biura to w firmie wszędzie trafiam na reklamy w radiu, zaczynam się zastanawiać czy oni tam do k.... nędzy nadają jeszcze cokolwiek poza reklamami, i jak ludzie z którymi pracuję mogą się tak masochistycznie tym ścierwem katować??? Pierwsze co robię po wejściu do pomieszczenia jeśli nikogo tam nie ma to wyłączam radio, już stukot i warkot maszyn gra mi milszą muzykę.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Rebelia 09 paź 2013, 12:29
deader, najlepsza reklama ever to był jakiś chelat magnezu, myślałam, że wygryzę głośniki, kiedy słyszałam po raz 1029010 tego dnia podniecony głosik jakiejś baby.

Szkoda, że takich reklam w radiu nie puszczają:

Wkurza mnie:

przez rotten soul 09 paź 2013, 12:47
deader,
Dla wielu osób ważne jest to żeby coś do nich gadało (nieważne co) lub grało (również nieważne). Ciężko znoszą po prostu przebywanie w ciszy. Także radyjko jest dla nich wybawieniem od niej. Ty i ja też mamy akurat odwrotnie. Nas trafia szlag.
rotten soul

Wkurza mnie:

przez deader 09 paź 2013, 12:49
Rebelia napisał(a):deader, najlepsza reklama ever to był jakiś chelat magnezu, myślałam, że wygryzę głośniki, kiedy słyszałam po raz 1029010 tego dnia podniecony głosik jakiejś baby.

Niestety, muszę cię "pobić", najlepszą reklamę ever usłyszałem robiąc zakupy w spożywczaku, mieli załączone jakieś RMF czy inne gówno i poleciała reklama jakiegoś płynu do pochwy, normalnie stanąłem w tym sklepie jak wryty bo nie wierzyłem że to słyszę - godzina 15 z minutami, sklep pełen matek z dziećmi a z głośników coś w stylu: "Od kiedy używam Pochwex'u moje naturalne otwory zioną świeżością".

rotten soul napisał(a):deader,
Dla wielu osób ważne jest to żeby coś do nich gadało (nieważne co) lub grało (również nieważne). Ciężko znoszą po prostu przebywanie w ciszy. Także radyjko jest dla nich wybawieniem od niej. Ty i ja też mamy akurat odwrotnie. Nas trafia szlag.

Ja nie mam nic przeciwko gadaniu, ale gadanie to musi być z sensem. Raz nastawiłem radio na TOK FM to mi się przy tym dobrze pracowało, ale po godzinie przyszli kumple i wytrzymali ledwo kwadrans, bo akurat jakaś debata polityczna leciała i stwierdzono że "to nie na ich nerwy" :? Nawet jak gram w GTA to moją ulubioną stacją radiową jest ta z wywiadami / rozmowami, ale dlatego że są na poziomie, śmieszne i inteligentne. Tymczasem z żalem stwierdzam że nawet radio które teoretycznie powinno trafiać w moje gusta - Antyradio - mnie najzwyczajniej wkurza, wkurzają mnie i prezenterzy i to że jak każde inne radio grają ten sam set utworów codziennie. Planuję zrobić zrzutkę na jamnika z CDkiem, może być szrot, ale do szału mnie stacje radiowe doprowadzają.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Kiya 09 paź 2013, 13:28
deader, jak pracowałam w sklepie z bielizną i szefowa zastępowała mnie w soboty, to potem wyśmiewała się ze mnie na wszystkich swoich punktach, że w pracy słucham Trójki. Jak to usłyszałam to mnie aż wryło i nie wiedziałam co powiedzieć. Bo oto dziewczonka, które całymi dniami katują się RMFem i Eską NAŚMIEWAJĄ się ze mnie, że słucham Trójki. :shock: Jakby się jeszcze dowiedziały, że czytam książki, to by im chyba brzuszki pękły ze śmiechu.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg