[Rzeszów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Rzeszów]

przez xmarcinx92 16 gru 2013, 14:35
księża to sciema

[Rzeszów]

przez Enii 16 gru 2013, 16:36
xmarcinx92 napisał(a):księża to sciema

Ten komentarz to powinienes zostawic dla siebie 8)
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

[Rzeszów]

przez maciejbright 16 gru 2013, 17:16
A co nie jest ściemą? Popatrz. Rodzimy się żyjemy i umieramy. Po co tak naprawdę żyjemy? By gromadzić dobra, mieć dziecko, posadzić drzewo? Okej jeżeli tylko po to, to jest to bez sensu i nie dziwie się wcale, że mamy nerwice, depresje itp. Księża to jedynie i aż pośrednicy. Nie chcę nikomu robić tu kazania i świecić przykładem bo żaden ze mnie przykład. Pogubiłem się i dlatego tu jestem tak jak Wy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Rzeszów]

przez Enii 16 gru 2013, 17:29
maciejbright, dokładnie. Jest ksiądz i jest ksiadz z powołania. Tak samo jak jest lekarz i jest lekarz z powołania. Wszystkich w jednym worku nie mozna umieszczac
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

[Rzeszów]

przez xmarcinx92 17 gru 2013, 02:04
dlaczego ksiądz mialby miec większa moc niz swieccy ? bo ma na sobie czarną szate i "szal" ? a moze dlatego ze pare lat spedzil w seminarium ? bez sensu

-- 17 gru 2013, 02:04 --

dlaczego ksiądz mialby miec większa moc niz swieccy ? bo ma na sobie czarną szate i "szal" ? a moze dlatego ze pare lat spedzil w seminarium ? bez sensu

[Rzeszów]

przez marcel 17 gru 2013, 17:34
Wiara i metafizyka z jednej , kler i próżność z drugiej . Zapraszam na chwile z muzyką http://www.youtube.com/watch?v=xYQ8Pet7o0s
Szary świat piekny być może - w kolorowym telewizorze

[Rzeszów]

przez Luks321 08 sty 2014, 20:45
A ja dalej będę pisał to samo, bo może nie każdy widział, a ktoś się w końcu zainteresuje. Jak chce ktoś wiedzieć co pisałem wcześniej to polecam zajrzeć na 16 stronę tego wątku. A tutaj dam tylko i aż tyle http://www.zdrowiej.vegie.pl/viewtopic. ... sc&start=0
Żaden psycholog ani psychiatra (swoją drogą nie wiem jakim prawem ci ludzie "leczą" z nerwic i depresji, kiedy nie ma żadnych naukowych dowodów skuteczności ich działania) nie pomoże nawet w małym ułamku tyle co wiedza zdobyta po przeczytaniu tego. To nie jest cała wiedza na ten temat, ale w dużej ilości przypadków zwykle przy rzetelnym próbowaniu tych metod rozwiązuje sprawę. Jak ktoś chce to przedyskutować to udostępniłem wcześniej numer gg.

[Rzeszów]

przez misiek_1 09 sty 2014, 21:47
u jakiego lekarza się leczycie?

[Rzeszów]

przez EmInQu 10 sty 2014, 08:52
xmarcinx92 napisał(a):dlaczego ksiądz mialby miec większa moc niz swieccy ?
....bo Kaszpirowski też podobno miał :mrgreen:
bo ma na sobie czarną szate i "szal" ?
Nie płaci podatków :mrgreen:
a moze dlatego ze pare lat spedzil w seminarium ?
Potęga/majstersztyk podziemnej tajemnicy wiary ;)
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

[Rzeszów]

przez misiek_1 10 sty 2014, 17:52
czy jest gdzieś w Rzeszowie terapia z prawdziwego zdarzenia np.poznawczo-behawioralna na nfz?

[Rzeszów]

przez thordis22 14 sty 2014, 18:13
chyba mnie znów dopadła depresja... czy to się nigdy nie kończy??? zawsze będzie wracać?

[Rzeszów]

przez kroliczek 16 sty 2014, 10:13
Z tego co wiem w Rzeszowie i chyba nigdzie nie ma terapii poznawczo-behawioralnej na nfz, a szkoda. Chyba tylko ktoś odpłatnie robił ją.
Pytania śpią, jeżeli odważymy się je obudzić zaleją nas lawiną i nie dadzą spokoju … . Budząc pierwsze pytanie musisz być przygotowany na zniszczenie siebie … . Lub zwycięstwo! Warto.

[Rzeszów]

przez barikello 22 sty 2014, 14:32
W Rzeszowie nie ma nic, a niestety mimo prób wyprowadzenia się, ciągle mnie wraca do tego głupiego miasta :evil:
barikello

[Rzeszów]

przez EmInQu 23 sty 2014, 11:23
barikello napisał(a): ciągle mnie wraca do tego głupiego miasta :evil:
Ciągnie swój do swego.
Sorry, ale wiele miast nie dorasta pod wieloma względami do Rzeszowa, bo pomimo, iż jest to stolica właściwie chyba jednego z biedniejszych regionów kraju, to radzi sobie całkiem dobrze. Wiele razy Rzeszów znalazł się w czołówce najczystszych, z najlepszą infrastrukturą rowerową, najlepiej wykorzystanych funduszy unijnych, najszybciej rozwijających się(inwestycje, dwukrotne zwiększenie powierzchni), najbezpieczniejszych miast. Wg. rankingu ogólnopolskiego z bodajże listopada zeszłego roku Rzeszów zajął 5 miejsce wśród większych miast, w których żyje się najlepiej.
No i mamy niezłych siatkarzy :P
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Sortuj wg