Nerwica Natręctw - Moja historia, objawy, co zrobić...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez dunkan 17 sty 2008, 23:58
ja kiedys wmowilem sobie ze mam SM i naprawde czulem ze mi palec dretwieje ,zle widze ,ze moje ruchu nie sa zkoordynowane.Poszedlem do neurologa i mnie zapewnila ze wszystko ok jest,po tym icydencie po pierwsze nie wchodze na neta i nie czytam o chorobach a po drugie mowie sobie zawsze ze jest ok!

przez Mafju88 18 sty 2008, 00:08
dunkan ja mialem cos takiego ale to przechodzi uwierz naprawde. Lecz sie do konca mimo ze natrectw nie ma, ale trzeba nabrac ochoty do zycia. CZytales moze o depersonalizacji albo derealizacji? jest wszystko ok to tylko uczucie ze cos jest nie tak ;) dopoki sie tym przejmowalem to tak mialem ale jak to olalem to moze nie odrazu ale po pewnym czasie minelo :)) sadze ze u Ciebie bedzie tak samo. Nie ma co mowic ze alkohol Ci zaszkodzil czy tez leki bo leki Ci pomogly i o tym chyba Ci nie musze mowic :P pozatym zacznij brac magnez i inne witaminy bo byc moze tego Ci brakuje w organizmie. W kazdym badz razie do czego dążę: NIC CI NIE JEST!! :) pozdrawiam

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:10 pm ]
przepraszam ze napisalem o tej depersonalizacji i derealizacji... jest jakis % ze to moze to ale jak juz wczesnije pisalem niewiadomo i to nic strasznego i nic na stałe... pozatym pogadaj o tym z psychologiem :) I pamietaj o tym jednym wniosku koncowym ;)
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez dunkan 18 sty 2008, 00:11
dziekuje Mafju88 za rade! caly czas sobie probuje mowic ze jest ok nie dam sie tej chorobie! ale czasem sie ma doła a nie ma sie komu wyzalic...dzieki jeszcze raz ,mam nadzieje ze samo przejdzie:-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez viviana 18 sty 2008, 00:19
Chora jestem cały czas, z małymi przerwami i też nie czytam .
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

przez Mafju88 18 sty 2008, 00:23
no tym bardziej jak masz dolka to taki stan moze sie utrzymywac... i nie walcz z tym na sile naprawde... wiekszosc lękow i mysli jest zwalczanych za bardzo co wykancza chorego. Poprostu trzeba to puscic w obieg... a niech sobie bedzie... niedosc ze wtedy to szybciej moze minac to w dodatku zostawia sily na walke na psychoterapii u psychologa... a tam tych sil naprawde trzeba ;) jezeli ktos potrzebuje oczywiscie :)

przez dunkan 18 sty 2008, 00:24
jak ktos mial cos podobnego do mnie to prosze o napisanie :-) zrobi mi sie lzej napewno

przez Mafju88 18 sty 2008, 00:26

przez Mafju88 18 sty 2008, 00:29
Jak juz mowilem warto chyba powoli zaczac ogladac jakies filmy o tematyce takiej jak nasze lęki :) czytac gazety itd.. nie na sile ale jak chcemy cos takiego przeczytac to czytajmy.... to nas osobiscie nie dotyczy my tylko mamy leki z tego powodu :)

przez viviana 18 sty 2008, 00:39
Mafju88 napisał(a):Jak juz mowilem warto chyba powoli zaczac ogladac jakies filmy o tematyce takiej jak nasze lęki :)

Takie filmy o tematyce medycznej tylko mnie nakręcają i na razie dałam sobie luz . Nie mówie, że już nigdy . Potrzebuję czasu .
Jeśli chodzi o książki , gazety itd. w których ktos komuś coś zrobił to jest oki :) Czytam i lęku juź nie mam :)
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

przez dunkan 18 sty 2008, 00:40
nie to nie jest d/d przeczytalem posty i naszczescie to nie to..uff:-)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:36 pm ]
prosze o wpisy jesli ktos mial podobnie jak ja

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:45 pm ]
dzieki za pomoc widze ze nikomu sie nie chce nawet kilka slow napisac...:(

przez Mafju88 18 sty 2008, 02:07
Vivana bo w TV Ci to przedstawiaja obrazowo i mowia o tym i to jest bardziej czytelne i bardziej trafia :) wiec sadze zeto dlatego. Skoro czytasz gazety to i Tv juz niedlugo nie bedzie klopotem :) nie czekaj na psychologa... sama to przelam w odpowiednim czasie :)

Boję się o siebie

przez alusia 20 sty 2008, 23:10
Witam mam pytanko czy ktoś z Was miał natręty związane z tym że możecie sobie coś zrobić??? Te beznadziejne i dołujące wyobrażenia jak np sobie wbijam nóż itd :( u mnie na początku to były silne lęki a teraz są coraz mniej dzięki mojej psycholog, tylko niestety czasem jak mnie dopadnie silny lęk to sama nie wiem czy to są moje myśli ktore chce zrealizować czy ja się tego boję :(:( jedno wiem że mnie to przeraża :(:(
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą!

przez alusia 20 sty 2008, 23:40
No właśnie Polinko są tak jakby wątpliwości... Ale wiesz powiem Ci że mi się wydaje że to są lęki i natręty. Bo ona wpadają do mojej głowy nagle niespodziewanie, krzątają się po mojej głowie tylko mnie nakręcając żeby wywołać lęk Chyba ta choroba to powoduje że potem same mamy mętlik w głowie bo nie wiemy co jest prawdą a co nie :/
Choć w głębi serduszka wiemy że chcemy być szczęsliwe a mysli nam nie dają.....
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą!

przez jaaa 21 sty 2008, 00:25
top sa lęki wiem bo je mialam - starsznie nieprzyjemne
pare lat temu to co alusia noz itd ,teraz mialam z oknem i balkonem dzieki lekom wszystko ustalo ,leku nie ma i mysli juz sie nie boje nawet jak sie pojawi ...skad sie biora?z obaw .... nie z checi

Sortuj wg