Leki na uspokojenie bez/i na receptę.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Leki na uspokojenie

przez aldara.35 25 paź 2008, 22:41
Mam prosbe magik 223,zmien sobie awatar.
Co do lekow ,jesli to początki ,wyprobuj ziolowe specyfiki typu Kalms jest takich wiele dostepnych w aptekach.

przez Misiek 26 paź 2008, 10:42
Kalms jest dobry...

przez SpawnLQX 30 paź 2008, 00:51
magik223 napisał(a):Witam
Znacie państwo może jakieś skuteczne leki na uspokojenie? Skuteczne ale nie za mocne ( to mój debiut z lekami tego typu)
od pewnego czasu zauważam swoją dużą nerwowośc
nie mogę np siedziec w głośnych lokalach - po kilkunastu minutach zaczyna mną telepac z nerwów.
Dobrze by było gdyby leki te nie kolidowały za bardzo z alkoholem.
[edit]
wiek 19 lat

Pozdrawiam

Hej, widze, ze tu spore grono ludzi opstro przewrazliwionych...
Nic dobrego nie znajdziesz bez recepty, no chyba, ze kupisz sobie cos przez internet, ja np. kupowalem sobie z chin alprazolam jak psychiatra mi dawal tylko 30mg na miecha.
Co do laczenia z alkoholem to w momencie kiedy bierzesz powiedzmy 1mg jakiegos benzo mozesz pic spokojnie.
Powinines isc do lekarza ktory przepisze Ci odpowiednie leki po konsultacji, co do nerwic to sie nie wypowiem bo nie doswiadczylem zadnej niestety...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 30 paź 2008, 00:54
niestety? chyba stety ciesz sie;)

polecam Sedatif PC bez recepty dziala! regularnie brany zwlaszcza - wyprobowalam

przez SpawnLQX 30 paź 2008, 01:02
Ja jestem swego rodzaju kolekcjonerem...
Dla mnie nerwica to jak nowy nowy znaczek albo moneta... bardzo bylbym rad ^_^

przez jaaa 30 paź 2008, 01:10
hehe mozesz wziac ode mnie
MASZ- cieszysz sie? ;)

przez afik 01 lis 2008, 17:51
Mam podobny problem, cały czas czuje stres, mam lęki, peszę się jak rozmawiam z niektórymi osobami, czasem tak strasznie że tracę głos, zaczynam się pocić i muszę się obrócić, po prostu uciekam. Ostatnio też siedziałem ze znajomymi, których znam już od kilku lat, ale co dziwne czułem stres, lęk. Jest to raczej nerwica lękowa (słyszałem o podobnych objawach w nadczynności tarczycy, będę musiał to sprawdzić). Byłem dzisiaj na cmentarzu, spory stres, dobrze że nie spotkałem kogoś znajomego, to samo w pracy, a najgorzej jest podczas przerwy śniadaniowej, przeogromny stres. Jak mnie ktoś wtedy o coś spyta czuję stres, a podczas niego straszny ucisk w czole, tak jakby zamykało mi powieki. Brałem już asentre, cital, niestety jestem teraz bez leków. Myślałem że po skończeniu citalu będzie już OK, ale niestety nadal go potrzebuje. Wspaniała ta moja choroba - nerwica, depresja, fobia społeczna.

Re: Leki bez recepty

przez lexi 07 kwi 2009, 14:09
Ja biorę obecnie Persen i jakoś niezbyt mi to pomaga niestety.... zalezy na jednego działa dobrze akurat dla mnie nie jest zbyt mocny by pomóc i zwalczyć chorobę która mi dolega...

Re: Leki bez recepty

przez arkadia 08 kwi 2009, 23:34
Brałam Deprim, jest bez recepty,Na mnie działał fatalnie. Byłam bardzo nerwowa i pobudzona. Z leków bez recepty polecam Relamax. Jest rewelacyjny, czułam się po nim zrelaksowana, rozlużniona.... super, polecam brałam rano i wieczorem.

przez mloda22 18 kwi 2009, 19:24
Witaj
Może delikatniejsze leki również Ci pomogą np. Nervomix. Proponuję spróbować a potem ewentualnie sięgnąc po cos mocniejszego. Mi pomaga w stresujących sytuacjach.

leki uspokajające

przez JuustynaSm 25 cze 2009, 23:15
Witam
Zalogowałam sie aby poznac wasza opinie...
Wydaje mi sie ze mam stany nerwicowe.. bardzo latwo sie denerwuje, wpadam w depresje, byle co wyprowadza mnie z rownowagi.. nie da sie ze mna zyc..Chcialabym nad soba troszke zapanowac.. Czy istnieja jakies skuteczne leki ? tabletki? uspokajajace ktore potrafilby zapanowac nade mna? Probowalam wielu zielarskich, melisek itp.. niestety nie pomagają.
Z gory dziekuje za odpowiedzi..
Pozdrawiam

Re: leki uspokajające

przez linka 25 cze 2009, 23:18
JuustynaSm, żeby stwierdzić nerwicę lub depresję należy przebadać się dokładnie fizycznie, poodwiedzać kilku specjalistów a gdy okaże się, że wyniki są dobre trzeba się udac do psychiatry i psychologa.
Oni stawiają diagnozę dotyczącą zdrowia psychicznego i ewentualnie psychiatra wypisuje receptę na leki.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez klaudia84 26 cze 2009, 03:09
Z alkoholem nie powinny kolidować leki ziołowe, aczkolwiek ogromną głupotą jest mieszać jakiekolwiek leki z trunkami wyskokowymi.
Z ziołowych mogę polecić Nervomix, Nervosol, Persen. Dodatkowo jeżeli masz problem z zasypianiem, to wypróbuj ziołowej Neospasminy - naprawdę pomaga :smile:

Nie mniej jednak nie ryzykuj i nie mieszaj z alkoholem, bo może się to dla Ciebie bardzo źle skończyć. Chociaż wiem, że to niezdrowe i że rujnuje figurę, ale lepiej jest zjeść dużą tabliczkę czekolady, aniżeli tabletkę popić np. piwem. Zdrowie się ma tylko jedno.

Lepiej pozostań tylko i wyłącznie przy Nervomixie i.........soku pomarańczowym (no, chyba, że wolisz inny smak :D ).

Re: leki uspokajające

przez miko84 26 cze 2009, 07:54
Nic dodać nic ująć.
miko84

Sortuj wg