TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez miko84 06 lut 2015, 10:28
Rano zgodnie z rytmami dobowymi najwyżej skacze kortyzol i noradrenalina.
miko84

przez wisnia80 06 lut 2015, 11:04
miko84 napisał(a):Rano zgodnie z rytmami dobowymi najwyżej skacze kortyzol i noradrenalina.

No właśnie o kortyzolu myślałem. Zwłaszcza że ja dużo sportu uprawiam. Ale nawet jak nie uprawiałem, to kiedyś było to samo.

Wstawałem rano i wypijałem antydepresanta w płynie - piwo. I to ciekawe że już po 2-3 łykach dawało się odczuć działanie przeciwlękowe.

Jednak coś w tym łbie mam poprzestawiane.

przez artur1978 06 lut 2015, 11:53
wisnia80 napisał(a):
miko84 napisał(a):Rano zgodnie z rytmami dobowymi najwyżej skacze kortyzol i noradrenalina.

No właśnie o kortyzolu myślałem. Zwłaszcza że ja dużo sportu uprawiam. Ale nawet jak nie uprawiałem, to kiedyś było to samo.

Wstawałem rano i wypijałem antydepresanta w płynie - piwo. I to ciekawe że już po 2-3 łykach dawało się odczuć działanie przeciwlękowe.

Kazdy po piwie czuje dzialanie przeciwlekowe i ogolnie jest mu chwilowo lepiej, dlatgeo picie jest takie zajebiste nie widze w tym nic dziwnego ;)
Tylko ze pozniej trzeba za to zaplacic bo jak alholo schodzi to leki i depresja sa jeszcze wieksze.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slow_down 06 lut 2015, 12:20
Mnie po wypiciu jakiejkolwiek ilości alkoholu nasilały się lęki, ale to pewnie z tego powodu, że alko osłabiał działanie leków.
slow_down

przez wisnia80 06 lut 2015, 14:04
artur1978 napisał(a):
wisnia80 napisał(a):

Kazdy po piwie czuje dzialanie przeciwlekowe i ogolnie jest mu chwilowo lepiej, dlatgeo picie jest takie zajebiste nie widze w tym nic dziwnego ;)
Tylko ze pozniej trzeba za to zaplacic bo jak alholo schodzi to leki i depresja sa jeszcze wieksze.

Dziwne jest to jak dobrze i szybko działa alkohol w porównaniu z innymi lekami.

przez Kalebx3 06 lut 2015, 14:15

Wiśnia , co ma być dziwne ? Przecież alkohol bardziej podchodzi pod narkotyki niż pod leki , więc jak to tu przyrównywać ?
A tak poza tym to bardzo inteligentnie i przewrotnie mistrzowsko ułożyłeś ten post . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez artur1978 06 lut 2015, 14:23
Kalebx3 napisał(a):

Wiśnia , co ma być dziwne ? Przecież alkohol bardziej podchodzi pod narkotyki niż pod leki , więc jak to tu przyrównywać ?
A tak poza tym to bardzo inteligentnie i przewrotnie mistrzowsko ułożyłeś ten post . ;)

ja zaluje ze nie ma w ogolnym obiegu stymulantow , na przyklad AMFA-COLA i w puszce coli 5 mg amfetaminy.
Na bank mielibysmy duzo mniej ludzi z depresja za to wiecej schizofrenikow :D

przez Kalebx3 06 lut 2015, 14:27
a zaluje ze nie ma w ogolnym obiegu stymulantow , na przyklad AMFA-COLA i w puszce coli 5 mg amfetaminy.

Artur , widzę ,że jesteś wielbicielem mocnego wejścia,,, a jak by Ci sie widziała Coca-cola z 10 mg Metylofenidatu . Taką mógłbym spokojnie sam przyrządzić i dać naprzykład teściowej ;)

przez wisnia80 06 lut 2015, 14:43
Kalebx3 napisał(a):

Bzdura, alkohol to substancja psychoaktywna tak samo jak wenlafaksyna czy amfetamina. Różnią się jedynie w proporcjach skutki uboczne vs. działanie pozytywne.

Się wie, jestem alkoholikiem niepijącym :mrgreen:

przez Kalebx3 06 lut 2015, 14:45
Wiśnia , Ty jak cos powiesz,,, to ciężko Cię zagiąć. ;) poważnie .Masz dar.

-- 06 lut 2015, 13:47 --

Się wie, jestem alkoholikiem niepijącym

ta , bo ja też . DZIŚ mi pukło 10 lat + 69 DNI ;)

przez artur1978 06 lut 2015, 15:35
Kalebx3 napisał(a):Wiśnia , Ty jak cos powiesz,,, to ciężko Cię zagiąć. ;) poważnie .Masz dar.

-- 06 lut 2015, 13:47 --

Się wie, jestem alkoholikiem niepijącym

ta , bo ja też . DZIŚ mi pukło 10 lat + 69 DNI ;)

A mi 12 lat i 36 dni :D

Z nalogu wychodzilem na czysto bez zadnych lekow i dobrze mi bylo przez kilka lat, zaluje ze dalem sie wpuscic w leki bo depresje mi zawsze same mijaly i czulem ze bylem zyjaca istota.
generalnie dla alkusa lepiej nic nie brac bo zawsze jest ta cholerne ssanie pod czaszka zeby poczuc sie jeszcze trocje lepiej i jeszcze troche i jeszcze troche ...
Rozumiecie mam nadzieje :D

Ale ze wszystkich lekow tianeptyna narobila najmniej balaganu i najwiecej pomoga na lęki.
Wenla - kilka miechow bezsennosci i akatyzji, dobra nakretka po dostawce 2 lata hipomanii (boze ale mi bylo cudownie)
Reszta SSRI na poczatku korba i lekka hipomania pozniej zwala i letarg, juz smierc chyba jest lepsza od tego stanu.
MIrta,miansa - zamulacze gorsze od wywaru z maku, nie dalo sie zyc po tym
Klomipramina- daj Pan spokoj, wacek do wyrzucenia plus zamula.

przez wisnia80 06 lut 2015, 16:11
No proszę, wszędzie alkoholicy :mrgreen:

To ja świeżak jestem, niespełna 3 latka.

przez miko84 06 lut 2015, 16:19
Mnie nigdy do alko nie ciągnęło. Jako syn alkoholika wiedziałem czym to "pachnie". Poza tym alko nigdy jakoś specjalnie za dobrze na mnie nie działał, zawsze bardzo chorowałem na drugi dzień (a czasami i w ten sam). Może to i dobrze, bo przynajmniej jednego nałogu mniej.

Jako ciekawostka, do wysypu glutaminowych antydepresantów dołącza substancja o nazwie AV-101, w 2015 rusza II faza testów.
miko84

przez Popiol 06 lut 2015, 16:46
Ja też predyspozycji to nadużywania alkoholu nigdy nie miałem i nie mam, chociaż bywały czasy gdzie potrafiłem się dobrze bawić po alko. Na depresję nie pomaga, na lęki też specjalnie nie, dosyć mam cierpienia z powodu depresji więc nie mam zamiaru się z kacem jeszcze użerać, a po spożyciu solidnej dawki alko muszę dochodzić do siebie przez 3 dni bo układ nerwowy mi rozbraja strasznie. To już benzo wolę, nie ma po nich przynajmniej tego alkoholowego rozdrażnienia.
Popiol

Sortuj wg