ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez Breaking_Bad 03 sie 2012, 21:30
Korzeniem wszelkiego zła w moim życiu było zażywanie ZOLPIDEMU !!!

Zastanówcie się WSZYSCY nim go weźmiecie i czy nie jest już za późno by go odstawić!!!

Pozdr!!!- Wyleczony !!!

przez juliadw 03 sie 2012, 21:41
ja bralam dosc dlugo Nasen zeszlam z niego dosc szybko ale do dzis nieraz mam ochote go zazyc;/
W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą.

"Wyzwania stawiane Ci przez życie nie mają Cię sparaliżować
- one mają pomóc Ci odkryć, kim jesteś."

przez czarnobiała mery 06 sie 2012, 14:02
czy jak biorę raz zolpidem, a raz zolpicon, to się mniej uzależnię?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 06 sie 2012, 14:33
eroica,
jak ktoś chce to sobie załtwi i nawet kilka opakowan a dwa od jednego lekarza to luz,przepisuja na dłuzej po prostu , tylko branie tytlu tabsów naraz jest GŁUPOTA ,ale to juz sprawa kolegi wyzej , w koncu jest dorosły i kazdy sam odpowiada za swoje życie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Diosmektyt 07 sie 2012, 00:29
Już to wcześniej pisałem ale zolpidem na mnie w ogóle nie działa. Całkowicie nie odczuwam jakiekolwiek działania tej substancji i nie jestem w tym odosobniony. Zwykłe 5mg relanium lepiej mnie uśpi niż zolpidem, który dla mnie jest niczym placebo-a do tego jest dosyć drogi. Pozdrawiam.

przez tahela 07 sie 2012, 03:05
Diosmektyt,
na mnie działa nasennie lepiej od benzo, benzo bardziej relaksacyjnie, rozluźniająco jak jest stres, ale jednak trochę nasennie również i przez to działanie nasenne człowiek czuje się bardzo zamulony w działaniu i ospały,a
właśnie wzięłam zolpa po około dwóch tygodniach przerwy i mam nadzieję ze zadziała , jedna tabletka spokojnie powinna wystarczyć, dokładnie Onirex on kosztuje około 10 zł za opakowanie więc drogi nie jest , wcześniej miałam zolsanę 16-18 złotych opakowanie
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez krysiunia 10 sie 2012, 11:01
Witam ...ja od 3 dni biorę zolpic ,poł tab na noc ...i mnie bardzo usupia po pol godziny zaczyna juz działac. I jeszcze wycisza mi natretne mysli które dopadją mnie najczesciej na wieczór .Musze isc do lekarza i zaczac swoja bezsenosc noramlnie leczyc , bo od 3 lat brałam na noc hydroksyzine i jakos sobie radziłam ,ale teraz dopadły mnie leki natrętne mysli i lekarz 1 kontaktu wypisał mi zolpic ale powiedzialł ze ma go brac w wyjątkowych sytułacjacj i jak najrzadziej . I rzeczewiscie mozna sie uzaleznic od niego, bo ja zasypiam i uspakajm sie bo nim jak dziecko.Pozdrawiam:)
krysiunia

przez Szaman 16 sie 2012, 22:12
Tak mozna i to porządnie, wiem cos o tym bo tez tego sie obrzarłem w życiu, z zolpidemem jest tak że cięzko jest go odstawic już po paru tygodniach brania 3-4, najgorsze jest to iz kiedy bierzesz jednego tabsa spoko na początku działa elegancko po jakims czasie po jednym zaczynasz sie wiercić no to jeszcze pol i tak można daleko zajechac tym "pociągiem" do lękow i obawa "boze ostatnie 2 tabletki", nie radze sie za długo bawic tym dziadostwem, niby nie benzo ale to pieprzenie ulotkowe nijak ma sie do rzeczywistosci. Ja obecnie jestem na etapie kończącego sie opakowania, wczesniej lykalem tez benzo w niewielkich dawkach, po tym opakowaniu mam zamiar wreszcie zasnac naturalnie a nie na chemi, zastanw sie czy warto sie samemu ladowac w bagno??, odpowiem Ci NIE!!!!!!!!, jak przypomne sobie sytuacje sprzed laty gdzie porzarlem 6 opakowań w ciagu miesiaca i do psychiatry to podziekuje, choc juz teraz wiem ze jak dzis nie wezne to nocka w plecy i tak sie zaczyna bledne kolo, ale od jutra detoks, mam nadzieje ze ze 2 -3 doby i sie unormuje kwestia snu, jak mowil moj psychiatra lepiej przespac 2 godziny na dobe anizeli 12 na prochach i rzeczywiście cos w tym jest. Co do lekarzy pierwszego kontaktu to zwykle maszynki do przepisywania tego gowna i dziwie sie czasem jak latwo jest wydebic recepte;/, masakra ..........wystarczy a niemoge spac i juz, kur.....debile. szerokim łukiem Krysiu dopoki nie jest za pozno. Pozdrawiam Cie w razie jakichs pytań pisz, odpowiem
Life is a heavy sword, on which God wrote, love, fight, suffer ......

przez Stonka 31 sie 2012, 10:17
Biore 6 stilnoxów dziennie od 4 mcy... w ogole biore stinox od roku drobnymi przerwami...bo tylko one zmniejszaja moja doglebna anhedonie... ale jak stilnox przestaje dzialac to mam potworne, nieziemskie napiecie w calym ciele, ze wyje z tego napiecia...cvzy mysliscie ze to mzoe byc skutek uzaleznienia?

Ponwiam pytanie
Tylko teraz biore 1,5 stilnoxa i 3 x 5 mg cloranxenu
ale nadal wyje z bolu i napiecie miesniowego
chociaz zaczelo sie ono albo od mianseryny albo od uszkodzenia ukl pozapiramidowego a potem zaczelam brac stilnoxy i bylo gorzej i gorzej...

przez frustrated 04 wrz 2012, 01:03
zauwazylem, ze jak juz zarzyje zolpidem, jestem o wiele bardziej rano wypoczety niz jesli nie zarzyje :P I ogolnie skraca mi sie potrzeba snu

-- 04 wrz 2012, 00:19 --

jak przywale 3x10mg to bede miec problemy ze wstaniem rano? Pilem dzis jeszcze
zdrowymozg.pl

przez halenore 04 wrz 2012, 01:44
frustrated napisał(a):jak przywale 3x10mg to bede miec problemy ze wstaniem rano? Pilem dzis jeszcze

No może być ciężko z tym wstaniem.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez tahela 04 wrz 2012, 03:37
frustrated, bo zolp pomaga zasnąć, ale krótko utrzymuje sie w organiźmie i nie zamula dlatego jak zolpidem czy clonazepam, i sie człowiek czuje wypoczęty
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Maciej farmaceuta 04 wrz 2012, 10:24
Nie powinno być problemów ze wstawaniem-po 6 h wstaniesz jak młody Bóg

przez Patrycha23 12 wrz 2012, 17:43
A ja mam pytanko czy ktoś z Was zaczął zażywać zolpidem w innym celu niż środek usypiający ? Chodzi mi też o kwestię uzależnienia ale nie stosowania go na sen ale jako uspokajacza, środka rozluźniającego, również w ciągu dnia.
In my mind there's something strange that I can't change..
.... .... ....
Największe wyzwania życie stawia przed najsilniejszymi!

F41.0

Sortuj wg