MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
21
42%

Nie
20
40%

Zaszkodził
9
18%

Liczba głosów : 50

przez ziom1623 15 wrz 2015, 20:14
No ale gdyby to było jak w przypadku ssri, że przestaje działać po kilku latach to ok ale 3 tygodnie to przesada i strata czasu. Ale byłby to dla mnie lek idealny - szkoda, że na naszym rynku nie ma podobnego leku ani raczej nic co mogłoby go zastąpić. Teraz biorę sertraline i z lękami od razu lepiej ale już czuję jak wjeżdża mi serotoninowa zamuła. Chyba nie będzie na mnie działać aktywizująco -będę musiał kiedyś dorzucić bupropion do srri jak będzie mnie stać. To raczej jedyne rozwiązanie na moje zamulenie.

przez boogyman 16 wrz 2015, 16:13
Ludzie ja już się gubię. W końcu można ten lek łączyć z SSRI/SNRI czy nie? Widzę że niektórzy łączą go z Wenlą lub Sertrą a w ulotce jak wół że nie bardzo.
Proszę o wytłumaczenie
Obecnie nic

przez Kontrast 16 wrz 2015, 16:34
Nie łączyć z ssri. To są jakieś eksperymenty które robi ktoś na własną rękę, ma już bardzo zrypaną chemie mózgu i mu po prostu go już nie szkoda. Nidzie nie jest potwierdzone działanie takiej mieszanki oprócz ów przypadków. Szansa że ci to pomoże jest liczona w promilach.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zzYxx 16 wrz 2015, 21:49
Bliska mi osoba brała paroksetynę z moklobemidem.
The Walking Dead.

przez Beerus 25 wrz 2015, 18:49
Witam dzisiaj mi Moja seksowna lekarka przepisała Moklar bo wczesniej bralem Arketis i przez to nie miałęm żadnej satysfakcji z seksu. Więc poprosiłem o inne tabletki. To prawda, że nie powoduje dysfunkcji seksualnej? I powiedziała mi jeszcze, że musze odczekać z 5 dni, i nie zażywac tego arketisu.

przez Kontrast 27 wrz 2015, 14:30
Beerus, Nie powoduje, ale jak dlugo brales arketis to moga byc na poczatku problemy. Popros jeszcze o trittico na sen, po tym ma sie mega ranne erekcje;d

przez Mooon 07 paź 2015, 20:36
Mozna z tiane ??

przez Dark Knight 09 paź 2015, 08:34
Bardzo prosze o odp czy mozna tianeptyne z mokloo potrzebune szybkien odp dzisiaj wizyta i chce wiedziec czy takie polaczenie ma sens i czy wogole mozna

-- 09 paź 2015, 08:37 --

Bardzo prosze o odp czy mozna tianeptyne z mokloo potrzebune szybkien odp dzisiaj wizyta i chce wiedziec czy takie polaczenie ma sens i czy wogole mozna

przez coccinella 26 lis 2015, 20:28
dostałam recepte na Moklobemid, ale muszę odstawić najpierw Anafranil i potem 2 tygodnie czekać aż zaczne brać Moklo. Bo ponoć można dostać zespołu serotoninowego. Prawda to czy moja doktor jest zbyt ostrożna?
Mam nadzieję na trochę energii po tym leku, bo niedlugo się wykończę przez zmęczenie.
Nie chce mi się.

przez Vengence 26 lis 2015, 21:26
coccinella napisał(a):dostałam recepte na Moklobemid, ale muszę odstawić najpierw Anafranil i potem 2 tygodnie czekać aż zaczne brać Moklo. Bo ponoć można dostać zespołu serotoninowego. Prawda to czy moja doktor jest zbyt ostrożna?
Mam nadzieję na trochę energii po tym leku, bo niedlugo się wykończę przez zmęczenie.

Możesz brać po upływie doby.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez kalikali1 27 lis 2015, 12:05
coccinella, Jeżeli anafranil brałaś i nie odczułaś po nim zwiększonej energi czy napędu to nie oczekuj że moklo Ci to da,brałem moklo i nie czułem żadnego przypływu energi na nim ani napędu.

przez Vengence 27 lis 2015, 12:53
kalikali1 napisał(a):coccinella, Jeżeli anafranil brałaś i nie odczułaś po nim zwiększonej energi czy napędu to nie oczekuj że moklo Ci to da,brałem moklo i nie czułem żadnego przypływu energi na nim ani napędu.

Ja miałem to samo na moclo, z resztą na anafranku to samo, nastrój lepszy, ale nie chciało mi się nic kompletnie, z każdym lekiem opartym na serotonine będzie podobnie, ale wiem też z kolei, że niektórych moclo mocno pobudza, może trzeba brać większe dawki, rzędu 600-900 mg, wtedy moclo w dużej mierze działa na dopaminę.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez warrior11 27 lis 2015, 14:59
coccinella,
Niedługo zabraknie psychotropów,które będziesz mogła wypróbować..i co wtedy zrobisz?
A co, jeżeli to twoje zmęczenie jest spowodowane właśnie przewlekłym wieloletnim faszerowaniem
organizmu lekami psychotropowymi?
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Kontrast 27 lis 2015, 15:23
coccinella, Moklo to dobry lek, nie sluchaj. Jeszcze jak malo lekow bralas a wnosze po zapytaniu, ze tak, to powinien cie postawic. Jedyna wada to taka, ze po 2 miesiacach sie adaptuje i czlowiek czuje jakby nie dzialal, a to blad.

Sortuj wg