Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez olinelka 11 sty 2011, 13:28
Ewelinka a powiedziałas na pogotowiu, że bierzesz parogen? To w gardle to Cie boli? Czy tylko masz uczucie tej guli?

[Dodane po edycji:]

A po hydro nie miałaś takiego uczucia w gardle?

przez perla86 11 sty 2011, 13:36
mowilam ze biore lekko pobolewa tzn wiesz czuje to jak przelykam cokolwiek jeydnie jak wode to nie czuje a hydro pierwszy raz wzielam do miesniowo ja nie wiem zeby tak nagle sie zl e poczuc nigdy tak nie mialam boje sie ze to r :why: aleniezrobilmi ekg nie wiem czemu

przez olinelka 11 sty 2011, 13:49
Ewelinka! Spokojnie. Jeżeli badało Cie wczoraj dwóch lekarzy i nic nie stwirdzili groźnego, to nie masz sie czym martwić. Czy któryś z lekarzy kazał Ci zmniejszyc dawke tego parogenu? Bo jak nie, to nie zmniejszaj. Mówiłam Ci juz , że w pierwszych dniach leczenia mozesz się czuc gorzej. Psychiatra też Ci to mówił. Więc nie martw się, nie nakrecaj sie. To nerwy. I moze masz wysuszoną śluzówke, że Cię boli? Pij dużo. Gdyby to była krtań to wydaje mi się, że miałabyś chrypę i bardziej by Cie bolało. Ja przy zapaleniu krtani miałam okropną chrypę.

Nie zmniejszaj dawki leku, bierz tak jak Ci lekarka kazała bo dłużej będziesz czekała na poprawę. A jeśli mozesz to zadzwoń do niej i powiedz jak się czujesz. Albo umow się na wizytę. Ewelinka, a brałas juz kiedyś jakies leki?

ekg widocznie nie było potrzebne i dlatego Ci nie zrobili. Poza tym jesli dostałas hydro domieśniowo to po to żebys sie uspokoiła. Czy lekarz na pogotowiu Ci nie powiedział , że to na pewno na tle nerwowym?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 11 sty 2011, 14:10
Anetka napisal nakarcie ze zaburzenia nerwicowe. Sama dałam cwiartke . bo i tak bralam pol zobaczy jak bede reagowala a potem wroce do tego jak bralam. ja chrypki nie mam jedynie odchrzakiwane boli mnie troche ale niebardzo drazni to strasznie ale jasobie wymyslam ze to g.. i niewiem ciezko sie oddycha nakrecialm sie na maksa ale nie moge zjesc bo ciezko mi sie przelyka jedynie herbate przepije :(

przez olinelka 11 sty 2011, 14:15
No widzisz- zaburzenia nerwicowe i ty tez o tym wiesz tylko strasznie się nakrecasz. Nie bój się! Bierz leki i nie myśl. Nie czytaj internetu!!! Nie czytaj o chorobach bo Ci to nie pomoze, tylko zaszkodzi. Jesteś zdrowa! :D

Jakaś otępiała jestem.... :(

przez perla86 11 sty 2011, 14:26
Anetka ale na klaciemi ciezko jest taki ciezar:( a jak to zaw... :why:

przez olinelka 11 sty 2011, 14:37
Coś Ty! na pewno nie! za młoda jestes :D I na pewno nie mogłabyś siedzieć przed komputerem. A na pewno nic juz byś napisać nie mogła.

10000% że to nie to co myślisz :D

przez joakar4 11 sty 2011, 15:50
Anetka Nie masz Alzheimera, ja też zapominam nazw przedmiotów. A ja jestem na to bardziej narażona, bo mój dziadem miał :lol:

Ewelina zawał w tym wieku jest niemożliwy.

Miałam koszmarny dzień. Jak wychodziłam na uczelnie napadł na mnie rottweiler sąsiada - nie wiem co ten pies do mnie ma, już drugi raz przechodzę koło sąsiada na osiedlu ten go ma na smyczy i pies na mnie skacze. :evil: Bez kagańca!!! No po prosty zgon na miejscu.
Potem jechałam autobusem przez centrum onkologii i dostałam jakby ataku paniki. Patrzę na ten napis i sobie myślę: a jak niedługo tam wyląduję. Bo nikt się moimi kulkami nie przejmuje. Myślałam, że zacznę ryczeć w autobusie i miałam taki ból w klatce i duszności jakby ktoś mi tam usiadł. Ale najpierw zaczęłam głęboko oddychać a potem liczyłam srebrne samochody i trochę przeszło. Potem powtarzałam w myślach zasady procesu karnego i dowlokłam się do domu. Koszmar!!!
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 11 sty 2011, 15:55
A mnie boli to dalej nie wychodze narazie nigdzie jan igdzie nie chodze to nie mozliwe ale lekko mnie pobolewa szyja :( ino macam czy cos niemam :(otłumiona juz jestem bede probowala zjesc zupke jak si eino ugotuje

Panikuje jak schudne choc wiem ze przez to mniej jem wczoraj zjadlam tyle co kolacje zjadlam dzisiaj kromeczke ale sprobuje zjesc zupke napilam sie fervexu choc nie wiem czy to wina na tle chorobowym czy od nerwicy czy cos tam jeszcze :mhm:

przez mel89 11 sty 2011, 16:20
No więc zadzwoniłam dzisiaj do gina i powiedziałam mu o tej dwójce z cyto z grudnia i powiedział "niech zgadnę, wyszedł stan zapalny", na to ja, że i owszem. No i mam dalej brać ten macmirror i powiedział, że PRAWIE na pewno wycinki potwierdzą stan zapalny.

Ale dlaczego PRAWIE? :zonk:

Aneta, a skąd u Ciebie alzheimer? Ile Ty masz lat żeby chorować na Alzheimera? :P Nie przejmuj się, ja też miałam takie zawieszki czasami ale przeszło, nie wiem czym to było spowodowane. A słuchaj, mnie też kuło w lewym boku ale przeszło jak już absolutnie szyjką się zajęłam.

A w ogóle chciałam zauważyć, że w objawach schizofrenii występują objawy jak po joincie (tu: formalne zaburzenia myślenia – „formalne” tzn. związane z samą strukturą procesu myślenia. Mogą być spostrzeżone i analizowane niezależnie od wypowiadanych przez osobę chorą treści. Należy tu zwłaszcza rozkojarzenie – szczególnego rodzaju niespójność wypowiedzi, ześlizgiwanie się wątków i podążanie za niespodziewanymi dla słuchacza skojarzeniami, a nawet większego stopnia dezintegracja myślenia, bałagan wątków i myśli, zahamowania. Charakterystyczne jest także odsuwanie się w rozważaniach i wypowiedziach od realnych aspektów świata (dereizm) oraz mniejsza efektywność myślenia. ), i śmiać mi się zachciało, bo może my też tak myślimy, że mamy najgorsze a to wcale nic takiego.

Ewelinka, ja pierwsze parę dni z prochem też miałam ciężkie - po tabletce robiło mi się gorąco i serce mi biło jak oszalałe. Może Ty masz po prostu skutki uboczne. Ale na bank to wszystko nerwica.

Za godzinę wychodzę na kontrolę do psychiatry mojej. Może i jest poprawa ale nie jest jakoś fenomenalnie, jak to mi opowiadała że będzie.. może muszę jeszcze po prostu poczekać (biorę miesiąc)

przez Madzialenka 11 sty 2011, 16:29
Ja długo biorę Bioxetin 20mg-10 miesięcy, razem z Citronilem.tydzień temu zmniejszyłam dawkę Bioxetinu do 10mg i zaczęły sie bóle głowy,nudności i złe samopoczucie.Nie wiem czy moze być to spowodowane zmniejszeniem dawki? :?Czy moze to jakaś choroba?

przez joakar4 11 sty 2011, 18:59
Strasznie mi dzisiaj źle, wzięłam tabl uspokajające i nervosol, ale i tak mam straszne lęki. I płaczę. :why: Boję się tych moich guzków, teraz już mi się nie wydaje, że to mięśnie. :cry:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 11 sty 2011, 20:13
Asia napewno to nie jest guz :)

przez maksinek 11 sty 2011, 20:15
jak własciwe rozróznic czy ma sie schize???
maksinek

Sortuj wg