Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Tukaszwili 17 maja 2016, 00:02
Teksas - kiedyś brałem Seronil, który pomagał, aczkolwiek zakończyłem leczenie i długo było dobrze. Odebrałem dziś wynik histopatologii, oczywiście żadnych zmian rakowych nie ma, zwykłe zapalenie kawałka błony jelita. Teraz jestem spokojny, ale i tak wiem, że panika niebawem wróci. Jutro idę do internisty, aby jeszcze obejrzał mój wynik i zapisał jakiś lek "na chorą dupę" :D

przez Tukaszwili 17 maja 2016, 09:05
Pholler - z tymi wynikami mam tak samo, również noszę je ze sobą do pracy, bo przecież może się przydadzą jak będę wzywał karetkę...

przez Pholler 17 maja 2016, 11:33
Dobrze Tukaszwili, że badania tylko jakaś drobnostke wykazały.

Nie chce Was koleżanki / koledzy w niedoli w coś wkrecac, ale dopytam znowu: ile Wam schodzą takie zwykłe siniaki? Bo ja już obsesyjnie oglądam miejsce po siniaku, który zszedł.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tukaszwili 17 maja 2016, 12:14
Mi ostatnio siniak po pobraniu krwi jakieś 9 dni schodził.

przez Michellea 17 maja 2016, 13:19
Różnie może być. Mnie kiedyś pielęgniarka pobierała krew jednocześnie gadając z koleżanką o wyborach prezydenckich i zrobiła mi siniaka. Nie pamiętam ile schodził, ale bolało i mam po tym nawet bliznę :?

przez Pholler 17 maja 2016, 15:03
Nie można mieszać polityki z pobieraniem krwi 8)

Ja od co najmniej 12 lat mam naczynka popękane w różnych miejscach ciala (skóra naczynkowa) i teraz mi to zaczęło przeszkadzać i napędzac nerwice. Zacząłem żreć nawet jakieś suplementy na to. Stąd moje pytanie o czas schodzenia siniakow. Wkrecam sobie wszystko naraz.
Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.

przez Dirty_Harry 19 maja 2016, 01:19
Ha! No i mnie znowu dopadło. Hipochondria i totalny lęk przed rakiem języka. Tak długo było dobrze. Niestety język mam w opłakanym stanie, bruzda na jego środku szeroka i głęboką a w niej jakby miał takie strzępki. Do tego ból szyi przypadkowy artykuł i masz. Lęk totalny. Oczywiście w diagnozę tą wierze. Ech, a nawet jesli? Będę musiał to zaakceptować i jakos żyć dalej ile sie da. Jednak lęk to lęk. Ech obłęd.
Pozdrowienia dla nocnych marków.

przez Teksas 19 maja 2016, 01:25
Chyba niezbyt miła babka, co? ;)

Niezbyt, szczerze powiedziawszy.

przez Teksas 19 maja 2016, 01:27
Tukaszwili napisał(a):Pholler - z tymi wynikami mam tak samo, również noszę je ze sobą do pracy, bo przecież może się przydadzą jak będę wzywał karetkę...

Jakie to swojskie...

przez Teksas 19 maja 2016, 01:30
Tukaszwili napisał(a): Teraz jestem spokojny, ale i tak wiem, że panika niebawem wróci.

Taaaa...

przez Teksas 19 maja 2016, 01:39
W piątek jadę po wyniki TK i tarczycy. Podzielę się tutaj nimi:-). Dirty_Harry - nie masz raka języka. To nerwy. Mi powiedziało to wiele osób, w tym specjaliści lekarze, ale i tak w to nie wierzę. Nie myślę rozsądnie i Ty też pewnie nie.

przez Dirty_Harry 19 maja 2016, 01:52
Teksas napisał(a):W piątek jadę po wyniki TK i tarczycy. Podzielę się tutaj nimi:-). Dirty_Harry - nie masz raka języka. To nerwy. Mi powiedziało to wiele osób, w tym specjaliści lekarze, ale i tak w to nie wierzę. Nie myślę rozsądnie i Ty też pewnie nie.

Dzięki! Z tym racjonalnym podejściem do sprawy to wiesz jak jest. Nic tam - internistę mam juz umówionego do innej sprawy to oczywiście zapytam go o ten temat bo mi to żyć nie da. Chyba zmiana pogody tak dewastuje umysł nerwicowcow. Bo przecież bez względu na diagnozę żyje sie dalej :)

przez Tukaszwili 19 maja 2016, 14:21
Dziś już dwa razy czytałem wynik histopatologii i kolonoskopii. Naprawdę nie wiem po co to robię, skoro jak byk napisane, że nic poważnego się nie dzieje. Mam już dość, znów jak mam usiąść rano na kibel to się spinam jak wariat, zamiast zluzować poślady - dosłownie :D
Wariactwo nie ma końca, po wizycie u gastrologa 6 czerwca wracam do psychiatry, nie ma się do pierdzielić.

przez Pholler 19 maja 2016, 16:04
Dirty_Harry - a nie masz jakiejś infekcji? Może candida? Wiem, że to popularne "wyjaśnienie" na wszystko ostatnio, ale kto wie...
Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.

Sortuj wg