Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez marta80 27 mar 2014, 11:13
ganglion jezu to jest??;)chyba zaczne medycyne studiowac:))moj maz sie smieje ze powinnam;)))
ja zawsze chcialam apteke miec swoja i byc farmaceutka;:)))teraz mam jeszcze wieksza wiedze..wiec nic straconego:)

kobity a macie np tak ze szal na 1 chorobe np jak mnie bylo ziarnica..potem przeszlo na inne narzady i choroby a teraz znow wrocilo do ziarnicy(((:
macie tak???

kn24 to wpadaj na wekend do londynu;))))i bedzie jak pisze nerw sesja hipochondryczna;))))

przez Ellwe 27 mar 2014, 11:15
aga9115, haha nie długo będzie maluch na świecie:D

Kurde ja mam potwornego doła od samego rana. :roll: Jestem strasznie spiaca, zaspałam do pracy prawie w 15 min musiałam się wyszykować. Na dodatek trzyma mnie ten ciągły lęk przed rakiem jajnika. Wyczytałam, że endometrioza często jest przyczyną i jestem przerażona. Chciałam zmienić tą pracę ale to się wiąże z przesunieciem o rok mniej więcej ciąży. Stwierdziłam, że jeśli przed wakacjami będę miała zabieg to jeszcze leczenie hormonalne itd więc mogę sobie na to pozowlić. Kurde jak na razie mi się nie udało a każdy lekarz mówi coś innego. Mam straszne lęki, że jeśli dopiero po 30 zaczne się starać to dopadnie mnie ta choroba albo w ogóle nie zajdę i wtedy już całkiem będzie źle. :why: :why: naczytałam się tego wszystkiego w internecie i jestem przerażona.

-- 27 mar 2014, 11:19 --

marta80, ja tak mam jak się uwieszę jednej to mi nie daje spokoju przez długi czas. Zaczęło się od chłoniaka jakiś rok temu przez kilka miesięcy, później ,,był" rak nosogardła, jelit i teraz jajnika. O chłoniaku w tej chwili nawet nie myślę a jeśli już to czasem chciałabym wrócić do czasów kiedy to on mi zaprzątał głowę bo wiem, że jest najlepiej wyleczalny, ale nie potrafię się już na nim skupić. Nie i koniec. Chociaż węzły nie zmalały ani odrobinę od tego czasu.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez aga9115 27 mar 2014, 11:20
Ellwe, dzisiaj za to mam schizy o to, że dzieciaczka mam niedotlenionego, bo się nie rusza tak mocno jak wczoraj... już rak mózgu chyba mnie dopadł, psycha siada :(

A co do Twoich obaw to nie czytaj tyle... Ja czytałam za dużo for o ciąży i teraz mam co chciałam.. ciągły strach o bobasa. :(:(

marta80, ja mam teraz raka kości, ale zaraz pewnie wjedzie jakaś faza na węzły chłonne albo skórę ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 27 mar 2014, 11:37
a mnie ciagle prawe kolano napikala....... tak nie cale... tylko od wew strony ;/ pojeb...ane. mam dosc :( napewno toczen albo borelioza :((((!!!!
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez marta80 27 mar 2014, 11:38
a wiecie co myslicie ze jak obsesyjnie mysli ze np.jak mnie skora swedzi i ciagle o tym mysle swedzi swedzi...ziarnica itd...to bedzie swedziec...kiedys pamietam jak bylam nastolatka....bylam u znjomych i oni mieli ospe i mnie po wizycie u nich chyba z 2tyg skora swedziala bo o ospie myslalam...czy nasza psychika ma wplywa na nasze objawy somatyczne????

przez księżniczka 27 mar 2014, 11:42
marta tak wplywa :P... ale chyba bol kolana to nie moja somatyzacja -.-
Obrazek

przez nerwa 27 mar 2014, 11:48
marta80, ja kiedys taki filmik na necie ogladalam, dali kolesiowi jakies tam leki, juz nie pamietam, czy antydepresanty czy cos. On zdaje sie, chcial popelnic samobojstwo i łyknal od razu 20. I nagle sie zaczelo.. serce walilo, ogolnie stan mial tragiczny. Zabrali go do szpitala i jakis czas, nie wiedzieli co sie z nim dzieje, bo parametry beznadziejnie we wszystkim. I tam juz niemalze umieral. Al enie wiedzieli co on wzial tak naprawde. Skontaktowali sie z jego lekarzem. I okazalo sie, ze on bral udzial w jakim leczeniu, gdzie byla grupa eksperymentalna (dostawali lek) i kontrolna (dostawali placebo) - oczywiscie nikt nie wiedzial w ktorej jest grupie. I ten lekarz sprawdzil, okazalo sie, ze ten chlopak byl w grupie kontrolnej i ten lek to bylo NIC, jakas tam glukoza czy cos :) nie mial szans sie tym zatruc nawet jak wzial 20. I jak mu o tym powiedzieli... nagle wrocil do zdrowia, wszystko mu przeszlo :)

Wiec serio, to nasze myslenie na maksa ma na nas wplyw!
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 27 mar 2014, 11:53
:((( ja sie zalamie tym napikalaniem stawow :(((( sa jakies przyczyny boli stawow bez powarzniejszej przyczyny :((( NIech ktoras zwas mi wywali t ebolerioze ze lba !! albo toczen :(!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek

przez Ellwe 27 mar 2014, 11:58
księżniczka, ja też mam ciągłe bóle mięśni i stawów nie mam pojęcia od czego. Kurde mam nadzieję, że to tylko w naszych głowach siedzie. :bezradny:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Kakunia 123 27 mar 2014, 11:59
Mnie też boli kolano lewe i czasem prawe plus czasem stawy i kości ! Już tak ok 8 msc i nie wiem dlaczego...uciążliwe cholernie
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 27 mar 2014, 12:00
mnie juz trzeci dzien boli.... ale pamietam ze to kolano odzywalo sie jak kiedys trenowalam powerpump.......... ale malo i tylko podczas ktorejs juz H cwiczen.... albo jak rowerem za dlugo jezdzialm;/;/;/;/;/;/ a rteraz 3 dzien samo z siebie
Obrazek

przez nerwa 27 mar 2014, 12:04
księżniczka, ale to moze byc tez na zmiane pogody - takie bole, bo to wtedy tak jak i glowa napierdziela tak i stawy mogą, jak ktos podatny. A teraz wlasnie taka dziwna pogoda jak z zimy -wiosna sie zaczyna. Duze wachania itd.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Kakunia 123 27 mar 2014, 12:08
A ja już 8 msc! Taki kołowrotek raz boli raz nie ..ale przeważnie boli niestety czasem tak jakbym miała je stłuczone a czasem takie wiercenie i kłucie
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 27 mar 2014, 12:38
mnie cale nawet nie boli tylko po wewneytrznych stronach tam gdzie jest dziurka rtaka takie zaglebienie;/

-- 27 mar 2014, 13:20 --

dziewcyzny a co z tym moim usg ?????????? co kilka storn temu przpeisalam wam wynik :D?
Obrazek

Sortuj wg