Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Miro 20 sie 2013, 12:27
marika90 napisał(a):
Miro napisał(a):perla86, Perła, miałem to, podejrzewali astmę, nie mogłem złapać oddechu, miałem robione wszelkiego rodzaju spirometrie (wyszły OK) pomimo tego po wysiłku miałem jak gdyby ataki astmy, to było ponad 10 lat temu jak już nerwica rozgościła się na dobre. Wyszło że na tle nerwowym a z czasem zanikło.

A długo czekałeś ,żeby te problemy z oddechem zniknęły? ;)

Tu niestety muszę Was zasmucić. nie wiem czy był to efekt źle dobranego leku, nikt nie ma pojęcia co to było, ciągnęło się to ponad rok. Zacząłem ćwiczyć żeby doprowadzać do lekkich duszności, i tak coraz dalej i dalej, aż sobie pojszło...
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez Carols 20 sie 2013, 12:36
Ja też miałam duszności.. również podejrzewali astmę, byłam u pulmonologa , miałam spirometrię i NIC! nie wiadomo skąd przyszło i jak poszło.. aczkolwiek u mnie to trwało z 2-3 miesiące, więc nieźle, tak samo miałam z zawrotami głowy, czułam się jabym chodziła wciąż po schodach ruchomych, ziemia mi się ruszała pod nogami sama jakby, neurolog nic złego u mnie nie wyczaił, dostałam skierowanie na rezonans głowy i też nic nie wykazało (na szczęście) zawroty mijały po lekach na uspokojenie ,a później minęły po prostu i póki co nie wróciły, ale czasem wracają co jakiś czas -na jakiś czas!.

Kurdę a ja mam dziś dzień KUPY.. koleżanka mi wysłała zdjęcie swojego nowo narodzonego dziecka, jest idealny :( czuję wielką beznadziejność, jestem taką egoistką , myślę tylko o sobie, o swoich węzłach, ze strachu boję się zajść w ciąże , ze strachu nie tylko o dziecko, ale też o siebie, w końcu zostane całkiem sama, jak palec :(
-nie pytaj dlaczego ja?
-pytaj; jak mam sobie z tym poradzić??

przez Miro 20 sie 2013, 13:23
Carols, Nie jesteś sama, też się macam z tyłu szyi ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Carols 20 sie 2013, 13:26
Ja się macam wszędzie , jestem na etapie pach i ciągle mi coś tam skacze :x.
Miro a Ty masz partnerkę ??:D
-nie pytaj dlaczego ja?

przez fuzzystone 20 sie 2013, 13:47
Carols napisał(a):Ja się macam wszędzie , jestem na etapie pach i ciągle mi coś tam skacze :x.
Miro a Ty masz partnerkę ??:D

Carols, jesteś kobietą więc zawsze coś tam w pobliżu piersi może być - zwłaszcza przed okresem. Ja się macałam tak, że aż mnie żebra bolały...

przez Carols 20 sie 2013, 14:03
Ale ja mam to niezależnie od dnia cyklu , ciągle coś mi tam skacze, w rowie pachy , na środku pachy w górnym odcinku , nie wiem może to są jakieś ścięgna, bo mam to jakby symetrycznie, pod drugą pachą też .. Ogólnie mam problemy z hormonami więc różnie to tam może być u mnie , dziś mam bardziej doła egzystencjonalnego , bo jak żyć z takim kimś jak ja, kto ciągle mówi o chorobach i symptomach , mając 22 lata;/
-nie pytaj dlaczego ja?

przez fuzzystone 20 sie 2013, 14:43
Carols napisał(a):Ale ja mam to niezależnie od dnia cyklu , ciągle coś mi tam skacze, w rowie pachy , na środku pachy w górnym odcinku , nie wiem może to są jakieś ścięgna, bo mam to jakby symetrycznie, pod drugą pachą też .. Ogólnie mam problemy z hormonami więc różnie to tam może być u mnie , dziś mam bardziej doła egzystencjonalnego , bo jak żyć z takim kimś jak ja, kto ciągle mówi o chorobach i symptomach , mając 22 lata;/

Ja też mam jakieś ścięgna i żyły dziwne, przesuwające się i chowające w różnych miejscach. Myślę, że gdyby wywaliło Ci węzeł, to nie miałabyś problemów z odróżnieniem. Nic się nie martw.

przez Carols 20 sie 2013, 14:45
No właśnie, nawet jak to węzły, to chyba są dość małe, bo jak podniosę rękę, tzn ułożę ją za głową , to już kompletnie NIC nie czuje, jedynie czuje w pozycji siedzącej , gdy moje ręce są wzdłuż tułowia położone , wtedy tam skaczą jakieś kulki żyłki i inne ;).

-- 20 sie 2013, 15:22 --

Mam wyniki, nie mam ani cytomegalii , ani toksoplazmozy :( nie mam powodu by mieć powiększone węzły, żadnego , oprócz wiadomo czego :( tak chciałam by wyszło choć jedno dodatnie :(
-nie pytaj dlaczego ja?

przez Miro 20 sie 2013, 15:22
Carols, Wtedy to i ja czuję pod pachami, kiedy ręce wzdłuż tułowia ;) A partnerki nie mam, od jakichś trzech lat...

przez fuzzystone 20 sie 2013, 15:22
Carols napisał(a):No właśnie, nawet jak to węzły, to chyba są dość małe, bo jak podniosę rękę, tzn ułożę ją za głową , to już kompletnie NIC nie czuje, jedynie czuje w pozycji siedzącej , gdy moje ręce są wzdłuż tułowia położone , wtedy tam skaczą jakieś kulki żyłki i inne ;).

Mam tak samo.

Kurczę, cały czas czuję tę gorycz w ustach. Wlazłam na Internet i już mam skurcze wszystkiego ze strachu, jestem pewna że toczy mnie jakaś poważna choroba wewnętrzna.

przez Kn24 20 sie 2013, 15:34
witajcie :) a u mnie też źle :( ucisk od karku do glowy bole skroni zatykanie nosa takie zatkanie glowy totalne masakra :( i boli mnie twarz po lewej stronie nie wiem juz co sie dzieje :( i jestem ciagle senna wkurza mnie to, wczoraj robilam rtg kregoslupa szyjnego moze to od tego ...bo jak nie to czeka mnie wizyta u neurologa a ja juz od razu mysle o SM ;( albo co gorsza o jakims tetniaku :(
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez Miro 20 sie 2013, 15:37
Carols, Kn24, fuzzystone,
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Kn24 20 sie 2013, 15:59
Miro, czarny humor :P
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez Carols 20 sie 2013, 16:04
Miro :D :D

Kurde zrobiłam badania wszystkie jakie są możliwe , nie wyszło NIC co mogłoby powodować powiększenie tych węzłów , robiłam wymazy z nosa, gardła kurde! zrobiłam test na mononukleozę, i teraz toksoplazmozę i cytomegalie (tyle,że w 1 klasie igm) no i co ? znowu NIC! co mi pozostało , skoro wykluczyłam wszystkie możliwe przyczyny nienowotworowe?.
Dobra , może i przechodziłam ospę kiedyś, może i świnkę i też miałam pasożyty 2 razy , no ale w takim razie węzły wyszłyby w obrazie USG jako zwłókniałe, a nie ODCZYNOWE no nie?? kurde!! co mi jest ... no alergia? ok no mam, ale nie wierzę w taką moc alergii żeby oddziaływała na węzły, rozumiem jeszcze jeżeli ktoś ma AZS , ale roztocza kurzu ? trawa? kurde, no bez jaj..
-nie pytaj dlaczego ja?

Sortuj wg