Nawroty nerwicy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kretka 25 wrz 2006, 15:39
Bardzo, bardzo trudno zrobić. Ale co mamy za wyjście?;-)
Offline
Posty
218
Dołączył(a)
20 lip 2006, 22:13
Lokalizacja
woj. łódzkie

trzeba walczyc

przez tanya 25 wrz 2006, 15:58
wiec walcze tylko za 4 tygodnie mam lot do polski i juz mi nogi mrowieja na samo mysl kurde macie czasem uczucie ze nie mozecie isc?jakby ktos nas trzymal z tylu za ubranie masakra
Offline
Posty
9
Dołączył(a)
25 wrz 2006, 12:44
Lokalizacja
anglia

Avatar użytkownika
przez biedronka 25 wrz 2006, 23:30
A ja za 4 tygodnie mam lot dokładnie w druga stronę :roll:
Avatar użytkownika
Offline
Posty
141
Dołączył(a)
05 lut 2006, 22:44

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wizzy27 27 wrz 2006, 19:11
Cześć ;-( Ja lecę do Anglii za parę miesięcy a już dziś podświadomie się tym martwię :( Straszne, już kiedyś leciałam samolotem ale wtedy nic mi nie było i nie wiedziałam że istnieje coś takiego jak nerwica lękowa. Dziś boję się właściwie chmmm, niczego konkretnego- tak naprawde to mam obawę przed tym, że jeśli by mnie coś "złapało" to wiem jakie są tego następstwa (to koszmarne samopoczucie) i tego się właśnie boję......Myślę że nikt inny tylko wy mnie rozumiecie; trochę mi z tym lżej. :?
Offline
Posty
7
Dołączył(a)
21 wrz 2006, 15:39
Lokalizacja
GŁOGÓW

Lęki wrocily!!:((

przez Adaś2222 21 paź 2006, 11:15
Czy to mozliwe ze po odstawieniu Cloraxenu pojawily sie silne lęki, ciagly niepokoj, wrazliwosc? Jesli tak to czy to minie? Co robic ?? :((
Offline
Posty
501
Dołączył(a)
16 sty 2006, 23:49

Avatar użytkownika
przez pajak_leon 21 paź 2006, 11:18
mnie tam cloranxen nigdy nie pomagał :cry:
A nad tym wszystkim kto panuje?

Jak to kto??

Pająk Leon :)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
172
Dołączył(a)
06 paź 2006, 21:39
Lokalizacja
zewsząd

Avatar użytkownika
przez Toshiro 21 paź 2006, 11:29
Suzuki napisał(a):Czy to mozliwe ze po odstawieniu Cloraxenu pojawily sie silne lęki, ciagly niepokoj, wrazliwosc? Jesli tak to czy to minie?


Uzbrój się w cierpliwość i daj sobie tydzien.
Ostatnio edytowano 21 paź 2006, 19:12 przez Toshiro, łącznie edytowano 1 raz
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle
Avatar użytkownika
Offline
Posty
317
Dołączył(a)
18 wrz 2006, 16:14
Lokalizacja
po drugiej stronie lustra

Avatar użytkownika
przez Lusi 21 paź 2006, 12:47
Toshiro napisał(a):Uzbój się

To znaczy że niby co ma zrobić?
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
784
Dołączył(a)
28 wrz 2006, 10:36
Lokalizacja
Gdańsk

przez Adaś2222 21 paź 2006, 13:24
kurde juz sa mnie wiem czy po prostu lęki wrocily same czy to wina odstawienia jak myslicie?
Offline
Posty
501
Dołączył(a)
16 sty 2006, 23:49

przez aldara.35 21 paź 2006, 15:02
Cześć-Suzuki, mam pytanie czy chodzi o lek Cloraxen-jak piszesz, czy o Cloranxen?Jeśli o ten drugi to jest chyba coś z benzodiazepin.Są to leki które trochę uzależniają więc gdy przestajesz je brać pojawiają się objawy odstawienne.Moja kumpela dostawiała fioła jak zabrakło jej Cloranxenu.Ja miałam podobne objawy przy próbie odstawienia Tranxene.
Offline
Posty
347
Dołączył(a)
10 sie 2006, 17:00
Lokalizacja
malopolska

przez Adaś2222 21 paź 2006, 15:09
Tak chodzi mi o Cloranxen, mam takie wachania lękow ze co chwile mi sie zmienia nastroj z zalamania nerwowego na niepokoj :(
Offline
Posty
501
Dołączył(a)
16 sty 2006, 23:49

przez aldara.35 21 paź 2006, 15:49
Jeśli Ci się zmienia z załamania nerwowego na niepokój to chyba niewiele! Ale poważnie-zależy jak odstawiałeś ten lek, nie powinno się z dnia na dzień bo organizm będzie się domagał tego do czego przywykł.Mojej znajomej lekarz zamienił Cloranxen na inny lek bo uznał że zbyt się organizm przyzwyczaił.Ja Tranxene odstawiałam -najpierw mniejsza dawka ,potem co drugi dzień tabletka ,i co trzeci.A od lekarza wiem że dobrze schodzi się z benzodiazepin przy pomocy Hydroxyzyny,ja brałam w płynie, coś na zasadzie zastępstwa.
Offline
Posty
347
Dołączył(a)
10 sie 2006, 17:00
Lokalizacja
malopolska

Avatar użytkownika
przez Toshiro 21 paź 2006, 19:13
Lusi napisał(a):Toshiro napisał/a:
Uzbój się


Lusi napisał(a):To znaczy że niby co ma zrobić?


Jak posprawdzasz mi posty zauważysz ile tam byków, jaka potoczność słowa i jak niski jest poziom moich zdolności literackich ;)
*Uzbój -> uzbrój już poprawiłem w posice :P <- to jest jęzooooor....
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle
Avatar użytkownika
Offline
Posty
317
Dołączył(a)
18 wrz 2006, 16:14
Lokalizacja
po drugiej stronie lustra

przez Aga1 21 paź 2006, 20:47
Czesc lekow nie wolno odstawiac z dnia na dzien samemu. Odstawia sie je powoli pod kontrola lekarza i on decyduje o ile zmniejszac dawke. Najlepiej skonsultuj sie z lekarzem.Pozdrawiam :roll:
Offline
Posty
553
Dołączył(a)
20 kwi 2006, 11:33
Lokalizacja
mazowsze

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

Przeskocz do