Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nawroty nerwicy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem agnes ale widze lubisz prowokować,sama sie w jakieś kompleksy wbijasz wyluzuj bo sfiksujesz a zdjecie jak obiecałem tak umieszcze nie mam nic sobei do zażucenia.A samym biadoleniem ze masz 156 cm i wazysz 70 kg wagi nie stracisz jej i te uzalanie sie nad sobą prowadzi tylko do depresji,chesz się czuc konfortowo to cos z tym zrub same słowa nie wystarczą.Ja naprzykład codzienie ćwicze i nie boje się podniesionego tętna a jak mi za bardzo szkoczy to sobie biore hydroskyzyne i mi tetno sie uspokaja,ale dzieki tym ćwiczeniom czuje się w formie i czuje sie komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dobrym sposobem i nie ingerującym w nasz apetyt i zdrowie jest nie popijanie od razu po posiłku tylko albo 30 min przed albo 1.5 godz. po

jedzenie częściej i mniej też jest ok.

ale ciężko nieraz zmienić swoje przyzwyczajenia....

mimo wszystko pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne przedewszytkim basen dwa razy w tygodniu ale bez przesady z czasem pływania bo ci bary urosną a udziewczyn to fatalnei wyglada,druga sprawa to dieta nie jesc nie wiadomo czego nie pić browarów i nei jesć po wypiciu piwa.Nie jeśc nic po 18:00 nie pic gazowanych napoi,nie pic kawy herbaty nie słodzić ,nie żreć słodyczy,do obiadu zawswze sórówka,ćwiczyc regularnie o tych samych porach,czasem możesz raz na jakiś czas cherbatke odchudzającą wypić.Tak robi moja dziewczyna.Natomiast ja Chodze na basen,trzy razy w tygodniu na Siłownie,codziennie rano gimnastyka,nie jem tłustych żeczy i jem dużo sórówek bo to pomaga przemianie materi.Dobra dieta i zestaw ćwiczeń pomoga ci shcudnąc i nei rób numerów typu dwa dni nic nie jem a na trzeci dzień sie nażre za te zalegle dwa dni bo tylko sobie zszkodzisz i nic to nie da ci.Miej dużo ruchu!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak trzeba z tym uważać...

moim zdaniem przynajmniej...

ja właśnie takie rady brałam za bardzo do siebie i tak jak ty napisałeś pj wodę to ja cały czas piłam i nic nie jadłam...tylko piłam...a jak już coś zjadłam to czułam się strasznie winna...

na szczęście jednak w porę się opamiętałam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co dałaś mi wiare że są jednak też ludzie co śie nie kłócąna tym forum i nie czepiaja sie mojej dyslekcji bo niektózy to juz przesadzają na maxa,ten dark angel hyba dostal ataku i go wymiotło lol!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne przedewszytkim basen dwa razy w tygodniu ale bez przesady z czasem pływania bo ci bary urosną a udziewczyn to fatalnei wyglada,druga sprawa to dieta nie jesc nie wiadomo czego nie pić browarów i nei jesć po wypiciu piwa.Nie jeśc nic po 18:00 nie pic gazowanych napoi,nie pic kawy herbaty nie słodzić ,nie żreć słodyczy,do obiadu zawswze sórówka,ćwiczyc regularnie o tych samych porach,czasem możesz raz na jakiś czas cherbatke odchudzającą wypić.Tak robi moja dziewczyna.Natomiast ja Chodze na basen,trzy razy w tygodniu na Siłownie,codziennie rano gimnastyka,nie jem tłustych żeczy i jem dużo sórówek bo to pomaga przemianie materi.Dobra dieta i zestaw ćwiczeń pomoga ci shcudnąc i nei rób numerów typu dwa dni nic nie jem a na trzeci dzień sie nażre za te zalegle dwa dni bo tylko sobie zszkodzisz i nic to nie da ci.Miej dużo ruchu!.

 

No tak stosując taki tryb życia, po miesiącu schudniemy do 40kg, bedziemy mdlec z powodu niedoboru cukru i przemeczenia, i ewentualnie pojawi sie anoreksja, która bedziemy zapijać wodą, tylko broń Boshe bez cukru......

 

Tak na powaznie, to jedzenie powinnismy zakańczać o 19-stej, bo potrawy zjedzone w późniejszych godzinach nie zostana strawione i beda zalegać w żołądku przez całą noc. Co do tych słodyczy, to przy wysiłku fizycznym wskazana jest czekolada, ale w umiarze (oczywiście nie cała tabliczka na raz). Nie wiem o co chodzi z nie piciem herbaty i kawy?!!! Co prawda wypłukują wapń z kości, ale nie przyczyniaja sie do tycia....

Co do picia duzej ilosci wody za dnia to się zgodzę i do tego trzy posiłki dziennie wielkości pięści (taki jest nasz zołądek, pamietajmy im większy talerz, tym więcej jedzenia sie na nim zmieści) z duża ilościa warzyw(surówek). Ćwiczyć tez z umiarem, aby nie przepalic miesni. Przepalone mieśnie nie będą sie rozwijać, a nasz wysiłek będzie na marne..... Jeżeli idziemy na siłownie powinnismy mieć dobrany odpowiedni program ćwiczeń inny dla poczatkujących, a inny dla zaawansowanych.

Jednak każdy jest inny i powinien kazde zmiany stylu życia skonsultowac z lekarzem....... Nie raz wycofanie jednego składnika z naszej diety ciągnie za soba wiele niepożądanych dolegliwości......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem dark angel a ja nikogo do niczego nie namawiam tylko przedstawiam swój przypadek jako przestrogę aby się w tym nie zatracić...

moje rady jednak chyba nie są złe..

aha i dla sprostowania nie wiem jak to się tyczy kawy ale herbata nie powoduje tycia jeśli jest bez cukru...jeśli z cukrem to z tego co wiem ma tyle kalorii co ten cukier właśnie.

ma nadzieję że nikogo nie uraziłam... :oops:

pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arielka jasne że nie uraziłas nikogo( przynajmniej mnie). To prawda że sama woda to droga do anoreksji, a jeżeli masz wyżyty sumienia że cos zjadłas.......później sie zaczyna wymiotowanie i bulimia gotawa. Cieszę się że doszłas do wniosku że taka droga do niczego nie prowadzi........

Arielka głowa do góry, bedzie ok..... :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Możemy sobie moja kochana podać rękę. Ja też zaczyna po raz drugi terapię, ten sam lek seroxat.

 

Mam 32 lata i 8 letniego synka. Na początku mąż myślał że udaję ale po kilku atakach dotarło wreszcie do niego że naprawdę jestem chora.

 

Jakoś sobie radzę, muszę bo mam syna, męża, dom, wspaniałego psa i własną firmę.

 

Rano czasami wyć mi się chce, ale MUSZĘ SOBIE RADZIĆ .

 

Mam dla kogo żyć i być zdrowa, i tego muszę się trzymać.

 

Powtarzam to sobie codziennie jak czuję ze zbliża się atak, JESTEM ZDROWA, JESTEM ZDROWA i po chwili przechodzi.

 

Oczywiście jestem pod opieką psychiatry i biorę leki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkAngel ty wszytkim tak dobże doradzsz zgrywasz przyjaznego dla wszytkich a tak naprawde to jesteś fałszywy gość i cwaniaczek ,najpier sie przywalasz potem odwracasz kota ogonem i podnosisz ciśnienie wszytkim,zachowujesz sie jak dzieciaki z podstawóki,jak jest kotś obecny na forum to jestes uprzejmy i wogle jak ktoś sie wyloguje odrazu mu dupe obrabiasz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkAngel ty wszytkim tak dobże doradzsz zgrywasz przyjaznego dla wszytkich a tak naprawde to jesteś fałszywy gość i cwaniaczek ,najpier sie przywalasz potem odwracasz kota ogonem i podnosisz ciśnienie wszytkim,zachowujesz sie jak dzieciaki z podstawóki,jak jest kotś obecny na forum to jestes uprzejmy i wogle jak ktoś sie wyloguje odrazu mu dupe obrabiasz!

 

Agresywny jestes Chlopczyku...Ciekawe czy w realnym swiecie tez?.Bardzo watpie...W realnym swiecie jestes samotnym ,biednym,zakompleksionym facecikiem, ktory nie ma sie nawet gdzie wygadac....Az mi ciebie żal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopczyku, od poczatku nie trawie twojej osoby. Więc taki jestem wobec Ciebie. Na 10 Twoich postów 7 to brednie..... Nieraz trzeba troche pomyslec zanim cos sie napisze...... trzeba pobudzic szare komórki do działania, co widze Tobie przychodzi z trudnością. Tak na marginesie, jesteś drugą osoba która doprowadza mnie do furii. Pierwsza jest na innym forum (wtajemniczeni wiedza o kogo chodzi)...... Każdy człowiek jest fałszywy, nie zaprzeczam temu. Potrafię z potulnego zmienic sie w naprawde nieprzyjemna osobę.....chyba nick wszystko wyjaśnia.... W przeciwieństwtwie do Ciebie moje posty pomogły wielu osobom..... I nie nabijam licznika postów po to aby dogonic osoby będące na forum znacznie dłużej tak jak to robi nasz zagubiony "chłopczyk"...... :twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przeradza sie juz w jakis ogolny konflikt. Rozumiem - nie lubisz Darkangela. Czy musze o tym wiedziec i ja? Puszczam plazem offtopiki na forum, ale przesadzasz juz i sam zachowujesz sie tutaj jak 'dziecko' o ktorym pisales.

 

To forum ma laczyc, nie dzielic. Przemyslcie to.

 

Prosil bym o zaprzestanie dyskusji na ten temat, ew. rozmowy na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety raz na jakiś czas muszą pojawić się takie osoby jak Chłopczyk.

 

Dla mnie przede wszystkim ważna jest dobra atmosfera na forum, a zaczyna się tu dziać nieciekawie.

 

Chłopczyk - potraktuj mój post jako ostrzeżenie, może się to skończyć dla Ciebie poprostu wyrzuceniem z forum.

Nie chcemy tutaj kłótni, a Ty co chwilkę je wywołujesz.

 

Przemyśl swoje zachowanie, a Ty DarkAngel - nie daj się prowokować, szkoda Twoich nerwów.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×