Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nawroty nerwicy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej tu 31lat sie kłania :lol: Mam męża i dwoje dzieci 8 i 4 lata.Masz rację że dzieci stawiają nas do pionu.Myślę ża bez nich bym zwariowała , chociaż przy nich też wariuję.Ja nie pracuję i z tym jest gorzej,bo gdybym musiała chodzić do pracy to bardziej bym byla zmobilizowana do walki z ta nerwicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też Wielanek mieszkam w domu tylko że z teściami :roll: To już 5 lat.Byc moze to spowodowalo umnie nerwice,nie wiem jak ty ale ja myślę że młodzi powinni mieszkać sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie,od kilku miesiecy lecze sie seroxatem ale od paru dni powrocily leki,boje sie wyjsc z domu a w nocy przerazliwie boli mnie serce-nasluchuje roznych glosow,patrze intensywnie w sufit,czy nie zobacze czegos dziwnego.Koszmar.Jestem jakby nierealna,a jednoczesnie dobrze wiem co sie dzieje i wszystko pamietam.Dzis rano umylam kubek od jogurtu zamiast go wyrzucic.Zaczynam sie obawiac,czy to nie schiza mnie dopada.Lekam sie wszystkiego.Jakby nagle lek przestal dzialac.Musze chyba odwiedzic lekarza,ale wiem ze bedzie ciezko bo nie wiem co mi jest.Czy to nawrot silnej nerwicy lekowej czy schizofrenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniczko mi juz moje tygrysie łapki opadły. no ile mona o tej schizofreni?

Dzis rano umylam kubek od jogurtu zamiast go wyrzucic

To ma być objaw schizofreni???

Już Ci kiedys napisałma jak diagnozuje się schiofrenie, ale chyba to zignorowałaś...Poza tym lekarze juz ci mówili ze nie masz schizofreni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

riccola, u mnie jest inaczej. Nie tłumie lęków w jedzeniu. Przytyłem po świetach Bożego narodzenia i tak juz zostało.....

Żartowałem, z tą tragedią. Dla mnie nie jest to żaden problem, chociaż troszke żal mi starego wygladu. Ale pracuje cały czas nad tym aby do niego powrócić..........hehe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum sa rózne przedziały wiekowe ja naprzykład mam 24 lata ale wiesz co wiek sie tu nie liczy kazdy tak samo cierpi wiec jak nawet pogadasz z 15 latkiem to uslszysz te same dolegliwości co ty masz.Pozdrawiam.

 

EDIT

 

jesli chodzi o tycie paula to ja też nie tyje,mam 187 cm wzrostu a waże 75 kg więc waga modela heheheh:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to niby czemu się nie odważe nie mam nic do zażucenia sobie z wyglądu nei jestem jakimś paszteciażem wieć nie mam się czego bać,skombinuje dzis od ziomka kabelek od simensa i przezuce zdjecie co za problem,agness może to ty się boisz siebie pokazać bo ja napewno nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×