Emetofobia - Lęk przed wymiotowaniem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Lolina 17 lut 2016, 20:52
To już druga jego ściema w związku z tą kobietą. W zeszłym roku wyszło, że spędził z nią wakacje, kiedy ja byłam w pracy.
Nie wiem czy mu wybaczę, zbytnio mnie to boli. Nadal nic się nie zmienia, on nie zerwie z nią kontaktu zapewne. A mnie mdli od myślenia o tym i układania w głowie obrazów dlaczego nadal się jej trzyma i nie może się od niej odkleić.

Dobra, już nie zasmiecam wątku, bo to bez sensu.
"Ponieważ pragnąłem kochać i być kochanym,
sądziłem, że kocham.
Inaczej mówiąc, udawałem."

przez Psychotropka`89 17 lut 2016, 20:55
Lolina, spędził wakacje z nią? Serio? :shock: Masakra... Dziewczyno, spieprzaj od niego i to w ekspresowym tempie! :?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Lolina 17 lut 2016, 21:04
Wyjazd mieli. Ona zaproponowała, bo coś tam. Nie wiem, jak się tłumaczył, rekompensata czy coś. Dawne sprawy ich. I widzisz... Wybaczylam mu to. I kolejną teraz rzecz mam znów wybaczać? Nie mam już na to siły. Został mi tylko płacz, rozdarcie i bezsilność. I brak zaufania do kogokolwiek.
sądziłem, że kocham.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychotropka`89 17 lut 2016, 21:09
Lolina, nie możesz sobie pozwalać na takie zachowania i wybaczać... To jest brak szacunku do Twojej osoby. To jest w ch... bolesne-wiem. Uwierz mi, wiem. Ale zrozum, że w jego zrytej bani nie ma problemu. On uważa, że jest ok <z tego co piszesz>. Kłamstwa i brak poprawy z jego strony, to dowód na to, że mu nie zależy na Tobie albo czuje się bardzo pewnie. W tym sensie, że mysli, że i tka co by nie nawywijał, to i tak mu wybaczysz. Nie marnuj się na takiego człowieka. Im dalej będziesz tkwiła w tym związku, tym więcej będzie bólu, cierpienia i paradoksalnie tym trudniej będzie Ci się z tej relacji wyplątać.
A jeśli mogę spytać, to co on na to? Odzywa się? Wie dlaczego Ty odeszłaś/wkurzyłaś się?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Lolina 17 lut 2016, 21:19
Już mi jest trudno. Ciężko mi przeżyć przez niego dzień chore.
Dzisiaj podesłał mi tylko jak gdyby nigdy nic jakiś link. Poza tym zero. Ma na dwoje usprawiedliwienie wszystko. Ze go nic nie łączy, że nie kocha jej, że się nie spotyka, blabla. Pier.olenie. Wie, że mam problem z jego byłą. I, że kazał mi iść do psychiatryka. Nie wie skąd wiem, ale i tak widzę, że podczas tłumaczenia powtarza tylko: "nie spotykam się".

A teraz na dodatek dowiedziałam się, że on nie wie za co ja się obraziłam..... :bezradny:
sądziłem, że kocham.

przez Psychotropka`89 17 lut 2016, 21:36
Lolina, moim zdaniem potrzebna jest konfrontacja. Inaczej nie zamkniecie tego tematu. Nie mówię, że dziś, czy jutro. Ale powinnaś mu wszystko powiedzieć jasno i wyraźnie. Wiedział, że nie akceptujesz jego relacji z byłą, że Cię to rani, teraz jak mówisz okłamuje Cię. To nie jest w porządku. Teksty o psychiatryku są poniżej krytyki... Nawet tego nie skomentuję... :?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Lolina 17 lut 2016, 21:42
Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy :)
Dziękuję za wsparcie, trochę mi lżej.
sądziłem, że kocham.

przez Psychotropka`89 17 lut 2016, 21:44
Do usług... Nie pozwól sobą pomiatać. Pamiętaj o tym.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez aleksandraaa 18 lut 2016, 22:53
byłam dziś u psychiatry i przepisał mi paxtin. Jak czytam opinie i skutki uboczne to mnie tylko zniechęca :( (mdłości, zawroty głowy..) Brał ktoś paxtin?

przez alu 18 lut 2016, 23:05
aleksandraaa, to paroksetyna, jedna z najpopularniejszych substacji z grupy SSRI. Ja bym ssri nie tknęła, psychiatra mi mówił, że przy moim zaburzeniu znając skutki uboczne ssri by mi ich nigdy nie proponował, ale moja szwagierka bierze i czuje się wyśmienicie. Niestety - z lekami jest tak, ze jak nie spróbujesz to sie nie przekonasz :(

A ja wracam na terapię, jestem mega pozytywnie nastawiona!! Jestem w kontakcie z Kacha89, jeździ do tego samego terapeuty i mówi, że czuje się znacznie lepiej. Nadzieja mnie przepełnia, dziś - mimo mdłości - jadłam, byłam na spotkaniu. Wierzę, że to pokonam, wierzę i wiem!! :105:
alu

przez aleksandraaa 19 lut 2016, 11:53
Nie pozostaje mi nic innego jak zaryzykować. Lekarz kazał mi przez pierwsze 8 dni zażywać pol tabletki żeby zmniejszyć skutki uboczne. Jakoś przeżyje te pierwsze tygodnie :/

przez alu 19 lut 2016, 11:56
aleksandraaa, dostałaś jakieś benzo na czas adaptacji do leku i zmniejszenie ewentualnych skutków ubocznych? Powodzenia, mam nadzieję, że lek Ci spasuje! :)
alu

przez Psychotropka`89 19 lut 2016, 13:20
aleksandraaa, ja tez mialam ten lek przepisany ale nie zdecydowalam sie. Zle sie czulam po sertralinie, nie pomogla mi, poza tym z pasoksetyny podobno ciezko i dlugo sie schodzi. Podziekowalam.

Ja mam sajgon w pracy. Maly placze, rzyga, ma srake i tak w kolko. A ja na okraglo przebieram, wycieram, myje i nosze... Mam coraz wieksze obrzydzenie do dzieci... :?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 19 lut 2016, 13:43
Psychotropka`89, :shock: :shock: :shock: a co mu się dzieje? Choroba? Masakra, w życiu nie dałabym rady, dawno spieprzyłabym gdzie pieprz rośnie...Do mnie przed chwilą dzwoniła ciocia, żeby mi opowiedzieć jak ją rozłożyła grypa żołądkowa (oszczędzę wam szczegółów), temat skwitowała tym, że to straszne, ale żebym się nie martwiła bo jeden dzień rzygania i po chorobie, dzięki, nie wiedziałam :brawo: :silence:
alu

Sortuj wg