Nerwica Lękowa Co zrobić? Moja historia...część 2

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: przewlekłe bóle głowy, kiepska koncetracja

przez ewaryst7 20 sty 2011, 19:55
Całymi tygodniami , miewałam i miewam bóle glowy.to jeden z " przodujących" objawów depresjii..

przez sazz68 20 sty 2011, 20:14
Calineczko nikt mi nie zasugerował, że takie objawy mogą występowac przy ssż, jednak przeczytałem gdzieś, że ktos miał podobny problem.
sazz68

przez celineczka3 20 sty 2011, 22:27
Widocznie nie potrafisz się tak dobrze zrelaksować jak to opisujesz:)Od jakiegoś czasu żyjesz w ciągłym napięciu, lęku którego nawet sobie nie uświadamiasz. Pociesze Cię, że to mija, ale trzeba czasem poczekać trochę dłuzej. U niektórych trwa to nawet kilka lat zanim odzyskają równowagę, ale zazwyczaj ona i tak wraca. Na drugi raz będziesz już wiedzieć, że takie napięcie po prostu samo prędzej czy później odpuści i będzie łatwiej.Póki co polecam dużo ruchu i zdrowego jedzenia:)Pozdrawiam
celineczka3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Nerwica Lękowa Co zrobić? Moja historia...część 2

przez andrzej40 21 sty 2011, 21:23
ja miałem podobnie prawie rok temu miałem nagły skok ciśnienia silne zawroty trwające kilkanaście minut.od tej pory leczę się na nadciśnienie tomografia i rezonans nic nie wykazały a dalej mam zawroty,początkowo bałem się jeżdzic bo czasem robiłem się pijany i szosa była wąska. po eeg biorę leki padaczkowe i skąd to się wszystko wzięło.mam stresującą pracę od kilku lat zacząłem odczuwać ten stres i tak stopniowo nabawiłem się nerwicy co gorsza zaczynam całkiem nie radzić sobie w pracy męczy mnie mam ochotę odejść ale względy finansowe rodzina a z drugiej strony czy przez to nie kopnę przedwcześnie w kalendarz bo stres nerwica są podłożem wielu chorób,nie wiem jakie kroki podjąć jakie podjąć leczenie bo znalazłem się w błędnym kole bo siadła mi psychika i jestem podatny na stres a tym samym stres wykańcza moją psychikę i mnie.biję się też aby w przyszłości nie z fiksować.

Witajcie!Mam poważny problem i proszę o pomoc!

przez Pasiak1985 22 sty 2011, 15:02
Chodzi mianowicie o to że "przedawkowałem" ostatnio z alkoholem i jak to bywa w takich przypadkach "zawaliłem" ważne dla mnie sprawy... :cry: teraz zżerają mnie nerwy,zero spania a jeszcze z nerwów zaczęły mi się trząść łapy.Dostałem od lekarki relanium i tak zażyłem dziś trzy tabletki ale do tego mam jeszcze nerwosol,powiedzcie czy to można łączyć?Bo boje się żebym nie narobił sobie jeszcze większych problemów... :cry: Dzięki za jakąkolwiek poradę.

Zostalem na tydzien sam w domu z pania nerwica ;(

przez tuti666 22 sty 2011, 15:15
Moj problem to glownie zawroty glowy i wrazenie ze zaraz zemdleje!
Teraz bede sam w domu przez tydzien - nie jest to fajna perspektywa maja za towarzyszke nerwice
Chetnie poklikam z kims kto walczy z tym gownem tak jak ja
Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy :smile:

Re: Witajcie!Mam poważny problem i proszę o pomoc!

przez Veni_Venissa 22 sty 2011, 15:22
Co to znaczy, że zażyłeś 3 tabletki relanium? Jednorazowo, czy w ciągu całego dnia?

Nie wolno Ci brać nerwosolu, bo on ma duże stężenie alkoholu! Będziesz tylko utrwalać się w swoim nałogu.

Wolno Ci zażywać tylko takie leki i w takiej ilości, w jakiej zaleci Ci lekarz. Najwyżej możesz się wcześniej zgłosić do lekarza i poinformować np. że przy dotychczasowej dawce leków nie odczuwasz widocznej zmiany.

Lepiej wprowadzić inne naturalne,wspomagające środki;np. kiedy czujesz niepokój możesz wziąć tabletkę relanium,relaksującą kąpiel+włączyć ulubioną muzykę, która Cię uspokaja. Po wielokrotnych tego rodzaju praktykach będziesz się dosyć szybko uspokajać, czy to przy tabletce, czy w trakcie kąpieli, czy w czasie słuchania muzyki.

[Dodane po edycji:]

Tu masz informacje o nervosolu:

http://webcache.googleusercontent.com/s ... =firefox-a
Veni_Venissa

przez Pasiak1985 22 sty 2011, 15:30
zażyłem trzy na raz bo to było zatrucie alkoholem,trzy dni picia zrobiły swoje no a teraz nie mogę sobie poradzić z nerwami.Jak człowiek wytrzeźwieje to dociera do niego co "nawywijał".Muszę w najbliższym czasie "stanąć" przed kilkoma osobami no i się ukorzyć stąd takie nerwy... Ciężko mi Wam to po prostu opisać... :cry: Dzięki za linka.

Re: Zostalem na tydzien sam w domu z pania nerwica ;(

przez ewaryst7 22 sty 2011, 17:23
Cześć :) Nie jest to miła perspektywa, ale można ja sobie jakos uprzyjemnić , uczynić znośniejsza..Bo jak wiesz od nerwicy się nie umiera:) Co zamierzasz robić?

przez tuti666 22 sty 2011, 17:28
Zamierzam sie nie nudzic bo jak wiesz to najgorsza opcja zostac tylko ze swoimi myslami
Trzeba rozmawiac z ludzmi - bo w nich jest najwieksza sila
Pozdrawiam

[Dodane po edycji:]

Moje GG 7309009

przez Veni_Venissa 22 sty 2011, 17:33
Czy lekarka kazała Ci wziąć jednocześnie 3 tabletki relanium, czy sam sobie zaaplikowałeś je w takiej ilości?

Lepiej wyrzuć tu z siebie to co "nabroiłeś" i spróbujemy Cię przygotować do czekającej Cię konfrontacji w realu. Przy okazji spadnie Ci napięcie i z mniejszym lękiem pójdziesz na spotkanie.
Veni_Venissa

przez 19_latek 23 sty 2011, 00:26
Boisz sie ze umrzesz? Nie boj sie, ja juz umieralem 200 razy i dalej zyje, nawet nigdy nie zemdlalem choc byly takie momenty ze serce walilo tak ze nie moglem oddychac.

Teraz chcialbym zostac na tydzien sam w domu, nawet miesiac. I dalej mam nerwice tylko ze nie zwracam na to za bardzo uwagi dzieki lekom.
19_latek

przez tuti666 23 sty 2011, 01:17
Widzisz kolego!
Ja nie mam zamiaru brac lekow i tez daje rade chociaz mam ostre zawroty glowy plus inne dolegliwosci
Biorac leki przedluza sie leczenie a moze nawet pozbawia sie szansy wyleczenia
Pozdr.

przez tg--ice 23 sty 2011, 11:48
Uważam że powinieneś sprostować jak najszybciej to co nabroiłeś.
Na pewno ty poczujesz się lepiej. Wiadomo że tego typu sprawy zawsze powodują napięcie i nerwy.
Ale ,,co po pijaku to po pijaku, a co na trzeźwo to na trzeźwo''!!!
A jeśli chodzi o leki, to gdy ci nie pomagają, to radził bym się zgłosić spowrotem do lekaża, z tego typu sprawami nie ma żartów.
NO FEAR...!!!

Sortuj wg