Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, Totalna izolacja,jeżeli już prowadzę jakieś "życie" to tylko w sieci.

Poza pracą,siecią i spełnianiem podstawowych potrzeb fizjologicznych - niema nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomości raczej same się nie pojawią. Dobrze jest poszukać sobie jakieś grupy. Zloty, grupy wsparcia, zainteresowań, sportowe, choćby wielbicieli zbierania kapsli jeśli kogoś to interesuje. Być może okaże się że to uczucie, że ja to właściwie już nikogo nie potrzebuję nagle przejdzie jak mgła. Z drugiej strony samotne osoby często bywają samotne także w przyjaźniach/związkach, jednak mimo wszystko dobrze jest mieć jakieś kontakty dla takiej higieny psychicznej. Jakby ktoś chciał poczytać o wychodzeniu z samotności to polecam książkę "Wirus samotności". Generalnie najlepiej to przepracować na terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się przypomnę z moją radą: Panie i Panowie - serwisy randkowe.

Ja wiem, że tam stada zboczeńców siedzą, ale można znaleźć te perełki ;)

W przyszłym miesiącu zaczynam mieszkać z moim facetem poznanym właśnie w ten sposób (swoją drogą mojego byłego poprzedniego też tak poznałam, ze związku nic nie wyszło, ale nadal mamy super kontakt). Więc jak widać można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy takie złe ? przez internet jakoś mi np łatwiej się dogadać, niż w rzeczywistości,gdzie z automatu "spalam cegłe",nie wiem co powiedzieć, i ogólnie zaczynam się zachowywać bardziej asocjalnie i nieudolnie niż zwykle D: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×