Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Atalia, nie każdy lubi ale każdy będzie żył w tym społeczeństwie więc lepiej do niego jednak przywyknąć.

Przyjmijmy, że to już leży w gestii danej osoby ;)

 

-- 17 cze 2012, 22:14 --

 

Helvetti, myślę, że to w przypadku bordera standard. Poczucie osamotnienia i często niezrozumienia choćby nie wiem co..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie/mieliście kiedyś wrażenie,że ucieka Wam młodość? ja się tak czuje,będąc przy tym strasznie samotnym, nie mając przyjaciół, nie korzystając z życia i nigdzie nie wychodząc.najgorsze,że nie ma na to żadnej rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie/mieliście kiedyś wrażenie,że ucieka Wam młodość? ja się tak czuje,będąc przy tym strasznie samotnym, nie mając przyjaciół, nie korzystając z życia i nigdzie nie wychodząc.najgorsze,że nie ma na to żadnej rady

Nie tyle młodość, co - całe życie..

Czy na samotność nie ma rady? Jest. Zależy czy chcesz status quo zmienić i co robisz w tymże kierunku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie odczucia, tyle że ja zupełnie nie potrzebuję przyjaciół, a tylko partnerki. Tak już mam od dzieciństwa, że nigdy nie odczuwałem potrzeby posiadania kolegów, przyjaciół. A z drugiej strony mam silną potrzebę dzielenia się bardzo wieloma sprawami i bycia w związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, dwie osoby? :twisted:

 

 

Mam przy sobie ludzi i chłopaka, a czuje się samotna. Czy to normalne?
Helvetti, raczej nie jest to normalne u zdrowych ludzi. Depresja? Ja tak miałem podczas depresji w każdym razie. Zresztą cały czas mam :roll:
Helvetti, myślę, że to w przypadku bordera standard. Poczucie osamotnienia i często niezrozumienia choćby nie wiem co..

Myślałam, że każdy tak ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy - kobiety z zaburzeniami psychicznymi - macie przynajmniej szanse ze wpadniecie komus w oko, bo faceci leca glownie na wyglad

 

A my - faceci z zaburzeniami - mamy przesr**** , gdyz kobiety glownie leca na psychike faceta

 

-- 17 cze 2012, 21:45 --

 

Wy - kobiety z zaburzeniami psychicznymi - macie przynajmniej szanse ze wpadniecie komus w oko, bo faceci leca glownie na wyglad

 

A my - faceci z zaburzeniami - mamy przesr**** , gdyz kobiety glownie leca na psychike faceta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy - kobiety z zaburzeniami psychicznymi - macie przynajmniej szanse ze wpadniecie komus w oko, bo faceci leca glownie na wyglad

 

A my - faceci z zaburzeniami - mamy przesr**** , gdyz kobiety glownie leca na psychike faceta

 

-- 17 cze 2012, 21:45 --

 

Wy - kobiety z zaburzeniami psychicznymi - macie przynajmniej szanse ze wpadniecie komus w oko, bo faceci leca glownie na wyglad

 

A my - faceci z zaburzeniami - mamy przesr**** , gdyz kobiety glownie leca na psychike faceta

 

a ja lece na wygląd faceta i co Ty na to?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my - faceci z zaburzeniami - mamy przesr**** , gdyz kobiety glownie leca na psychike faceta

Zauważyłem , że za dużo analizujesz , podejdz do dziewczyny i zaskocz ją to działa np " Hej niezła z ciebie świnia , to jak idziemy do mnie ? " :P

 

Sposób ten znam z najlepszej szkoły uwodzenia czyli spod budki z piwem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my - faceci z zaburzeniami - mamy przesr**** , gdyz kobiety glownie leca na psychike faceta

Zauważyłem , że za dużo analizujesz , podejdz do dziewczyny i zaskocz ją to działa np " Hej niezła z ciebie świnia , to jak idziemy do mnie ? " :P

 

Sposób ten znam z najlepszej szkoły uwodzenia czyli spod budki z piwem :P

 

 

HEHE :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×