Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

jagoda123, to nie jest aż taka różnica. Żeby kogoś kochać, zwykle trzeba go też lubić. To nie jest tak, że w momencie zakochania status "lubienia" nagle wygasa... Jeśli spędza z Tobą czas, to znaczy, że Cię lubi...

dokładnie , masz rację jedno wynika z drugiego

 

-- 07 maja 2012, 23:26 --

 

Laima, :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...nie wiem, czy to dobrze czy źle. Ogólnie mi się pogorszylo, ale chyba nie mam często takich nagłych ataków. Ale za t 24h na dobe mam męczarnie i cieprię, bo te ataki zamieniły się w ciągłość. MAsakra - porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałam atak...huh. Wyratował mnie Ventolin - lek na astmę, rozszerzający oskrzela. Jak zawsze zaczęłam sobie wmawiac, ze zle oddycham i rzeczywiscie sie stało. Dawno nie bylo tak zle juz wisialam na telefonie po karetke ale sie wybronilam. Niech juz bedzie jasno ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie chodzi o cięcie - jeśli to robię, to już w mniej widocznym miejscu...

Jakiś czas temu okazało się, że mam chorobę skóry czy co tam i do końca żywota będę się z tym męczyć, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że praktycznie nie mogę wychodzić na słońce niczym innym niż twarzą, bo będę w ciapki :bezradny: Nie chcę się kisić w ubraniach, ale nie chcę mieć potem szpetnej skóry: moje blizny to co innego. :105:

No i ostatnio toczę koło typu

stres przez szkołę -> nadmierna potliwość -> poczucie nieśmiałości, jeszcze większa chęć odejścia od środowiska -> bycie jednak wśród ludzi -> stres ....

itd itd :roll:

 

-- 08 maja 2012, 08:28 --

 

Patrząc na moje ówczesne zamiłowanie do kolorowych bluzek, nie muszę chyba wspominać, że wszystko wygląda okropnie i serio niedługo będę jak jakiś brudas, tak jak matka mówiła :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, to faktycznie problem, po części go znam. wiosna, lato, upał, a ty sie meczysz. dlatego wole temperatury do 22 stopni max.

Kochana na nadmierną potliwość polecam Ci taki bloker z ziaji. Jest niedrogi, bo kosztuje ok 6- 7 zł, a serio działa!

 

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39670

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym blokerze drapię się pod pachami jak małpiszon :)

 

Chciałam tylko dopisać, że dostałam skierowanie do szpitala, bo lekarz stwierdził, że może mój lęk przed połykaniem, brak tego odruchu i stawanie w gardle to jakaś choroba neurologiczna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

Jak każdy człowiek mialam gorsze chwile i tzw dołki aż do momentu kiedy dopadło mnie coś wiecej depresja.A powodują ją:

- przeprowadzki

-brak rodziny i znajomych w miejscowości w której obecnie mieszkam

-brak pracy i lęk przed jej podjęciem

-to że siedze w domu i nie mam życia aktywnego oprócz szkoły w weekendy

-to że każdy jest lepszy odemnie

Jestem poprostu wrakiem,wybudzam sie rano wczesnie analizuję swoje życie krok po kroku,boję się,nie mam apetytu.W momencie kiedy wracam do rodziny na chwile wszystko mi przechodzi,a niestety na zmiane miejsca zamieszkania nie ma szans bo partner ma tu prace itd Bywaja momenty że nie wychodze z łóżka,tylko potrzeby fizjologiczne mnie do tego zmuszaja :( Jak ja mam zyc,nie bać sie.Dobija mnie myśl że mam tyle lat i nie mam pracy itd Pomóżcie mi proszę Już mysłalam o grupie wsparcia ale niestety w łodzi nie ma takiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×