Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a dlugosc zycia!!!!!!!


Millka

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli istnieje Bóg to dał ludziom wolną wole , jesli nie istnieje to tymbardziej nie ma przeznaczenia.To nic inego jaka forma usprawiedliwienia własnych błędów i unikania wszelkiej odpowiedzialnosci : to nie moja wina , to Bóg tak chciał , ja jestem niewinny.Istnieje cos takiego jak przypadek , ale nic nie jest zaplanowane z góry.Przed nami pusta kartka , sami ją wypełniamy i sami jestesmy odpowiedzialni za tresc na niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech chroni nas opatrznosc boza jak najdluzej!ale wiecie co? tak naprawde to liczy sie jak ktos zyje a nie ile:)wiem ze wszyscy chcieli by byc dlugowieczni i mysl o smiertelnym zyciu obciaza mozg!ale starajmy sie zyc tak jakby jutrzejszy dzien mial byc ostatnim!wiem ze to sie latwo mowi ale licza sie doswiadczenia zdobyte chociazby przez nasze chorobki,slonce codzienne, radosc zycia!mozna zyc sto lat i wegetowac i nigdy tego zycia nie docenic!:P Janis joplin Jimmy Hendrix, jimm Morisson zyli krotko ale intensywnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak - tu kazdy ma racje, najgorzej cos sobie wmowic i sie nakrecic, a ja chyba wlasnie tak zrobilam z ta nieszczesna chiromancja, pewnie liczylam ze odezwie sie 100 osob z ktorych kazda bedzie miala krotka linie zycia :))) tak to juz jest z nami neurotykami, dzieki za mila wymiane mysli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a neurotycy zyja tyle samo co pozostali ludzie, czyli tyle im Bog przeznaczyl i prosze nie pisac, ze samo krelsimy swoj los, bo kreslimy owzem ale tylko do pewnych granic, na pewno nie decydujemy sami kiedy umrzemy, to bzdura :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie , jak jedziesz na wojne to w kazdej chwili mogą odstrzelic ci tyłek , ale decyzja o wyjezdzie była tylko i wyłacznie twoją decyzją.Jak bierzesz narkotyki i w koncu sie zacpasz nie masz prawa winic o to ani Boga ani losu ani niczego innego bo nikt ci strzykawy w reke nie wbijał.Jak sie zle prowadzisz to szanse na przezycie masz o jakis ( niewielki ? ) procent mniejszy niz ci którzy żyją zdrowo.Jak przechodzisz przez ulice nierozwaznie to mozesz skonczyc pod kołami tira itd.Chyba ze chwyci cie nagle atak serca , ale serce nie atakuje zanim nie da wczesniej sygnałów o złym funkcjonowaniu.Nie masz wpływu na zycie innych ale na swoje tak - tylko trzeba byc nieustannie czujnym i zdystansowanym.A kto dzis to potrafi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa walsnie te granice, o ktorych pisalalam.........ze tylko do pewnego stopnia mozesz miec wplyw, a ie jest przypadkow, ze ludzie dbaja o sobie, jedza zdrowo, uprawaija sport, itd itp, a jednak to ich nie ratuje..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na obu stronach reki mam dlugie linie, ale na lewej mam jakies rozgalezienia po srodku, a na prawej mam calkiem prosta, ale szczerze mowie, ze niewierze w te bzdury, sa jeszcze niby linie serca, madrosci, jakies wzgorki i pagorki roznych planet, ktore tez cos oznaczaja...

ludzie kochani, nienakrecajmy sie niepotzrebnie, chyba , ze rzeczywiscie krotka linia zycia, jest przyczyną twojej nerwicy, bo rownie dobze, moge sobie wmowic, ze mam palec u nogi ten pierwszy mniejszy od drugiego, albo, ze mam rude wlosy.....

a swoja droga moja ŚP. babcia miala na obu rekach linie zycia do plowy dloni, wiem, bo nieraz o tym mowila, i odkad skonczyla 40 lat, czekala na smierc, a zmarla w wieku 89 lat ;)

to sa po prostu zalamania , ktore powoduja mozliwosc zginania naszych dloni... :D

a co do decydowania o swojej smierci, powinnismy zaufac losowi, on dobze wie co robi, natomiast jest mozliwosc , zeby samemu doprowadzic sie do smierci, ryzykowne sporty, wyjazdy na wojne, czy samobojstwa, ale to przeciez juz calkowicie nasze decyzje, a nie Boga czy losu...

to by oznaczalo, ze jesli mam dluga linie zycie, to dzis wejde na 10 pietro w moim bloku, skocze i sie przekonam, czy ta linia mnie uchronila :lol:

pozdrawiam serdecznie

lidzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XD

 

Po co my tak drążymy z tym przeznaczeniem, odstrzelaniem tyłków i przypadkami?

 

Przecież to jest nieistotne, zawsze będzie nad czym rozmyslać nerwicowcowi, Millka, rozumiem Cie, sama mam odchyły.

 

Tymczasem zapraszam na offtopy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milka, ocziwiscie, ze historia z babcia niebyla wymyslona. ciągle o tym gadala juz po czterdziestce, kazdy wiedzial, w co ma byc ubrana, gdzie pochowana itp, bo miala krotkie te linie :D to skoro ona zmarla z takimi w tym wieku, to ja z moimi zemre jak bede miala ok 160 lat :lol:

a co do nicka, rzeczywiscie powinnam zmienic na dusza liceum a calo muzeum :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym przypadku dożyję 41 a wa najlepszym 65 lat, z tego co tam zrozumiałem to będzie wojna, zaszkodzi mi powietrze, i będę się niezdrowo odżywiać.... buhahahahaa ale pierdoły :lol: :lol: :lol::lol::lol::lol: jeszcze żeby tam było z 10 reklam to rozumiem - biznes, a tak? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

George Clooney

 

Przewidywana data śmierci: 3 listopad 2005

Od tej daty minęło: 1 rok, 6 miesięcy i 2 dni

Co w sekundach równa się: 47301793

Przebyta droga (w %): 100%

 

Lubię faceta :(.Mam nadzieję,że zagra jeszcze kiedyś w jakimś dobrym filmie :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, nie popadajmy w skrajnosci, wiadomo ze zegar smierci to pic na wode :)

a tak w ogole to mowi sie ze stresy skarcaja zycie, powoduja choroby itd, to powiedzcie czy to ze nerwicowcy zyja w permanentnym stresie nie skraca ich zycia? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×