Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

o czym wy tu do cholery piszecie !?!?!?!?! komu potrzebna była ta kłutnia i wywalenie mojego tematu z forum !!!!!!!!!!1 pytam komu !?????!?!?!?! czy wyście zdurnieli !! didado zawsze mądra i ona tu rządzi ?? nie !! jak jej sie coś nie podobało to po co wogule zaczeła pisać. i jakie ciche załatwienie sprawy ?? to nie fer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA już się uspokoił ;) a ty Koletha? Co z Tobą? Postanowienie twardo postawione? Zostawiasz ludzi na tym forum? Hmmm...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:31 pm ]

... NATALIA ... mniej krzyku i dobrze popatrz na forum zanim coś napiszesz:

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=7084

Temat wyleciał chwilowo, został zmodyfikowany (na korzyść osób z agorafobią, którym ta awantura w żaden sposób nie pomagała). Co znowu nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam gdzie to napisać bo mam pytanko

Jestem nowa na forum i jeszcze nie przeczytałam wszystkich tematów i wchodze w te tematy w których widzę pomarańczową karteczkę oznaczającą nowe posty, ale już w danym temacie nie ma napisane że dany post jest nie czytany i nie wiem od którego mam czytać. Na innych forach tak jest że pod każdym postem jest napisane "nieczytany post" i moje pytanie czy można tu coś takiego wprowadzić :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jejku tego nie widziałam w tych postach, poprostu na innych w danym poście na dole z prawej miałam taki napis i odrazu wiedziała ma tu nie wiedziałam a tak sięprzyglądałam dokładnie

Sorki za zamieszanie i dzięki za odpowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojeja!!! Chyba ktoś tu myli pojęcia. Wyrażanie swojego zdania i opini o jakiejś sprawie nie jest kłótnią. Można przecież mieć odmienne zdanie na jakiś temat. Po raz kolejny jest torpedowana osoba, która uczy się i przy okazji chce pomóc innym chorym ludziom . Nie każdy lekarz, psycholog od razu jest specjalistą w swojej dziedzinie. Musi się tego nauczyć. Ponieważ sprawa dotyczy ludzi to uczy się na ludziach. Na manekinach nie da się tego zrobić. Jestem pielęgniarką. Nie odrazu umiałam wykonywać zabiegi. zastrzyki, opatrunki. Uczyłam się tego w szpitalu na ludziach. Gdyby nie było praktyk w szpitalach,przychodniach, w domu pacjenta to nie byłoby pielęgniarek, lekarzy.Nie umieliby nic zrobić przy pacjencie.Lekarz nie umiałby zrobić operacji, pielęgniarka nie umiałaby zrobić zastrzyku. Czy nauka zawodu jest wykorzystywaniem czyjegoś cierpienia??

To forum w pewnym sensie można porównać do takiego szpitala. Tu są ludzie i do tego wszyscy chorzy na to samo - nerwicę.

Ja myśle tak, że jeśli administratorowi i moderatorom przeszkadzają takie oferty to dopiszcie państwo do regulaminu punkt, że bez waszej uprzedniej zgody nie można umieszczać takich ofert. Natomiast oferty umieszczane bez uprzedniego uzgodnienia będą natychmist usuwane. A może uważacie że takie oferty powinny być opłacane tak jak reklamy? - to napiszcie to wprost. No i będziecie państwo mieli jasną, klarowną sytuację i spokój w tym temacie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdanie jednego moderatora nie odzwierciedla stanowiska administracji.

Ani reszty moderatorów. Nie wiem o jakie dokładnie zdanie chodzi... Ale sprawa wygląda tak, że poza sprawami forum - jeśli chodzi o opinię na jakiś temat - to niezależnie od opinii reszty moderatorów moja opinia na jakiś temat jest moją indywidualną opinią. I zarówno jeśli nie zgadzacie się z opinią któregoś moderatora, nie miejcie pretensji do mnie, także kiedy nie zgadzacie się z moją opinią - nie miejcie pretensji do innych moderatorów. Jeśli mamy takie same opinie to nie dlatego, że jesteśmy razem moderatorami, ale mamy akurat to samo zdanie. Nie wsadzajcie nas do jednego worka.

Po raz kolejny jest torpedowana osoba, która uczy się i przy okazji chce pomóc innym chorym ludziom.

Wypraszam sobie. Jedna osoba funkcyjna wyraziła swoją opinię. Nie ja, nie inni, tylko ta osoba. I to była opinia, a nie torpedowanie. Torpedowaniem można nazwać zbiorowy atak użytkowników forum na moderatorów. Mimo, że pretensje były do jednej osoby, to oberwali równo wszyscy moderatorowie. Dobrze, że chociaż zostawiliście trochę suchej nitki na administracji. Bo na moderatorach nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdanie jednego moderatora nie odzwierciedla stanowiska administracji.

 

dokładnie tak jest! napisałam, że mnie takie coś bulwersuje tylko tyle.... usłyszałam stek wyzwisk i domniemań na temat własnej osoby które się mijają dalece z prawdą, napisałam na priv wyjaśnienie do kolezanki Kolethy, że nie jest moim celem nikogo obrażac :roll: ale cóż dalej awantura............ ku wyjaśnieniu ja zamknęłam ten temat, aby zapobiec daleszemu jej rozwojowi żadnych postów nikomu nie kasowałam :shock:

i nigdy tego nie robiłam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Didado ja juz sobie odpuscilam a Ty dalej sie nakrecasz. Jakie wyswiska?? Jakie wyzwiska?? Heh. Na zakonczenie tego watku chcialam powiedziec ze przeprosilam DA i podziekowalam Adminisratorowi za obiektywizm i rozwiazanie problemu. Szczegolne dzieki dla Piotra - jak pewnie juz widziales udzielam sie znow na agorafobii i wzielam Wasze slowa do serca, ze nie ma sie co gniewac i rezygnowac z kontaktu z takimi fajnymi ludzmi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, koletho, bardzo sie ciesze ze jednak zostalas z nami, mam wrazenie, ze sytuacja sie nieco wyjasnila, bo pprzeciez nie o to chodzi, zeby obsypywac sie nawzajem wiazankami, tylko po to zeby sie wzajemnie wspierac, bo lączy nas przeciez tak wiele.........

didado 1 , i inni moderatorowie... chce was przeprosic, ze poczuliscie sie atakowani , wiem, ze bycie na "takim stanowisku" , moze byc przyczyna takich atakow, wiem cos o tym (kiedys bylam redem na pewnym czacie) bylo fajnie kiedy bylam normalnym bywalcem, gdy ojelam funkcie reda zaczelo mi sie obrywac tak po prostu, bez powodu. ale wiem rowniez , ze takowi muszą byc, poniewaz na tym forum bylby istny kociol....

wiem, ze jestem krutko na tym forum, ale mam sporo spostrzezen, jest pare rzeczy, ktore mi sie tutaj niepodobaja, ale niechce sie wymądrzac i wam rzadzic, , jak narazie wchodze tu i wiem, ze to mi pomaga, a o to przeciez w tym wszyskim chodzi ;)

pozdrawiam wszystkich serdecznie

lidia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo fajnie kiedy bylam normalnym bywalcem, gdy ojelam funkcie reda zaczelo mi sie obrywac tak po prostu, bez powodu

No to widzisz...

Jakie wyswiska?? Jakie wyzwiska??

Spokojnie ;) Już może to zamknijmy, ok? Wyzwiska były (niezależnie od Ciebie Koletha) i były bardzo bolesne, poszły do moderatorów ogółem i także do każdego z osobna od pewnych osób. Ale moim zdaniem wszystko się już uspokoiło, więc zapomnijmy o tym już.

udzielam sie znow na agorafobii i wzielam Wasze slowa do serca, ze nie ma sie co gniewac i rezygnowac z kontaktu z takimi fajnymi ludzmi

I bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×