Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bajeruj. Masz tą opcje w PA, poprostu się nie chce.

A kto powiedział, że nie ma takiej opcji? Napisałem, że nie ma możliwości zmiany nicków - taka ot zasada na tym forum.

 

Powinien być drugi admin zajmujący się użytkownikami

Po pierwsze nie wiesz jak działa forum 'z drugiej strony' więc nie powinieneś mówić nam co powinniśmy a co nie. Po drugie, czytając tego posta być może mylnie stwierdziłem, że wg. Ciebie tym drugim adminem powinieneś być Ty.

 

1. Zasada?! Tu są ludzie, to nie forum komputerowe gdzie są sztywne zasady, trochę wyrozumiałości dla cierpiących ludzi.

 

2. Nie pale się do adminki, niedawno otworzyłem znów swoje forum i nawet bym nie miał na to czasu. Chyba widać po godzinach, że nie mam czasu tu zaglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STARY POST PRZEZ PRZYPADEK USUNĄŁEM:

Boty są automatyczne z zagranicy czy ktoś wredny je konfiguruje specjalnie na to forum? Na botach za bardzo się nie znam. Ja się forami zajmowalem do samiutkiego końca 2005 roku i z botami problemów nie mialem.

 

Jeśli to automaty to wystarczy pomerdać trochę w kodach żeby rejestracja się różniła od typowej rejestracji w phpbb, ale żeby była szybka bez zbędnej aktywacji. I też można by jakoś umożliwić pisanie gosciom.

 

Z tego co wiem to chyba tylko standardowe zabezpieczenia boty obchodzą, bo one są znane. Własne są najbezpieczniejsze.

 

 

NOWY POST:

Napisałem niedawno moda który kod aktywacyjny rejestracji wysyła także na gg odrazu przy wysyłaniu formularza. Dużo to ułatwia rejestracje jeśli ktoś ma gadu-gadu. Jesteś zainteresowany? Niedługo mam zamiar napisać do niego instrukcje i opublikować. Nie jest trudny w instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być drugi admin zajmujący się użytkownikami, który ma dostęp do PA, możesz tylko mod kopii zapasowej z PA wywalić wtedy nikt Ci nie ukradnie bazy danych :?

 

Nadmienię skromnie, że posiadam takową funkcję oraz dostęp niemal do wszystkiego.. :lol: Z racji tego,że nie znam się na "języku" w którym się porozumiewacie, nie mieszam się w bardziej skomplikowane czynności techniczne :lol: Shad całkiem dobrze sobie sam radzi. Poza tym,jesli tylko pojawi się jakaś osoba zaufana i mogąca pomóc w funkcjonowaniu technicznym forum - bardzo chętnie oddam jej swoją funkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepamietam czy to ja napisalam to "jak zwykle glupie" :?

czy moze ktos mądry to dopisal, a jesli tak, to przepraszam, ze tak bez przerwy pisze glupie posty, postaram sie juz was niezameczac tymi jak zwykle glupimi pytaniami,

oczywiscie moje pytanie kasuje, zeby nieodstraszalo innych forumowiczow

pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że chyba wszystkie sekcje forum są widoczne dla gości (rozumiem, nie każdy chce się rejestrować, a tak to przynajmniej dowie się czegoś) i zaczęłam się zastanawiać, czy nie byłoby fajnie zablokować przynajmniej możliwości oglądania profili zarejestrowanych użytkowników przez niezarejestrowanych?

 

(Nie wykluczam, że lęk przed wygooglowaniem i identyfikacją na podstawie miasta i daty urodzenia może nosić znamiona natręctwa ;) )

 

Można by poszukać jakiegoś złotego środka między tym, czego potrzebują osoby niezarejestrowane, a potrzebą prywatności tych, którzy piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amy Lee bardzo dobry pomysł. Kiedyś mnie kumpel z klasy wypenetrował szukając książki "Lęk przed bliskością". Pełno niezarejestrowanych przewija się przez forum. Dla nowych powinny być zablokowane profile, lista użytkowników i dane podawane przy każdym poście (oczywiście oprócz nicka i liczby postów, które nic nie dają potencjalnemu penetratorowi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Takie były plany (chyba nawet zaczełam to robić kiedy byłam moderatorem). Z tym,ze teraz nie dysponuję wystarczającą ilością czasu by dbać o subforum "Leki". Robię to co najważniejsze.. czyli przenoszę i doklejam. Przydałby się nowy moderator, który miałby jakieś pojęcie w tym temacie. Niestety nie jest to specjalnie miluchna praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×