Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

chcialabym sie zapytac moderatorow czemu zamknieto temat, "Agorafobia" ktory zalozyla NATALIA na "NERWICY LĘKOWEJ"....Pytam o to, poniewaz bardzo lubilam go odwiedzac i czytac wypowiedzi, ktore oczywiscie potem zamienily sie obrzucanie sie blotem nawzajem.........

co do ankiety Kolethy, to uwazam ze moderator didado1, troche przesadzila... uwazam , ze ta ankieta nikomu niezaszkodzila, wypalnial ja kazdy dobrowolnie, bez zadnego przymusu, sama cierpie na agorafobie, i wiem jak ciezko z tego wyjsc, i cieszy mnie fakt, ze ktos sie zajmuje tym problemem, ze ktos sie uczy w tym kierunku, i byc moze, dzieki doswiadczeniu , jakie posiadamy wzmagając sie z agorafobia, mozemy pomoc innym, moze koletha, poprzez swoja prace i wysilek jaki wklada badając to schorzenie, znajdzie jakis lepszy (nowy) sposob... kto wie...

naprawde niewiem w czym i komu mogla zaszkodzic jej prosba o te ankiety, moje zdanie jest takie, ze to niejest "wykozystywanie czyjegos cierpienia", albo, ze te ankiety nikomu niepomogly....oczywiscie narazie nie, ale mnie cieszy fakt, ze sa ludzie, ktorzy chodzby probuja sie tym interesowac i pomagac w pszyszlosci

pozdrawiam wszystkich, a dodam jeszcze , ze moim zdaniem moderatorzy powinni swiecic przykladem, a nie dolewac oliwy do ognia

lidia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje, klotnie nie sa potrzebne, ale czasem ludzie wyrazaja tylko to co czuja, oczywiscie niejestem za wulgaryzmami, ale sami wiemy, ze zycie niejest takie grzeczne, ze kazdy z nas ma czasem zle emocje, i zdanie niezawsze piekne. tam zostala obrazona naprawde fajna dziewczyna, i zazucono jej ze wykozystuje nas, sama bralam udzial w tej ankiecie i uwazam ze zostala oskarzona nieslusznie przez didado1, przez to cala ta afera.....

tez uwazam ze to forum powinno wspierac, mnie tez wiele pomoglo, duzo zrozumialam, przeczytalam mnustwo postow i tematow, ale rowniez niezgadzam sie co do niektorych postow, i mam czasem ochote wyrazic swoje negatywne zdanie, (niemam na mysli bluzgow), ale powstryzmuje sie bo wiem ze to skonczyloby sie banem,

chyle czola dla tomka nowaka , ktory stworzyl to forum...

wiec grzecznie bede odpisywac na niektore posty, zeby was nierozwscieczyc czasem

pozdrawiam serdecznie

lidia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle Lidziu, ze wszyscy wiemy dlaczego zamkneli ten temat. Pozostawie to bez komentarza, zreszta i tak zaraz usuna jak wszystkie niepochlebne opinie na temat swojego moderowania. Jak zapytalam dzisiaj Dark Angela czemu bez mojej zgody przesunal moj post do innej kategorii, choc mogl go po prostu usunac, to mi odpisal, ze sama jestem sobie winna za to, co umieszczam w poscie. za to co - tak, ale za to gdzie?? Ja tez Lidziu stad spadam. Pozdrawiam Cie:*:*:*:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz usuna jak wszystkie niepochlebne opinie na temat swojego moderowania

CO!? :shock: Bez przesady. Tam w ogóle o moderowaniu nie było mowy. Każdy jeździł po głowie każdemu i to miało na forum zostać? To jak złe wspomnienie. Osobiście też oberwałem i to ostro, choć w dyskusji nie wziąłem udziału (tylko raz poprosiłem o stonowanie). Usłyszałem że ja z 1 koleżanką z forum chyba razem .... (domyślcie się) bo kiedyś ją obroniłem, gdy koleś ją zbluzgał. I co? Tacy jesteście ok wobec moderatorów? My Wam pomagamy, pilnujemy, żeby forum było czytelne, ale jak coś powiemy, to szybko pokazujecie swoją wdzięczność.

 

Nie wiem co DA napisał, ale nie ma fizycznej możliwości usunięcia tego postu (nie moderuje Ofert), więc nie wiem o co pretensje.

 

PS. Nie róbcie z nas potworów :evil::evil::evil:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koletha..wydaje mi się,ze jednak nie wszyscy wiedzą. Jesli posiadasz takie informacje to podziel się nimi. Temat został przywrócony bo był wartościowy. Odnośnie uwagi na temat usuwania negatywnych opinii o moderowaniu - nigdy takowych sie nie usuwa i nie było też skarg odnośnie tych domniemanych działań.

 

Moderator nie ma obowiązku konsultowania swoich decyzji (odnośnie przenoszenia,doklejania etc) z autorem wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artucha - no chyba zartujesz, ze nie usuwacie niewygodnych???? To zapytaj moderatora Piotra, ile Dark Angel pousuwal i pozmienial postow dzisiaj, ktore wczoraj byly pod tematem agorafobii, a dzis juz nie istnieja. Mozesz zapytac tez Lidie, ktora zalozyla ten temat (notabene zasugerowala "ugrzecznienie forum" i nie chodzi tu o obrazy ani wulgaryzmy, bo nikt takowych nie uzywal), Natalie i Blue Orange. Przykro mi, ale chyba zyjesz w sporej niewiedzy. Pozdrawiam Cie i zycze spokojnej nocy.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:41 pm ]

Artucha - jeszcze jedno. Ja nie chce juz rozstrzasac tego tematu, bo po pierwsze to nic nie da, a po drugie nie po to pojawilam sie tym forum. Ja chce pomoc tym ludziom, a nie tracic czas na utarczki slowne z Didoda, ktora pierwsza mnie obrazila, rozpetala wojne, a na koniec pousuwala wraz z DA posty, zebysmy nie mogli ich wkleic administratorowi. Dlatego milo bylo mi Cie poznac i pozdrawiam, ale nie drazmy juz tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób te posty miały być "niewygodne"? Temat został podzielony na dwa odrębne (jedna część trafiła do NL,a druga do Ofert). Jeśli zniknęły jakieś posty to tylko w celu przywrócenia pierwotnego sensu tematom. Równo zostali potraktowani i zwykli uzytkownicy jaki i moderatorzy. Kłócić sie możecie na pw lub gg. Nie jestescie jedynymi uzytkownikami tego forum. Zwrócona też została uwaga moderatorom (na subforum funkcyjnym).

Temat został wyjaśniony i zakończony.

Pozdrawiam

 

 

Ps. Didado sama odpowiada za swoje słowa. Mogę tylko napisać,że jest mi przykro z powodu całej sytuacji. Mam nadzieję,że w przyszłości unikniemy tego typu sporów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koletha nie ja umiesciłem w poscie Twojego nr gg ani zadnych innych danych osobowych, lecz zrobiłas to sama, a teraz robisz z tego afere. Nie jestem medium i nie czytam w myslach i nie mogłem sie domyslic że bedziesz chciała usunac swoje posty/temat. Po za tym napisałem Ci na PW jak masz postapić -napisać do moderatora, administratora tego subforum (oferty) z prosba o usuniecie tematu ponieważ to nie jest mój dział. Następnie dostałem bardzo fajnego PW od Ciebie:

Aha spoko, czyli bez mojej wiedzy umieszczasz moje apele z moimi danymi i jeszcze nie mozesz ich usunac?? Wypadaloby chyba zapytac?? To moze Ty pogadaj i popros zeby to usuneli, skoro zrobiles mi taka niedzwiedzia przysluge.

Chciałem załatwic ta sprawę po cichu, grzecznie i myslałem ze sie dogadalismy. Jednak widze że jesteś typem kobiety która szuka taniej sensacji i robi z igły widły.Nie wiem jaki masz w tym cel. A Twoja ankieta mi nie przeszkadzała, ale takie sprawy umieszcza sie w subforum "oferty". Tak i zrobiłem. Mimo że sprawa zostyała z mojej strony wyjasniona Ty nadal ja rozgrzebujesz.... Nie mamy obowiazku informowania forumowiczów i pytania czy można przeniesc post (to jest logiczne, bo wiadomo że gdybyśmy tak robili prawie kazda osoba odmawiała by i na forum byłby bałagan). Mozesz złozyc skarge jezeli post naprawde został niesłusznie przeniesiony lub nie pasuje do subforum.

To wszystko co chciałem powiedzieć i prosze o nie robienie sztucznej afery.

Pozdrawiam

 

PS. Posty pousuwałem sam i ja ugrzeczniłem temat...tylko po to zeby znowy nie zszedł na manowce tak jak to miało miejsce dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koletha - wszyscy namieszali równo. I nie ma co teraz wieszać psów na moderatorach, bo tylko byli współautorami dzieła, które było skrzętnie tworzone także przez niektórych użytkowników forum. Więc możnaby tak to roztrząsać w nieskończoność, ale po co? Ja też miałbym coś do zgłoszenia i pewien osobnik prawdopodobnie już by za to oberwał (bo się nie pierwszy raz przysłużył). Ale po co? Zostawmy to już w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie róbcie z nas potworów

kto robi z was potwory?? ja wiem ze na kazdym forum czacie itp sa moderatorzy administratorzy, bo inaczej, bylby istny swmietnik. wiem o tym i doceniam to osobiscie, ze poswiecacie swoj zapewne cenny czas na to zeby to forum jakos istnialo...

wzmagacie cie z choroba tak samo jak my, mamy podobne problemy i nawet niektore wasze posty mi wiele pomogly, bo macie wiecej doswiadczenia i dajecie rowniez swietne rady

jestem na tym forum od niedawna i niebede sie wtracala w wasze "zawodowe" sprawy, tylko boli mnie czasem jak widze tutaj pewna niesprawiedliwosc i takowa zauwazylam w stosunku co do kolethy, a niebylabym soba gdybym niezareagowala

niezalozylam tego tematu rowniez zeby droczyc temat i zeby byl on powodem sprzeczek, tylko chcialam sie dowiedziec dlaczego zaistniala taka sytuacja.

wasze posty wiele mi wyjasnily, a ja jesli niedostane bana i jesli oczywiscie pozwolicie to bede odwiedzala to forum nadal, bo jak juz wspominalam wiele razy, jest dla mnie bardzo pomocne, wazne sa dla mnie informacje ktore tu znajduje (tonacy chwyta sie wszystkiego)

pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze koletha zmieni zdanie i bedzie nadal czestym gosciem tefo forum, bo moim skromnym zdaniem, to bardzo mądra i sporowiedzaca na temat agorafobii dziewczyna, ktora mam nadzieje zdola zrobic wiele dobrego dla takich ludzi jak my

pozdrawiam was wszystkich serdecznie

piotrek niejestes potworem (choociaz niewidzialam jeszcze twojej fotki) ;) , potworem jest ta choroba , ktora nas wszystkich tutaj dotknela...

lidia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa juz jaja!! Masz problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Obiecalam zniknac z forum i zrobie to, ale nie przysylajcie mi co chwile wiadomosci prywatnych z zapytaniami, bo sami rozkrecacie temat. A jesli nie chcesz DA kolejnej sztucznej afery, to wykasuj post Lidii i zamknij temat jak to robisz zwykle. Nie pisze "do zobaczenia", bo to moj ostatni post.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:58 pm ]

Moj post byl do Dark Angela oczywiscie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lidia nikt nie dostanie bana, bo nie ma powodu ku temu....zaszło nieporozumienie które trzeba bylo sprostować....Niestety nie da sie tak zrobić aby wilk był syty i owca cała... Zawsze znajdzie się ktos kto bedzie miał coś za i cos przeciw...postów naprawde nie usunąłem bo były niewygodne, a raczej dlatego, że po podzieleniu tematów były wyrwane z kontekstu całego wątku. A podzielenie było konieczne aby temat powrócił do NL bez kłótni jaka w nim wybuchła.

Koletha w profilu masz opcje po odznaczeniu której nie beda przychodzic do Ciebie powiadomienia o nowych postach czy tez powiadomieniach o PW skoro Cie drażnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lidia... Jesteś chyba pierwszą bezstronną osobą w tym sporze. Z mojego punktu widzenia nie ma żadnych podstaw do bana zarówno dla Lidii jak i Kolethy, więc ciągle o tych banach nie piszcie :P

 

Koletha... Jak widać po poście Lidii nikt Cię stąd nie wygania. Chyba że wolisz zrobić oficjalne sensacyjne odejście z forum - twoja sprawa. Ale ludzie Cię bardziej tu potrzebują niż wyganiają (takie mam wrażenie).

 

Koletha-DA - uspokójcie się między sobą...ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×