Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.II


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Marek77, Chyba, że celem tu panujących jest się ograniczyć do garstki osób które będą tu zaglądać albo admin uznał że 25 tyś użytkowników to stanowczo za dużo.

Naprawdę nie ogarniam. Jestem tu od dziś i już jestem przerażony. Aż strach coś napisać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Może zafundujesz sobie bana albo ostrzeżenia za wulgaryzmy ? To samo Amon_Rah, ach nie zapomniałem jesteście moderatorami. CO MNIE WOJEWODZIE TO NIE TOBIE SMRODZIE :)

 

-- 08 lip 2011, 15:19 --

 

Marek77, chyba sobie jaja robisz , nawet choroba nie usprawiedliwia takiego zachowania i tu jestem absolutnie po stronie moderatorów :roll: jakieś zasady muszą obowiązywać.

 

 

dominika92, marek i ja jesteśmy po innej i co z tego wynika ? Ty pochwałę my bany lub ostrzeżenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna jazda - wspaniale :roll: .

Po pierwszej bylem zniesmaczony postawą jednego kolegi z tego forum ktorego juz z nami nie ma.Postawą kolejnego po tym jak dlugo pisalismy w tym watku bylem...lekko rozczarowany chociaz nie chowam zadnej urazy bo nikt z nas nie ma lekko.Teraz to juz jednak jest przegiecie.Smutne ze wszystko konczy sie w taki sposob :roll: .

 

Zeby nie bylo.Na forach o innej tematyce,na ktorych tez czesto pisze takze jest regulamin i to duzo bardziej surowy niz tutaj.Niecenzuralne slowa i wzajemne ataki na siebie sa zdecydowanie zakazane i karane natychmiastowym banem bez zadnych ostrzezen.Tutaj zasady sa luźniejsze ale niektorzy nawet takich nie potrafia respektowac.

 

Nie oceniam,poniewaz nie znam az tak dobrze moderatorek tego forum.Nikt nie jest idealny,czasami popelniamy bledy ale sa jakies granice.W tym przypadku chyba zaden z adminow jej nie przekroczyl,nie zaczal calej tej jatki i w moim odczuciu bylo wrecz odwrotnie.Nie chodzi tutaj o same slowa uznawane za wulgarne ale kontekst w jakim sa uzywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dust, Wiesz co ty już daj spokój. Ty powinieneś mieć funkcję na forum naczelnego dupowłaza.

Jak poczytałem ciebie to tak już słodzisz, że aż do przesady. Ty aspirujesz na jakąś funkcję tutaj ?

Miej jaja człowieku i pisz to co myślisz a nie to co chcą przeczytać.

 

Normalnie wazelina mi z ekranu wycieka :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, tobie się nie dziwię że jestes sukowata. Jak bym tak wyglądał to musiałbym tak jak ty gdzieś tą frustracje wyładować.

 

:lol: aż tak się zniżasz? Żeby wrzucać komuś bo twoim zdaniem jest "brzydki", serio poprawiłeś mi humor i to tak konkretnie ...... :lol::lol::lol::lol:

 

-- Pt lip 08, 2011 2:43 pm --

 

Poza tym, esprit żegnamy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

disoda jak juz kiedys pisalem - nie "liże dup" poniewaz uwazam ze to niehigieniczne (doslownie i w przenosni).Olewam to jak mnie odbieraja uzytkownicy czy moderatorzy.Jestem kim jestem i pisze co mysle.Jezeli Ty uwazasz ze to co pisze jest "podlizywaniem sie" to mysl tak sobie dalej.Zlewam to.

 

EDIT:

 

A jednak to Ty espirit?Ze tez sie nie domyslilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam też o aktywnej funkcji "IGNORUJ UŻYTKOWNIKA"

 

 

Ty chyba jesteś naprawdę niedorozwinięta.

Przecież co godzinę mam inny nick....dzięki wam.

Chociaż ten jakoś się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nick nie zostanie zbanowany.

 

Ne wiem czy to nie jakiś czarodziejski informatyczny podstęp rodem z amerykańskich filmów kryminalnych (trzymaj go na linii minimum minutę ) aby mi moją cybernetyczną zabawkę wykończyć....

Musze podpytać.

Jeżeli jednak nie ( w co trudno mi uwierzyć ) to uważam że czas na rozejm wobec tego.

To nie wojna dla zabawy. To wojna o swoje , jak na prawdziwego potomka Kmicica przystało.

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.

Co racja to racja .

Temat ów, odpowiednio używany, jest dla Nas jedną z metod leczenia.

Jak wiadomo ,ta skomplikowana choroba ,wymaga ich nieraz kilka jednocześnie.

Pozwolę sobie jednak jako jedna ze stron postawić pewne warunki.

Nie chcę w tym temacie widzieć ani Korby, ani Paradoxy, ani Linki w rolach moderatorek i z uprawnieniami moderatorek.

Tylko i wyłącznie jako zwykłe użytkowniczki w wątku CHAD.

Jak widać od kilku dni ,CHADowcy to taka specyficzna grupa , która nie da się nikomu terroryzować czy zastraszać lub też przywoływać do porządku, zwłaszcza przez osoby o ............mniejszym doświadczeniu życiowym delikatnie mówiąc.

Sam widzisz do czego doszło i sam również widzisz , że tylko Ty potrafiłeś nad tym zapanować.

P.S.

Mój I.P dalej zbanowany

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka-Po jesteś zmęczona , czy jak??

Poczytaj począwszy od kilku stron wstecz.

Zbanowali mnie na zawsze za bzdurę.

OK.Olałem

Ale zbanowali I.P mojego kompa tak, że nie moglem już nawet wejśc na stronę forum jako gość niezalogowany.

I to juz przelało czarę goryczy.

Poleciało.....

Pisać może każdy , to chyba oczywiste?

Ale rządzić i dzielić nie będzie już każdy, zwłaszcza osoby do tego nieodpowiednie , nienadające się ,lub wrogo nastawione -efekty pracy takowych widac na załączonym obrazku

Linka ...nie chcę i nie zostanę żadnym moderatorem. Bo w przeciwieństwie do ciebie zdaję sobie sprawę ze swoich ograniczeń, braków w wiedzy i kompetencji....a poza tym jestem labilny emocjonalnie.

A jak mówi stare porzekadło-wszystko co robisz rób dobrze

Tak Korba te przedmioty studiowałem z wyróżnieniem na uczelni ŻYCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sposób jest dobry, który prowadzi do zwycięstwa.

Tu gra idzie o Życie jak powiedział Olo w Psach.

I nie ma co za bardzo liczyć się z innymi.Oni mają swoje problemy...

Chcesz wygrać -musisz być egoistką

Albo nie graj wcale ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×