Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z nerwicą, tzn odkad pamietam to ona zawsze byla:/ Tyle ,ze kiedys nie dawala takich objawow jak teraz:( Od kilku miesiecy zdominowala i kompletnie zdezorganizowala moje zycie:/ Tydzień temu był mój 1 raz:( Znaczy sie pierwsza wizyta u psychiatry...:( Diagnoza - Nerwica natrectw + depresja... Leczenie - Anafranil SR75 1 tabletka rano:/ Jak narazie cieżko mi cokolwiek powiedzieć o tym leku bo biore go dopiero tydzień... Oczywiscie jak to ja mam dystans do leków i nie zastosowalem sie do zalecen p. Doktor:/ Nie biore calej lecz tylko polowe tej dawki, ktorą ona mi zalecila. To sie wzielo z wczesniejszego zle dobranego leku po ktorym nie bylem w stanie wstac z łozka:/ Stad ta ostrożnośc, pewnie przesadna, ale wole nie ryzykowac i powolutku sam sobie dostosuje dawke, az dojde do tej ktora mam zalecona. Skutkow ubocznych nie widze szczegolnie, moze troszke "pijany" chodze po tym leku ale z reszta jest ok:) Oby tylko tak bylo jak wejde na wyzsze dawki leku to nie bedzie zle:)

To by było na tyle z mojej strony:)

Nie dajmy sie tej cholernej chorobie:)

Pozdrawiam Wszystkich Nerwusków:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że na razie mi przeszło... :!: Ten raz próbuję zwalczyć natręctwa nie wchodząc w nie i rozmyślając cały czas czy tak czy nie tylko po prostu odrzucić to z góry, mówiąc sobie, że to nerwica. Czyli takie uzdrowienie "od zewnątrz", uzdrowienie nie z jednego natręctwa lecz z całej nerwicy. Jeśli mi się to uda będzie to pewnie najlepsze wyjście z choroby.

Proszę trzymajcie za mnie kciuki... Anafranilu nadal biorę 150 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się zmniejszyć dawkę, dlatego, że zauważyłam, że Anafranil przytłumił moje emocje, zmniejszył libido. Nie wiem jednak czy zmniejszenie dawki coś da, Ty brałaś tylko 37,5, a pisałaś, że masz też z tym problem.

Jak kiedyś brałam Anafranil to pamiętam, że jeszcze przez długi czas miałam stłumione emocje, nawet kilka miesięcy, a nawet lat po zakończeniu brania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zauważył u siebie, że źrenice różnią się wielkością podczas stosowania anafranilu??? Bo ja niestety tak mam:/ Wcześniej chyba tak nie było, przynajmniej nie zwracałem na to nigdy uwagi:/

 

A jak sprawy sexualne się mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja może nie facet.. ale u mnie też z libido już kiepsko :why: biorę miesiąc i ani ochoty, ani nawet myśli na ten temat, a czasem tak miałam, że aż... a z resztą nie ważne... :mrgreen: po prostu sex i wszystko co z nim związane przestały jakby mnie dotyczyć :?

 

to pomoże Ci w odnowie duchowej, odrzucenie nieczystych zwierzęcych instynktów same plusy :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×