Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Natrętnik

Użytkownik
 • Zawartość

  620
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Troche eksperymentuje z dawkami i porami zazywania. Dzisiaj wzialem ok. godziny 14 dawke 600 mg na raz. Nie powiem, fajnie wycisza i rozluznia, tylko po ok. 2 godzinach helikopter w glowie. Ogolnie samopoczucie podobne jak na 100 mg baklofenu, tylko nastroj lepszy i rzygac sie nie chce. Tak sobie mysle, zeby z rana te 600 mg lykac, bo rano zawsze mam wku..a i napiecie emocjonalne, troche tez Pronoran z rana rozdraznia, moze uda sie ten ubok zlagodzic.
 2. Natrętnik

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Klomi+fluwo to wyjątkowo paskudne połączenie, brałem to z miesiąc w wersji więcej klomi niż fevarinu. Po dołączeniu fluwo natręctwa minęły z dnia na dzień. Za to pojawiło się masakryczne napięcie, które ciężko z czymś porownac, z towarzyszącą jednocześnie sennoscia i lękiem. Nie dałem rady, wolę trochę natręctw i dobre samopoczucie. Całe szczęście na agonistach dopaminy mam mniej natręctw niż na neuroleptykach.
 3. Natrętnik

  PIRIBEDIL (Pronoran)

  No na moj oporny leb i 50 mg czasami nie wystarcza. 50 mg to wlasciwie w ogole nie czuje. Tyle tylko ze ja się przesiadłem praktycznie od razu z rispoleptu na lek o przeciwnym działaniu, może ze 2 tyg. przerwy mialem. I stwierdzam ze na agoniście dopaminy moje OCD jest ze tak powiem, bardziej opanowane. Na risperidonie miałem wrażenie, ze nie mam nad tym żadnej kontroli.
 4. Natrętnik

  PIRIBEDIL (Pronoran)

  Ja biorę w polaczeniu z anafranilem i pregabaliną. Przez pierwsze 2-3 dni może wręcz zamulać, usypiać, ogólnie kiepskie samopoczucie. Później Pronoran łyknięty z rana wyraźnie poprawia napęd i motywacje, nastrój tez lepszy. Niby to nie jest stymulant, a jednak fajnie budzi do życia na obrotach. I nie nasila mi tak OCD jak wenlafaksyna, ktora odstawiłem.
 5. Natrętnik

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Moim zdaniem te wczesne wstawanie to sprawka rispoleptu. Tez na 4 mg budziłem się wcześnie rano i zrywałem z lozka. To samo miałem na chlorprothixenie. P.s. odwazny lekarz, ze połączył ci klomi z paro. Miej na uwadze, ze jest to bardzo toksyczne polaczenie, bo paro 4-krotnie zwiększa stężenie klomipraminy, czyli jakbyś bral ok 300 mg. Niech zgadnę, leczysz sie na OCD ?
 6. kucharz, nie widzę żadnego wpływu na apetyt i tycie, jedyne co zauważyłem, to ze bardziej się musze namęczyć w kiblu, bo twardo 🙂
 7. Faktycznie ciężko z dnia na dzień stwierdzić co ten lek właściwie robi. Ja po ok miesiącu zażywania, mogę powiedzieć, ze pregabalina w dość znaczący sposób wyciszyla moje obsesje myslowe, mam większy spokój i mniejszy strach przed natręctwami, są jakby bardziej "płaskie" i lagodne, jeśli już się cos zdarzy. Łatwiej przeskoczyć na inna myśl, zmienić koncentracje, o czym ktoś wyżej chyba nawet wspominal.
 8. Moj najnowszy nabytek. Człowiek przynajmniej ma wrażenie ze lyka mało prochow
 9. Natrętnik

  PIRIBEDIL (Pronoran)

  Jedna tabletka 50 mg, nawet nie jest dawka terapeutyczna w chorobie Parkinsona, a wyraźnie stawia do pionu, chyba nie ma lepszego odmulacza, przynajmniej dla mnie. Oczywiście pomijam metylofenidat, ale tamten to diabeł jest i go unikam. Nie ma sensu przekraczać dawki 50 mg Pronoranu, bo pojawia się rozdrażnienie i wkurw. A jeden tabs działa tak w sam raz, choc rano trzęsą się lapy przy kawie, no ale to pewnie przez polaczenie z klomipramina.
 10. Natrętnik

  WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

  Pronoran, bardzo dobry agonista dopaminy, działa lekko stymulująco, poprawia nastroj, motywacje. Nie ma senności jak na innych AD. Właśnie do niego wracam, już mam reckę.
 11. Z 450 na 600, tylko ze 450 bralem 1 dzień 🙂 Jade juz ponad tydzien na 600 i szau ni ma. Jedyne co, to tylko, a może aż tylko, dość wyraźnie mi wycisza OCD, co jest dla mnie cenne i rzadko który lek to potrafi. Co ciekawe przez pierwsze kilka dni było odwrotnie, nasilalo OCD tak, ze już chciałem to pogonic w cholerę.
 12. Natrętnik

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Niby nie pobudza w wyraźny sposób, ale poprawia motywację i rozjaśnia umysł. Wystarczy zrobić 1-2 dni przerwy żeby to zauważyć.
 13. Natrętnik

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Jest całodobowa, ale nie mieli leku na stanie.
 14. Natrętnik

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Przez ta pieprzona pregabaline zapomniałem dzis anafranilu wykupić i zostałem bez leku do poniedziałku. Fajnie ta prega działa, no ale właśnie się zapomina po tym o ważnych sprawach.
 15. Miksera nie, ale takie sciskanie imadlem mózgu. Od 3 dni biorę 600 mg i nawet poczułem się lepiej. Ale to pewnie dzięki Fluanxolowi, który rodzinny mi wypisal na moja prośbę i lek znowu mnie nie zawiodl, obudzil do życia.
×