Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Natrętnik

Użytkownik
 • Zawartość

  749
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

684 wyświetleń profilu
 1. Jeszcze czuje ze fluoksetyna , która schodzi ok 3 tygodni po odstawieniu utrudnia prawidłowe wchodzenie paroksetyny. Pewnie dopóki nie zejdzie mi ta trucizna to poprawa samopoczucia się opóźni, zwłaszcza jeśli chodzi o działanie przeciwlekowe paroksetyny.
 2. No dobra, w zasadzie to mi to wisi. Mnie obchodzi tylko czy paro jest najlepsza alternatywa dla klomipraminy pod względem, kolokwialnie mówiąc, zalania pały serotonina, bo na takich lekach czuje się najlepiej. No i jak się ma skuteczność paro w ocd, w porównaniu np. do takiej fluwoksaminy czy sertraliny, o klomi nie wspominając.
 3. Ale tak jak ssri hamuje wychwyt zwrotny serotoniny, czyż nie ? Można porównać wskaznik Ki obu tych substancji
 4. Jak to jest z siłą wychwytu serotoniny paroksetyny ? Jedni mówią że silniejsza od klomipraminy, inni ze slabsza.
 5. A to mnie zaskoczyles. Dużo osób widzę chwali Paxtin w tym temacie, także chyba w to uderze.
 6. Mam jeszcze do odebrania połowę recepty w aptece, na drugie opakowanie, to sobie zamienię na Parogen. Korci mnie, żeby zainwestować w Seroxat. Jak już ma być dobrze, to niech będzie jak najlepiej.
 7. W ogóle czujesz jeszcze jej działanie ? Ja biorę 8 miesięcy i już nawet 600 mg wzięte na raz nie działa przeciwlekowo.
 8. Ale to jakaś wyraźna różnica jest, czy raczej nieodczuwalna ? Bo kuzwa mój Paroxinor z Oriona to polwodnik okazuje się.
 9. Z ta wyższością w skuteczności działania chlorowodorku bezwodnika nad polwodnikiem to prawda, czy jakiś farmazon ?
 10. Naprawdę gładko mi to wchodzi, benzo wziąłem dopiero na wieczór, bo trochę mi paro zaburza sen.
 11. Masochista to ja byłem biorąc 30 mg fluoksetyny, teraz to ja się czuje wyraźnie lepiej, odkąd odstawilem fluo, mimo że ma długi okres poltrwania to już mi zeszła ta kur..ca która po niej miałem.
 12. Wczoraj na noc wziąłem 20 mg, dzisiaj rano wziąłem 20 mg, do tego dostałem benzo i jest w miarę ok. Na pewno lepiej niż przez ostatnie 3 tyg. Natrectwa trochę pizgaja, ale daje radę.
 13. Byłem u swojego ulubionego doktorka i bez problemu przepisał mi Paroxinor, bez jakichś farmazonow typu, że najpierw fluoksetyne trzeba odstawiac 6 tygodni i dopiero następny lek. Każe brać przez tydzień 10 rano i 10 mg na wieczor, a potem 20 rano i 20 wieczorem. Ale mnie oczywiście korci od razu wskoczyć na dawkę docelową.
 14. Czyli nie za bardzo zatrybila skoro po 5 miesiącach odstawilas na rzecz mirtazapiny. Tego się boję, że będę się jeszcze mordował przez miesiąc, tylko po to żeby mi się lekko humorek poprawił, bo tak ludzie piszą, że się tylko lekko poprawia a ch..nia jest nadal ta sama.
×