Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Natrętnik

Użytkownik
 • Zawartość

  697
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

607 wyświetleń profilu
 1. Wszyscy piszą o tyciu i zwiększonym apetycie, a ja po fluoksetynie w ogóle go nie mam.
 2. Zastanawiam się żeby olanzapine zwiększyć z 10 do 15 bo się wybudzam w nocy przez fluoksetyne. A lekarka mówiła mi że Ola zastąpi dzielnie mirte w spaniu, a tu dupa. No chyba że te 15 mg pomoże.
 3. Też się bałem, że będzie mocny spadek serotoniny, ale jak narazie po tygodniu iu jest ok, nie ma pogorszenienia nastroju, ani nasilenia OCD, wręcz czuje się jakiś taki lżejszy psychicznie, ale to może ta olanzapina mnie wycisza, bo 600 pregi na pewno działa na OCD, choć nie czuje już tak jej działania jak na początku, że wzięcie 300/600 na raz powodowało haj i rozluźnienie. Co do memantyny to ciężko powiedzieć, brałem ją równolegle z pregabalina i risperidonem, co dało dużą poprawę. Nie wiem czy coś pomogła przy OCD. Tydzień już jej nie biorę i nie widzę pogorszenia w OCD, także jeśli miała na to wpływ to raczej znikomy, wręcz żaden. Co do funkcjonowania poznawczych pomogła, rozjasnila mi beret po zamulajacej kuracji z rispoleptem. Ale po odstawieniu też nie czuje różnicy. Ogólnie po zmianie leków na nowe nie czuje spektakularnych zmian na gorsze, dziwnie dobrze się czuje, jakby 40 mg fluo załatalo dziurę po odstawieniu klomi + mirty. Ale wiadomo,klomi działa jeszcze 2 tyg po odstawieniu i może dlatego dobrze to znosze.
 4. Tydzień za mną i muszę stwierdzić, że spektakularna zmiana leków minęła bez większych atrakcji, praktycznie bez lęku, no i bez benzo.
 5. Dzisiaj koło 13 nieźle mną zaczęło telepac. Nie był to lęk, tylko takie roztrzesienie, fluo zaczyna szaleć. Musiałem wziąć wcześniej popołudniowa dawkę 300 mg. Pomogło w ciągu godziny.
 6. Biorę 600 mg z przepisu lekarza, czym mnie zaskoczył. Pregabaline chyba będę lykal dożywotnio, bo zrobiła u mnie przełom jeśli chodzi o OCD. Życie stało się łatwiejsze, dużo łatwiejsze. Poza tym skończyłem z lekomania, koniec wypisywania sobie samemu leków u rodzinnego, żona mi zablokowała źródełko, po tym jak zjadłem w ciągu dnia rekreacyjnie 20 mg klonazepamu i urwał mi się film. Wszystko oprócz pregabaliny wywalone na śmietnik i żona mnie zaprowadziła do innego psychiatry. I teraz grzecznie lykam to co mam w opisie
 7. Ja na start od nowego psychiatry dostałem 40 mg, do tego 600 pregabaliny też zapisane przez lekarza i 10 olanzapiny na noc.
 8. No znowu, ale ciebie nigdy nie przebije, bo ty codziennie sygnature edytujesz
 9. Na mnie wenla całkowicie przestała działać, nawet 450 mg. Zawsze działała po 3 tygodniach, teraz 2 miesiące i nic. Przeciwnie, chodziłem na wenli z mirta senny i osowialy, tak jakbym samą mirte brał.
 10. Podstawa to zalać mózg serotonina. Dosłownie. Jak już poczujesz ulgę to można się skupić na psychoterapii. W ogóle na czymkolwiek skupić. Pewnie jak każdy z nas skończysz na Anafranilu, ale zanim do tego dojdziesz będą Cię faszerowac gownianymi ssrajami.
 11. Baclofen wcale nie taki super na lęki. Do tego bez sensu łączyć dwa leki działające na ten sam receptor Gaba. Na silny lęk to tylko klon, białe krzyżyki pomoże.
 12. Może twój mózg już więcej nie jest w stanie wycisnąć i oczekujesz gruszek na wierzbie. Ja po całym życiu wyniszczania mózgu obsesjami i dokladania sobie alkoholem odczuwam dużą poprawe postrzeganiu pewnych rzeczy.
 13. To niech się tak nie uśmiecha, bo ten lek wielu ludziom ratuje dupe, łagodzi ból dnia codziennego, a w dużych dawkach nawet poprawia nastrój.
 14. Klomipramina ma dużo ukrytych ubokow, powodujących dziwne zachowania np. skóry. Ja na klomi w ogóle nie mogłem się opalic, robiły mi się czerwone krwiaki. Teraz na wenli tego nie ma, zero plam, normalna opalenizna.
 15. Lepszy jest flupentiksol moim zdaniem, zarówno na dopamine jak i ocd. Fakt że traci moc pobudzajaca bardzo szybko, ale nie zamula i jak dla mnie perfekcyjny przeciwlekowo.
×