Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Adriannn

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 1. tutaj w tym temacie wcześniej była o tym mowa też, i nie czujesz się senny przy takim braniu anafranilu ?
 2. Ja mam bardzo intensywne sny po trittico, druga sprawa to doktor zaproponowała mi żeby spróbować brać anafranil 75 mg rano i 75 mg wieczorem, lub 150 mg rano żeby zniwelować skutki zmęczenia? braliście anafranil rano ? działanie się różniło od brania w nocy ?
 3. Wróciłem potulnie do trazodonu jako lek uzupełniający anafranilu, na mianserynie 30 mg czułem się jakby ciągle podminowany, pojawiło się zatwardzenie i gorzej mi się rozmawiało z bliskimi, byłem tydzień co prawda, ale zaczynam nową pracę i stwierdziłem, że będzie lepszy czas na kombinowanie z lekami. A trazodon od pierwszej dawki po powrocie poprawił mi humor (być może placebo)
 4. Lekarz dorzucił mi 30 mg mianseryny do 150 mg anafranilu, czy ktoś próbował już takiego połączenia ?
 5. dlaczego było? nie stosujesz tego dalej jak pomogło ?
 6. lub ewentualnie przepisała mi 10 mg deprexoletu zamiast trittico
 7. Dzięki Marek, po konsultacji z lekarzem, zmniejszam trittico do 50 mg i po tygodniu daje znać jak jest
 8. wiadomo, bez konsultacji nie zmieniam
 9. Ja jestem na 150 mg Anafranilu i 100 Trittico, wszystko super, tylko to zmęczenie dobija. Może spróbować zmniejszyć Anafranil do 100 ?
 10. To chyba znak, że anafranil działa jak pojawiają się takie problemy jak opalanie
 11. A no i mam 28 lat jestem mężczyzną i mam na imię Adrian Cześć wszystkim
 12. Tak czytam ostatnie strony tego tematu i chyba jednak nie o wenlafaksyne mi chodzi. Kiedyś czytałem to forum z jakieś 10 miesięcy temu i twoje wypowiedzi i tak się stało, że jestem od tego czasu na 150 mg Anafranilu i 100 mg Trittico i jest... ogólnie bardzo dobrze i nic bym najlepiej nie zmieniał z tym że coś pamiętam o jakimś leku, który polecałeś do klomipraminy który aktywizuje (nie mam chęci do nauki, nie wciągają mnie żadne gry, robię coś, np. ćwiczę na siłowni ale nie łapie jakiegoś bakcyla, żeby podnosić więcej, czy żeby sprawdzić nowe ćwiczenia tylko katuje to samo od pół roku). I właśnie bym spróbował tego czegoś o czym pisałeś kiedyś tylko nazwy nie pamiętam, ale też jakby zmiana leków mogła doprowadzić do tego że już nie wrócę do tego stanu to bym jednak chyba nie próbował.
 13. Natrętnik, mogę połączyć wenlafaksyne z anafranilem 150 mg dziennie ?
×