Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka o krzyż


Gość Magdaa

Rekomendowane odpowiedzi

czy te tlumy nie przypominaly wam hatifnatow? :mrgreen:
Hatifnatowie. Żyją wyłącznie w wielkich wspólnotach. Nie posiadają zindywidualizowanej świadomości-czują i działają wspólnie (nie zanotowano zaawansowanych procesów myślowych). W wyniku połączenia zbiorowej świadomości i skłonności do impulsywnych reakcji, ich emocjonalne sinusoidy niezwykle wzmacniają się. Dlatego nieobce są im stany skrajne-

od euforycznych uniesień do czarnej depresji. Resztę czasu spedzają w biernym odrętwieniu, głównie przed telewizorem. Wygladają znajomo...

(...)jedyną rzeczą, która ożywić może Hatifnata, jest wielka, ogromna burza. Byli silnie naelektryzowani, ale bezgranicznie ograniczeni. Nic nie czuli, nic nie myśleli - mogli tylko szukać. Dopiero kiedy zetknęli się z elektrycznością, zaczynali żyć ze wszystkich sił, pełni wielkich, gwałtownych uczuć (...)
ź

a najlepszy byl taras mowiacy ze juz takiej akcji nie zorganizuje bo lubi spac hehe

 

Nortt, nie generalizowalabym

mnie sie wydaje ze dla niektorych wiara jest czesto swoistym sumieniem jesli nie maja wlasnego - wlasnie trzyma ich w ryzach

a fanatyzm w kazdej postaci nie jest zdrowy

rowniez antykatolicki ;)

 

Dokładnie tak, to byli Hatifnatowie. Rozpoznałem wśród nich wielu Twoich przyjaciół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocca - bez urazy, ale mam wrażenie, że będziesz broniła wszystkich aktywności, jakich dokona elektorat PiS - u, nawet gdy działają wbrew wszystkim prawom logiki...

 

Uważasz, że takie anarchistyczne działania są jak najbardziej w porządku? Ci ludzie za nic mają prawo i obowiązujące zasady, ale za to w kościele siadają w pierwszej ławce...

 

troche faktow "okiem liberala" zebranych "do kupy" moze ochlodzi rozpalona medialnie glowke 8) :

 

http://uniapolitykirealnej.pl/wiadomoci/253-by-yo-si-lepiej-czyli-trzy-lata-psucia-pastwa

 

to co napisałam powyżej, to moja własna opinia wynikająca z obserwacji przeprowadzonych za pośrednictwem gazet, a przede wszystkim z relacji life w TV... Nic dodać, nic ująć.

 

dokladnie nic dodac nic ujac 8)

 

Niezłą beka z tym krzyżem, jak zwykle powoduje to drewienko agresje. Chrześcijaństwo to religia nietolerancji, gniewu, nienawiści i fanatyzmu, trza wyplenić z tej ziemi wszystko co jest z nią związanie,.

 

Francuzom, w UK i Szwedom juz sie udalo ja "wytepic" i maja teraz calkowicie "luz" i wahabitow:

 

http://www.truthtube.tv/play.php?vid=4011

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi Ciebie... Pewnie też walczyłeś o krzyż... Biedny człowieku... Amen.

 

 

a ja nie moge sie doczekac obejrzec min "bohaterow" co to popijaku umieja opluc i oszczac modlace sie staruszki kiedy podobny numer sprubuja zrobic wahabitom. Specjalnie wtedy zjade do PL zeby zobaczyc jak ich tepe lby zlatuja od maczety tak jak pare dni temu w UK "leb" takiego samego "bohatera" co mu sie ich modly nie spodobaly :twisted: Zobaczymy jak wtedy beda protestowac kiedy wahabici oglosza (narazie tylko w jednym landzie w DE) ze za nie walenie lbem o posadzke kilka razy dziennie bedzie grozilo obcienie tegoz lba :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłą beka z tym krzyżem, jak zwykle powoduje to drewienko agresje. Chrześcijaństwo to religia nietolerancji, gniewu, nienawiści i fanatyzmu, trza wyplenić z tej ziemi wszystko co jest z nią związanie, ta żydowska wiara nie ma nam już nic do zaoferowania, jest zacofana i ma karty swej historii krwią niewinną zalane, jak mało która.

 

Istny fanatyzm anty-religijny.

 

Jezeli pilas do inkwizycji to warto zebys zdobyla nieco wiedzy historycznej.

Otoz w tych zamierzchlych czasach przeszlo 90% wszystkich egzekucji bylo wykonywanych przez wladze SWIECKIE.

 

Piszesz po prostu nieprawde. Sa fanatycy chrzescijanscy , owszem, ale jest ich duzo mniej niz w innych religiach oraz wyzadzaja absolutnie nieporownywalnie mniejsze szkody (co najwzyzej sami sie osmieszaja w swoim piekielku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłą beka z tym krzyżem, jak zwykle powoduje to drewienko agresje. Chrześcijaństwo to religia nietolerancji, gniewu, nienawiści i fanatyzmu, trza wyplenić z tej ziemi wszystko co jest z nią związanie, ta żydowska wiara nie ma nam już nic do zaoferowania, jest zacofana i ma karty swej historii krwią niewinną zalane, jak mało która.

 

Istny fanatyzm anty-religijny.

 

Jezeli pilas do inkwizycji to warto zebys zdobyla nieco wiedzy historycznej.

Otoz w tych zamierzchlych czasach przeszlo 90% wszystkich egzekucji bylo wykonywanych przez wladze SWIECKIE.

 

Piszesz po prostu nieprawde. Sa fanatycy chrzescijanscy , owszem, ale jest ich duzo mniej niz w innych religiach oraz wyzadzaja absolutnie nieporownywalnie mniejsze szkody (co najwzyzej sami sie osmieszaja w swoim piekielku).

 

Hmmmm... Czyżby?

 

http://historia.gazeta.pl/historia/1,98312,6435662,Wyprawy_krzyzowe.html

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Inkwizycja

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rekonkwista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Nortt to jest ON . Poza tym, teraz nie wmówisz mi, że wyprawy Krzyżowe to nie był rozlew krwi? Warto też (historycznie uzasadniony fakt) poczytać jak to "pierwsi" chrześcijanie radzili sobie między innymi z Żydami. :? Krew się lała, polowania na czarownice.......indeksy ksiąg zakazanych, napiętnowanie uczonych ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkirys, nie bardzo wiem o czym Ty w ogóle pleciesz? Jakich wahabitów? Jakie maczety?

Może jednak nie przyjeżdżaj do Polski..... :roll:

 

nic sie nie martw jeszcze za twojego zycia zatesknisz za katolami choc bedzie to tylko "labedzi spiew" :twisted:

 

15 lat temu we Francji jako poganina dziwily tego typu akcje lewactwa "zwalczania" katoli , odniesli "sukces" i maja "miod" ........szczegonie w czasie ramadanu. Dzis cos tam skomla od czasu do czasu pod nosem bo za glosno nie mozna bez co najmniej uszczerbku na zdrowiu.Te modlace sie katole to rzeczywisnie "przerazajaca wizja". Niewazne drastyczne podniesienie podatkow, dlug panstwa ktory wzrosl o prawie 170 mld zl. w ciagu 3 lat. Grozby UE wg. wyliczen ktorej rzad przekaracza dopuszczalana granice dlugu publicznego czy nawet aresztowanie kilku czlonkow PO za branie lapowek. To wszystko nie wazne wazna jest lewacka "krucjata przeciwko rozmodlonym katolom" to jest "prawdziwy"problem a reszta ... to "pryszcz" .

 

dobrze nie bedzie ale przynajniej bedzie smiesznie wiec od czasu do czasu przyjade zeby sie posmiac z lewactwa bo zawsze zadaje sobie pytanie widzac jak doczesni pupile lewakow zaczynaja ich samych lac w pierwszej kolejnosci czy tez wtedy w glowie takiego lewaka pojawia sie moze "mysl" czy tez dalej papka medialnych "autorytetow" pobrzmiewa im "miedzy uszami" :D

 

 

Zenonek,

 

a wyprawy krzyżowe? Chrześcijanie nie zawsze byli święci. Wręcz przeciwnie.

 

 

chrzescijanie podobnie jak inne religie w swojej historii maja wiele krawych dokonan na swym sumieniu. Kazda ortodoksja "nawet"* lewacka wzywajaca do mordowania przeciwnikow jest grozna. Szczegolnie kiedy robia to "szefowie" owych religii czy nurtow

 

*trzeba pamietac (o czym sie na sile dzis "zapomina") ze hitler byl narodowym-socjalista (w ekonomii tez) a stalin "ludowym"-socjalista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldielocks,

 

Tak, prawda. Tak sie sklada, ze demonizowanie injwizycji jest bardzo czeste, jednak sa to sprawy scisle.

 

Wystarczy poczytac podreczniki uniwersyteckie, a nie jakies tendecyjne szmatlawce.

 

Jakie demonizowanie? Katolicy za aprobatą Watykanu wyrzynali ludzi w pień. To jest kompletnie niezgodne z naukami Jezusa. A właśnie na niego się powoływali mordując setki tysięcy ludzi.

 

A najgorsze jest to, że katolicy zgrywają świętych, uważają się za pozytywną stronę mocy... Muzłumanie to oczywiście samo zło, w końcu to oni urządzili zamach na WTC... Tylko, że należy rozgraniczyć fanatyków od prawdziwych wyznawców Islamu.

 

Kiedyś oglądałam program o fanatycznych katolikach z UK, którzy uważali że bicie dzieci jest jak najbardziej słuszne... Za nieumycie jednego talerza, matka sprała syna przy zamkniętych drzwiach... Dodała, że to jest prawdziwe wychowanie w duchu chrześcijańskim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldielocks,

 

Inkwizycja jest wykorzystywana czesto jako orez w walce z religia, poniewaz ludzie nie znaja historii.

 

A zeby dowiedziec sie nieco o historii trzeba siegnac po podreczniki uniwersyteckie.

 

Inkwizycji "zawdzieczamy" zdecydowana mniejszosc egzekucji a tamtych czasach.

 

Dodatkowo inkwizycja wprowadzila mniej wiecej przebieg procesu , ktory trwa do dzis (prawo obrony itp itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzłumanie to oczywiście samo zło, w końcu to oni urządzili zamach na WTC... Tylko, że należy rozgraniczyć fanatyków od prawdziwych wyznawców Islamu.

 

ja by to ujol inaczej problemem nie sa "muzelmanie" czy "katolicy" a ich ortoksyjne odlamy. I na dzien dzisiejszy ze strony "ortodoksyjnego katola" "grozi" mi co najwyzej ze mnie jakas babcia zwyzywa (zgodnie z prawda) od poganow a jaj polece cytat z jej "swietego pisma" ktore znam swietnie (naprawde polecam lekture wszystkich "swietych ksiag" liczacych sie religii. Pouczajaca i cenna lektura) A ze strony ortodoksyjnych muzelmanow oprocz zamachow grozi mi (jako "poganinowi") czesto pobicie a w najlepszym wypadku zaszczucie. To zeby sie jakis "katol" wysadzil sie w autobusie pelnym pasazerow czy kaplan wzywal do "pozabijania wszystkich niewiernych" tego sie nie slyszy od setek lat a ortoksyjni muzelmanie ktorych przybywa masowo maja to "na porzadku dziennym".

 

"suptelna" roznica

 

jak ktos bedzie mial okazje polecam wizyte w np. w Paryzu podczas ramadanu.Te stekajace jakas modlitwe pod nosem katole to pryszcz i niech nikt z was nawet nie probuje zwaracac na cokolwiek uwagi bo to sie prawie na pewno moze skonczyc tragicznie. To nie stara katolowska babcia ktora sie "krzyzem" w powietrzu narysowanym bedzie "gonic".

 

 

szybkirys, widzę że Ci żal strasznie, że Cię w PL nie ma. Posiedziało by się pod krzyżem, co? :mrgreen:

 

 

a po co zeby sobie popatrzec na bydlakow kierowanych przez m.in. kilkukrotnego gwalciciela ? znam ciekawsze miejsca. Przyjade popatrzec na "final" za kilkanascie lat, sadzac po tempie aktywnosci lewactwa bedzie o niebo "ciekawszy" niz we FR czy UK :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pete_27, oj w tvn24 pokazywali i baraszkujacyh polgolasow z okna i rzucane/rozrywane kaczki tudziez inne 'ekscesy' tlumu

wewnatrz to moze wydawalo sie fajne zwlaszcza z %...ale dla mnie nie bylo nawet zbytnio smieszne

taki sobie 'malpi gaj' doprawiony ustawka kibolska

tak czy inaczej jesli chociaz czesci z tych ludzi ulzylo to sie bardzo ciesze ;)

 

a swoich znajomych nie widzialam - widocznie skutecznie wmieszali sie w hatifnatowa mase :mrgreen:

 

btw moze poczytajcie 'czarne karty kosciola'? podobno dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żal mi Ciebie... Pewnie też walczyłeś o krzyż... Biedny człowieku... Amen.

 

Można walczyć o krzyż, ale też można walczyć o drabine, krzyż z puszek po Lechu, ukrzyżowanego misia i hello kitty...jednak wole pozostać przy trwałym symbolu, który w historii Polski odegrał ważna rolę.

 

Po jednej stronie stoj fanatycy, tak ich nazywajcie, po drugiej ludzie, dla których historia i symbole nic nie znaczą, ponad 50 % Polaków jest za pozostawieniem krzyża do czasu upamiętnienia, więc może ta garstka babci niezbyt dobrze odzwierciedla nastroje Polaków.

 

Żeby nie było tak, jak wałkują w mediach...zwolennicy takiego rozwiązania to napewno nie skrajnie fanatyczni krzyżowcy, wśród społeczeństwa jest pełno ludzi popierajacych taki sposób rozwiązania sytuacji, skoro rząd Donalda Tuska poniósl klapę, mówili dzisiaj o tym na wiecu m.in. Napieralski, Piekarska itp. żywimy sie teraz "aferą krzyża", nie bedę wymieniać nazwisk znanych publicystów, którzy nie szczędzili słów na PiS, wypowiadając się, że nazywanie sprawy jako chęci garstki fanatycznych oszołomów kierowanych pod wpływami Pana Kaczyńskiego nie jest tożsame z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączam rano tvn24 - krzyż, włączam wieczorem tvn24 - krzyż..., do k**** nędzy, ja bym chciała wiedzieć, co się na świecie dzieje, naprawdę jest mi już obojętne, gdzie będzie stał ten krzyż, może stać nawet na Marsie.

zastanawiam się, czy ludzie nie mają własnych spraw, prywatnego życia?

afera jest rozdmuchana, anty-krzyżowcy jedynie umacniają zacietrzewienie "obrońców" krzyża, media robią swoje, pojedyncze indywidua mają swoje 5 min. w tv, istota sprawy dawno gdzieś się dawno zagubiła.

jak dla mnie ciemnogród po jednej stronie, bydło po drugiej stronie, szczerze mówiąc dziwię się, że chce Wam się jeszcze o tym dywagować.

naprawdę "Moda na sukces" mniej mnie mdli niż relacje podkrzyżowe :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cała ta walka o krzyż to przyćmienie politycznych wydarzeń, które są dziś ważniejsze niż ta cała maskarada. POdniesienie POdatków, prawda o Smoleńsku, wybryki Palikota, powódź, o tym powinno być głośno, a tymczasem... jak jest każdy widzi. Potępiam zarówno tych fanatyków, tępą bandę moherów, którym nudzi się w życiu i nagle ciąg wydarzeń sprawił, że z nieba spadła misja w sprawie obrony krzyża, za którą własnej krwi nawet nie szkoda, jak i ich zaciętych przeciwników, Którzy w imię zwalczania tego zacofaństwa skłonni są pobić, opluć i zbesztać. Ogólnie cały islam, zarówno jak i chrześcijaństwo z religią pokoju mają gówno wspólnego. Wieczne konflikty, walka o pozyskanie wiernych, narzucanie religii... mógłbym napisać posta długiego tak żeby nikomu się nie chciało go czytać, ale nie chce mi się. Czy Jezus chciał aby w imię jego religii zabijano? Pierwotne założenia nie mają nic wspólnego z tym co się obecnie dzieje. Biblię, każdy może sobie dziś dowolnie zinterpretować i podpiąć pod nią swoje poglądy.

A oddział kościoła od państwa... moim zdaniem już dawno powinno to nastąpić. Kościół powinien wypierda*ać od polityki. No, ale w obecnym katolandzie (biorę na pierwszy ogień naszą 'ojczyznem') jest to niemożliwe (Do Jezusa i ogólnej idei chrześcijaństwa nic nie mam, ale KK jako instytucję tępię, bo to on właśnie narobił bagna na przestrzeni wieków, tzn. naprzeciw założeniom, więcej syfu narobił aniżeli dobra uczynił).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pete_27

wewnatrz to moze wydawalo sie fajne zwlaszcza z %...ale dla mnie nie bylo nawet zbytnio smieszne

taki sobie 'malpi gaj' doprawiony ustawka kibolska

 

Jak powinno być w takim razie? Jakby grupka osób ubranych w garnitury podeszła do tych ludzi i złożyła im na ręce petycję pt. "Prosimy was, opuście to miejsce", spisała umowę etc? Czy jak:) Napisz w takim razie swoją alternatywę i swoje propozycje przeciwstawne "małpiemu gajowi". Byłaś tam w ogóle? Nie? To skąd wiesz, że Twoich hatifnatów tam nie było :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie wiem też skąd wziełaś tą "ustawkę kibolską", nic takiego tam nie miało miejsca, myślę, że masz bujną wyobraźnię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest to żałosne a nie smieszne.... znowu cały swiat ma z nas ubaw.... a wszystko za sprawą grupy fanatyków... niestety , demokracja...

 

chcialem poinformowac ze "caly swiat" ma was gdzies. Moze by sie "wami" zainteresowal jakbyscie zamiast drastycznie podnosic podatki je obnizyli (w koncu macie podobno rzad "libelarny" a nie jak hitler "socjalistyczny). Jakbyscie nie zadluzali sie z szybkoscia wieksza niz Grecja 170 mld w ciagu 3 lat to szczyt idiotyzmu. Do tego nikt nie potrafi odpowiedziec na proste pytanie "na co to poszlo"?* "Mozecie" byc tylko rozpatrywani w sensie podatnosci ludzi na manipulacje medialne bo przeciez conajmniej 2/3 ludzidzi wbrew danym MF dalej wierzy ze jak to powiedzial premieru Tusku "rzad nie pozwoli na zadluzanie polakow" :twisted: Nawet media krajow uwarzanych za "kolebke katolandu" nie odnotowaly tego faktu bo co niby mialy napisac ze kilka tysiecy pijanych bydlakow mialo ochote (jak napisali na transparentach) "spalic na stosie" kilkadziesiat modlacych sie katoli. Ze po nocach atakowali stare babcie co mozna zobaczyc oczywiscie wylacznie na amatorskich nagrania bo mediom sie "kamery wtedy solidarnie zacinaly" Ze bydlo lewacie mialo potrzebe isc "oszczac tych ludzi, zdjecia ofiar, symbol ich wiary. "No jak , gdzie a jakby wygladala lewacka tolerancja w UE" Sprawy "nie bylo" dla "swiat" no moza poza tzw "swiatem" w "zaprzyjaznionych" wajdowskich mediach ale ich "swiatek" luka wszystko co mu sie poda a ze to niezgodne z faktami "tym gorzej dla faktow" :lol:

 

* MF oznacza Ministerstwo Finasow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powinno być w takim razie? Jakby grupka osób ubranych w garnitury podeszła do tych ludzi i złożyła im na ręce petycję pt. "Prosimy was, opuście to miejsce", spisała umowę etc? Czy jak:) Napisz w takim razie swoją alternatywę i swoje propozycje przeciwstawne "małpiemu gajowi". Byłaś tam w ogóle? Nie? To skąd wiesz, że Twoich hatifnatów tam nie było :D
nie twierdze ze powinno byc inaczej i nawet staram sie nie potepiac - jakim prawem mialabym? bylo jak bylo a ja napisalam co widzialam w tv i jak to odebralam

tak samo nie twierdze ze nie bylo tam moich znajomych - rownie dobrze moglo byc ich sporo ale tego zwyczajnie nie wiem bo nikt sie specjalnie nie chwalil a mnie tam nie bylo - chyba preferuje nieco inne motywy spotkan towarzyskich ;)

Nie wiem też skąd wziełaś tą "ustawkę kibolską", nic takiego tam nie miało miejsca, myślę, że masz bujną wyobraźnię:)

wspinanie sie na latarnie i drzewa rytmiczne machanie rekami i skakanie przyspiewki przepychanki krwiawiacy nos - kojarza mi sie jednak dosc jednoznacznie z pseudokibicowkim zachowaniem

ale fakt mam bujna wyobraznie a co :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×