Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

może nie pierwszą damą ale pierwszym kotem . Jarek będzie odbierał wypłate na poczcie bo przecież On nie ma konta w banku ?

 

On ma wspólne konto z mamą :mhm::lol::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to może weźcie transparenty i w miasto - żeby na "komora nie głosowali" bo będzie policja ZNOWU zabijać 8)

 

Nie ma potrzeby. Komor sam się kompromituje. Kilka jego dekstów.

 

,,To co zostało po TU 154 w Smoleńsku to troche ubran i itp...to nie ma zanczenia"

a propo powodzi: ,, Woda ma to do siebie że wylewa z rzeki a następnie do niej wpływa i dalej do morza"

,,Ludzie tam już drugi rok z rzędu doświadczenie przez powódź, to są obyci"

 

i inne teksty m in. o ludziach z Krakowa, Poznania - tak że nawet Tusku się odcian - bo obciach.

 

[Dodane po edycji:]

 

na dobranoc:

 

 

Tusku - to bezwzględny politykier - wyciął większość swoich ludzi podłymi metodami - takich jak: Piskorski, Olechowski, Gilowska, ś.p. Płażyński, Prof. Śpiewak - a teraz wziął sobie Bronka Komorowskiego który jest tak nieporadny, niezręczny, małobłyskotliwy, bez charyzmy, bez charakteru - ale jest jeden plus - nie zagrozi ani na boisku, ani u władzy Donkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda ma to do siebie że wylewa z rzeki a następnie do niej wpływa i dalej do morza.
...kurcze a ja głupia myślałam, że rzeka wylewa,później wraca do swojego koryta, ta woda z zalanych terenów także wpływa do koryta rzeki...a później, dalej płynie do morza...kurcze to ja źle myślałam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda ma to do siebie że wylewa z rzeki a następnie do niej wpływa i dalej do morza.
...kurcze a ja głupia myślałam, że rzeka wylewa,później wraca do swojego koryta, ta woda z zalanych terenów także wpływa do koryta rzeki...a później, dalej płynie do morza...kurcze to ja źle myślałam?

 

 

Komor to komor - to jego powiedzenie przejdzie do historii tylko smutne że w tak tragicznych oklicznościach. Tusk ma rację - wstyd i jeszcze raz wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to może weźcie transparenty i w miasto - żeby na "komora nie głosowali" bo będzie policja ZNOWU zabijać 8)

To był akurat charakterystyczny objaw rządów SLD i co dziwo gdzieś zniknął po tym jak PiS doszedł do władzy. Za to doszły afery, inwigilacja i aresztowania o 4tej nad ranem.

Tak swoją drogą, to wstyd, że pani Barbara Blida miała pistolet a mimo to zdecydowała się umrzeć sama.

 

może nie pierwszą damą ale pierwszym kotem . Jarek będzie odbierał wypłate na poczcie bo przecież On nie ma konta w banku ?

 

On ma wspólne konto z mamą :mhm::lol::pirate:

Nadal jednak nie rozumiem jaki jest cel rzucania złośliwości pod adresem kandydata na prezydenta.

 

Oszczędzanie pieniędzy obywateli dzięki uczciwym przetargom i umożliwienie dojścia do nich uczciwym przedsiębiorstwom jest dużo ważniejsze niż kto gdzie ma konto.

Tak samo straty jakie państwa ponoszą na korupcji, konszachtach z oligarchami i ustawianiu przetargów są bardzo poważne.

Kraje takie jak Grecja czy Rumunia są na skraju bankructwa między innymi właśnie z powodu ustawiania przetargów, korupcji, itd. To czy państwo będzie zlecało zadania tanio uczciwym przedsiębiorcom czy też 10x drożej kolesiom polityków i szefowstwu wpływowych stowarzyszeń robi ogromną różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikona PO - JANUSZ PALIKOT - oglosił że stał sie Chrystusem - sorry ale wydaje mi się że ktoś mówiący i głoszący coś takiego ma coś nie tak.

I to naprawde jest poważne. Na miejscu Komora bym sie zastanowił nad takim doradcą.

 

To nawet po dobrej wódzie tak się nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, hmm a czemu nie czepiasz się tych którzy piszą złośliwe komentarze w związku z Komorowskim? To też kandydat na prezydenta........ ;)

Właśnie miałem się czepić, ale nie zdążyłem :P .

 

Cel jest taki, że jest to zabawne, że dorosły, majętny człowiek jest uzależniony od matki.

Tyle, że przy całym tym wyzywaniu i przytaczaniu anegdot łatwo jest zapomnieć o tym co jest najważniejsze - o przyszłości Polski.

Polska nie ma przyszłości bez zwalczenia korupcji a niestety PO nie ma tego w programie. Tusk usprawiedliwiał korumpujących biznesmenów rzekomą niemożnością uczciwego robienia interesów w Polsce i mówił, że nie powinno się zwalczać korupcji tylko umożliwić normalne prowadzenie biznesu.

Ciekawe jak to zwalczy korupcję w sądach, policji, polityce, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie pierwszą damą ale pierwszym kotem . Jarek będzie odbierał wypłate na poczcie bo przecież On nie ma konta w banku ? no ludzie gdzie z czym do czego :mrgreen:

 

Nasz kraj jest już tak troszke opóźniony co Wy chcecie zrobić nam potrzeba młodego prezydenta który patrzy przyszłościowo i wie ,że postęp to jedyna opcja doścignięcia oczywiście nie odrazu europy ,świata .

 

Zgadza się nawet bardzo. ;)

Bronisław K., ur. 4 czerwca 1952r., Jarosław K. ur. 18 czerwca 1949r. - ale różnica ;)

 

Ps. w historii tej nowoczesnej Europy, już był taki prezydent bez pierwszej damy, czy pani prezydent bez pana, nie dziwcie się tak, jest wolny z wyboru, jak dużo osób tu na forum.

 

[Dodane po edycji:]

 

Może świata ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Bronek to nastepna stara dupa ,ale że należe do elektoratu PO to nie bede głosowal na innego kandydata ,a osobiście żałuje ,że to nie Sikorski startuje :/ z Platformy Obywatelskiej .

 

[Dodane po edycji:]

 

może nie pierwszą damą ale pierwszym kotem . Jarek będzie odbierał wypłate na poczcie bo przecież On nie ma konta w banku ?

 

On ma wspólne konto z mamą :mhm::lol::pirate:

 

ale tylko kot potrafi korzystać z bankomatu w tym związku :mrgreen:

 

a tak całkiem poważnie zastanawia mnie kilka rzeczy np. ilu ochroniarzy z biura ochrony rządu będzie miał kot "Alik" ? czy zostanie po śmierci pochowany na Wawelu ? ile bedzie ulic o imieniu kota Alika jeśli uda się JK zwyciężyć? i jedno z ostatnich czy to właśnie nie on podjął współprace z sovieckim wywiadem i nie on odowiada za katastrofe 10 kwietnia pod Smoleńskiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz kraj jest już tak troszkę opóźniony co Wy chcecie zrobić nam potrzeba młodego prezydenta który patrzy przyszłościowo i wie ,że postęp to jedyna opcja doścignięcia oczywiście nie od razu europy ,świata .

 

Skąd przekonanie,że Kaczyński jest zacofany? Bo ma kota w domu... ok. A dlaczego Komorowski jest taki nowoczesny?

 

Nasz kraj jest opóźniony-dlaczego? Większość Polaków porównuje nas do Niemiec, jednego z państw o najwyższym poziomie gospodarczym na świecie. Porównuje do całej reszty Zachodu ( wystarczy rzucić okiem na PKB per capita ).

Nie jesteśmy wcale zacofani biorąc pod uwagę fakt,że w kwestii potencjału gospodarczego jesteśmy na 22 miejscu(2006).

Będziemy zacofani, jeżeli nie zaczniemy MYŚLEĆ.

Kto ma podstawy wystarczy,że posłucha jakiejkolwiek wypowiedzi naszych kandydatów,żeby wiedział, kto jest wiarygodny.

Prezencja to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

naprawdę się ciekawy zrobił wątek:) Mam pytanie - czy naprawdę myślicie, że jak będzie ten albo inny prezydentem to coś się zmieni? Władza jest jak świnia i rzeka - ciężko ją od koryta odciągnąć. Nikogo nie interesuje co w tym kraju będzie się działo.. Tylko władza i hajs. Podtrzymuje dalej, że te wybory to zabawa w : co chcesz babko - ch.. czy jabłko :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo w tym temacie może zacząć się jatka... Nie rozumiem przekonywania kogoś na siłę do jednego z wybranych przez siebie kandydatów. Ten dobry, a ten jest zły... OMG

 

Powiem Wam tylko, że tak na prawdę, politycy, obojętnie z której opcji politycznej, mają Nas w głębokim poważaniu. No Gandhiego (choć de facto politykiem nie był), to My się w Naszym kraju raczej nie doczekamy...

 

Ja nie będę głosowała, ale uważam, że powtarzanie utartych frazesów na temat, co niektórych kandydatów, świadczy tak na prawdę o małej świadomości społecznej... Skąd wiecie, jak jest w rzeczywistości? Nie lepiej jest skupić się ( jak już macie zamiar wybrać się na wybory) na programie wyborczym, zapoznać się z historią, osiągnięciami i oczywiście poglądami, hasłami sztandarowymi konkretnej partii? Bo pisanie o czyimś kocie, czy mamie... hmmmm, jak dla mnie to powtarzanie haseł z prasy brukowej. To samo tyczy się Komorowskiego, bo coś tam palnął... Co nie oznacza, że jest aż tak fatalnym kandydatem...

 

Ja nie głosuję, jak już wcześniej pisałam, nie ufam politykom... Cholernie boję się, co będzie z Naszym krajem za 20, 30 lat... Ciekawe, czy przeciętnemu Polakowi starczy na chleb. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, nigdy nie posądziłabym Cię o taką hipokryzję, a znam już od pewnego czasu.

 

Madziu jak wyborca Pis-u może zarzucać hipokryzje a wybierzcie J.K , nie zdziwie się jak sie tak stanie kolejne lata w miejscu z baranem który jest nieudolną kopią brata który zawsze był cieniem dla Lecha , który politycznie nigdy nie miał zdania własnego i nie będzie miał bo brat już nie żyje i w taki oto sposób przeczekamy kolejne 4 lata , a co nam po co wyciągać wnioski 100 a 104 lata za murzynami a co to za różnica , idzcie wybierzcie będziecie się śmiać po forach wtedy z kleru i o.Rydzyka nie mając pojecia że sznureczki będzie pociągał kler Polski . Idzcie wybierajcie . Tutaj kolega porównuje jakąś śmieszna organizacje do powstańców W-skich do Armi Krajowej ludzię nie uwłaczajcie bohaterom narodu , że stanołeś z byle flagą na wiejskiej Ty sie porównujesz do AK ja to przemilcze bo gdybym napisal co tym myśle to poprostu tutaj już bym nie miał wstępu .

Asiu moj post wyżej napisałem że Bronek to kolejny leśny dziad tylko że sterowany przez Tuska taka marionetka wiesz o co chodzi analogia do Kaczyńskiego i kleru . Nam potrzeba młodego postępowego prezydenta . Ludzie my chcemy wybrać Kustosza do muzeum jakie zrobiliśmy z naszego kraju gdzie najceniejszym eksponatem którym się żyje jest Historia i nasze Tragedie . Jest mi bardzo przykro ,że młodzież jest za pozostaniem w miejscu Asiu kotek ale o czym Ty piszesz Polska a Niemcy gospodarczo uznanie ,że ktoś potrafi aż tak mocno pozytywnie widzieć Polske w Europie ale bądzmy realistami te gospodarki dzieli całe 40 lat i są poprostu nie porównywalne . Pozdrawiam Was moje Pisiaczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia, Wiem ,że dostałaś przez to panicznego lęku ale nic się nie martw będzie dobrze ;) zorganizujemy teraz akcje odbierz dowód wnuczkowi :mrgreen: a całą prawde napisali Alter Ego, i Ewka, i nic tego nie zmieni nigdy możemy się tylko dzielić przekonaniami politycznymi my którzy tworzymy społeczeństwo , mnie osobiście nie dotyczy prezydent bo jestem jednostką najniższego szczebla i dla mnie się nic nie zmieni ale myśle o funkcjonowaniu Państwa na arenie świata i dlatego mam takie przekonanie a nie inne .

 

i Madziu skoro ze śmierci można zrobić reklame i kampanie wyborczą to można też w żartobliwy sposób użyć kota do takiej antyreklamy więc jestem takim samym ignorantem jak partia i osoba na która będziecie głosować . Powiem wam ,że byłem zaszokowany piosenką która powstała dla radia Eska , która wykonywana jest przez figurskiego i wojewodzkiego ale z czasem i scenami jakie zrobił Pis z tej kampanii Autorzy tej piosenki dostrzegli to pierwsi ,że nie ma wartości których nie można użyć dla własnych potrzeb .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie boję się, co będzie z Naszym krajem za 20, 30 lat... Ciekawe, czy przeciętnemu Polakowi starczy na chleb. :?

Ja jestem dobrej myśli. Eurosocjalizmy zbankrutują znacznie szybciej. Skończy się czekanie "aż rząd da" bo rządy okażą się niewypłacalne. Mumia Europejska się rozpadnie - nie będzie na emerytury, na służbę zdrowia itd - gospodarka stanie w miejscu. Dług wobec banków i krajów azjatyckich wzrośnie na potęgę. Będą pewnie zamieszki i wieszanie polityków na latarniach (miejmy nadzieję że nie będzie tak ostro ;)). Przez parę lat poklepiemy biedę - może z pięć? Do władzy dojdą nareszcie ludzie z prawicy (tej prawdziwej - za wikipedią - "których wspólnym mianownikiem jest przeciwstawianie się doktrynom i ruchom lewicowym, zwłaszcza rewolucyjnym, klasowym, egalitarystycznym i laicystycznym, jak jakobinizm, socjalizm czy komunizm.") Gospodarka ruszy z kopyta, ludzie zaczną się na potęgę bogacić. Chleb stanieje, bo będzie wart tyle co mąka i praca piekarza, a nie to plus 24 różne podatki ukryte w cenie. Nastanie dostatek i wówczas ludzie leniwi, nie skorzy do pracy, zaczną myśleć o tym, że może by wykorzystać władzę do zaspakajania ich potrzeb kosztem pracy innych. Założą partię lewicową i w przeciągu paru dekad historia się powtórzy :D No, chyba że w jakimś kraju powróci do władz silna monarchia (UK?) - wtedy pewnie podbiją resztę narodów (bo łatwo się podbija demokracje) i będzie spokój na dłuższy czas :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze posiadanie kota czy nie posiadanie osobnego konta w banku nie przeszkodzilo zrobic jarkowi calkiej przyzwoitej kariery politycznej

pomijajac juz to ze nie sadze by nie mial swojego konta dlatego ze nie umie korzystac z bankomatu tylko dlatego ze nie bylo mu ono po prostu potrzebne

mysle ze podobnie jest ze stanem cywilnym - ze swoja pozycja etc zapewne moglby miec dziewczyn na peczki :mrgreen: chociaz na pokaz ale jest konsekwetny i nie leci na byle kogo :P

moze nie znalezl swojej drugiej polowki i dyskryminowanie go za to jest nie na miejscu wg mnie bo takich osob jest wiele i to juz nie te czasu ze to wstyd czy wielka potwarz

brak rodziny to nawet plus bo mozna w pelni poswiecic sie pracy a sam fakt jej posiadania niewiele mowi - ktos moze byc dobrym mezem/ojcem lub nie i ma znaczenie jedynie chyba propagandowa go generalnie politycy - ilekolwiek dzieci by nie splodzili maja raczej watle pojecie o zyciu statystycznego polaka

powtarzanie jednych i tych samym argumentow wytraca antykaczystom bron z reki :smile:

a np dla mnie akurat te argumenty jedynie plusuja bo swiadcza o jarkowym silnym charakterze i autentycznosci - jakkolwiek nieporadna czasami by byla :smile:

a ty ridziu skad ty tyle wiesz o jarkaczu naszym? mi sie on zawsze wydawal bardziej charakterny niz lechutek i bardziej wladczy w koncu to chyba on zalozyl PC i PiS i jesli juz to raczej jarka podejrzewalabym o sterownie bratem niz na odwrot

i nie wiem co wy macie za uczulenie na ta historie i kosciol - dla mnie te dwie rzeczy scisle sie wiaza z nasza ojczyzna i to od baardzo dawna (sama do wierzacych sie nie zaliczam) wiec wykorzenianie ich to jakby podkopywanie naszych fundamentow i ja juz wole ten kler (choc nie wiem w jaki sposob sie przejawiaja te rzady kleru) ale nasz niz 'patronat' innych krajow

nie rozumiem waszych kompleksow? ja jakos nie czuje ze mieszkam w zasciankowym kraju :roll: roznice sa wiadomo ale kazdy kraj rozwija sie we wlasnym tempie nie wiem czy to sa jakies zawody? wcale nie chce sie stac druga irlandia tu jest Polska 8) poza tym takie zmiany nie wprowadza sie raz dwa - to juz chyba lepiej serio wyjechac skoro jest tak zle niz tracic nerwy myslac goraczkowo ile to nam jeszcze brakuje do niemcow :roll: wg mnie sami zanizamy nasza narodowa samoocene

btw jak PiS wykorzystuje smolensk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja kocham Was moje PISioki :mrgreen: pozwole sobie na pewnego rodzaju dygresje . Przed wyborami w roku 2005 jak że to PiS nie był szczęśliwy ,że dokonał słusznego wyboru Lecha na stanowisko kandydata Prezydenta RP mówiono dużo o modelu silnego ,charyzmatycznego prezydenta dla dorosłych . tutaj zaznacze jego stanowiska prezes Najwyższej Izby Kontroli w latach 1992–1995, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Jerzego Buzka w latach 2000–2001, prezydent Warszawy w latach 2002–2005.teraz niestety po tragicznej śmierci obraz waszych wypowiedzi strasz nie się zmienia bo co ? ,okazalo się ,że jednak zla osoba byla delegowana na tak ważne stanowiska z ramenia PIS bo jak bunny_wrrr, pisze to nie on był tym mocniejszym ogniwem, Jarosław Kaczyński teraz jego ośiągniecia senator I kadencji, poseł na Sejm I, III, IV, V i VI kadencji, od 14 lipca 2006 do 16 listopada 2007 Prezes Rady Ministrów ufff udalo się cały rok premierował i to dzieki koalicji PIS-u z chołotą polityczną naszego Kraju oraz braciszka Lecha Prezydenta RP . kilka dni temu czytam ja wywiad wysokiej glowy PIS-u cytuje .

- Lech Kaczyński chciał prezydenta Jarosława Kaczyńskiego. Nawet kiedyś, bardzo dawno temu mówił, że jego zdaniem Jarosław Kaczyński byłby lepszym prezydentem niż on. To jest taka oczywista rzecz. Myślę, że nawet nie trzeba tego przypominać ani o tym mówić – powiedziała Kluzik-Rostkowska
no to teraz pytanie jeśli Jarek był lepszym kandydat to po co to było cytuje jeśli Jarslaw był by w opinii urzędującej głowy państwa lepszy od niego :
- Jestem pewny, że Lech Kaczyński będzie także prezydentem podczas II kadencji - stwierdził Kownacki . Przyznał, że pytał prezydenta, czy ten będzie ubiegał się o reelekcję. - Potwiedził, że chce stanąć w te szranki i chce się ubiegać o reelekcję - podkreślił Kownacki.
no i zadam to pytanie jak powierzyć władze partii która sama nie wie co się dzieje we własnych szeregach i która wystawia gorszego kandydata który następnie zostaje Prezydentem i głową państwa ale Kraj to nie zabawka i nie miejsce na spekulacje .Powiem wam jedną prawde PIS nie startuje w wyborach dla "liczy się tylko Polska" każdy rozumny człowiek wie ,że to ratowanie się przed śmiercią polityczną i rozlamem w partii , po przegranych wyborach w Pis dojdzie do rozłamu przykro mi tak wróżyc ,ale tak będzie ,do głosu dojdzie Zbigniew Ziobro podzieli się elektorat stracą na sile i może to się okazać śmiercią ugrupowania z której wyloni się coś potężnego , lub rozsypie się i zaniknie , spojrzcie na przyklad SLD widzę tu analogie . co do kota i innych rzeczy a nawet niech Bedzie mial zółwia, jeśli tylko spełni warunki jakie stoją przed głową państwa . tak że kocham Was moje Pis-owniki podpisano wyborca Platformy Obywatelskiej :* :mrgreen:

 

Ps. lubie tą waszą polemike przepełnioną nienawiścia do wszystkich którzy nie są Prawi i Sprawiedliwi.

 

tak że kocham Was moje Pis-owniki podpisano wyborca Platformy Obywatelskiej :* :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×