Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Ps. lubie tą waszą polemike przepełnioną nienawiścia do wszystkich którzy nie są Prawi i Sprawiedliwi.

 

A ja chciałabym przyznać brawa osobom, które nie wstydzą sie przyznać, że będą popierać Jarka, :brawo: bo to co media wykreowały, trudno przełamać, m.in. wypowiedź cytowna. Jeśli widzidz nienawiść to tylko dlatego, że sam ją posiadasz, mi jej nie zarzucisz bo w żadnej z wypowiedzi nie kierowało mną to niskie uczucie. Być może charakterystyczne tylko dla jednej grupy.

 

Ps. po parlamentarnych możliwa jest kolalicja PiS, Sld, PSL, polecam prof. Staniszkis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaznaczyć Leppera dla jaj, buhahaha. :mrgreen: Tak na poważnie, to w życiu, no chyba żeby mnie torturom poddali - NIE zagłosowałabym na tego ekhm "polityka"...

 

Piosenka dla uwiarygodnienia mych słów - http://www.youtube.com/watch?v=ovnwgK4aGP0

 

PS: Ja nic o szanownym Panie Andrzeju L. brzydko nie mówię - To Kazik! :mrgreen::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, montechristo, dlaczego mam Was przekonywać jesteście dorosłymi obywatelami Polski ,macie przekonania polityczne wyrobione , Sorrow już wie ,że w moich poprzednich wypowiedziach sam zaznaczyłem ,że kolesiostwo w PO istnieje ,montechristo możliwe ze przeoczyleś lub jesteś tak zafascynowany PIS-em ,że nie czytasz wypowiedzi innych którzy maja odmmiene zdanie i inne poglady no dobra mniejsza z Tym . Nie Agituje tutaj i nie rozdaje kalendarzyków PO cennie Was za poglądy za zdanie , pokazując Wam słabości PIS sam wskazuje od początku mojej wypowiedzi na slabości PO, Jak ja się ciesze ,że w Polsce istnieje jeszcze taka grupa konserwatywna która za nic nie da sobie powiedziec źle o sobie i jak ja się ciesze ,że jest to PIS a wiecie dlaczego ? dlatego ,że przez to stracila rząd ,wiekszość a teraz straci urząd Prezydenta . I może pojdą po rozum do głowy że polityka to nie tylko wytykanie błedów poprzednikom , ale coś trzeba zrobić w kierunku przyszłości ;) jaki ja jestem szczęśliwy że moge w demokratycznej Polsce z Wami dyskutować publicznie na takie tematy bez konsekwencji . Jakie mnie niezbadane szczęście ogarnia jak słyszę polityków PiS których głównym celem jest krytyka rządu , dajem mi to nadzieje ,że i rząd zrozumie i będzie lepszy a PIS poprzez tą błazenade przegra .

Magdziu, mój koteczku ,przeczytałem i to taka wróżba jak ja wróżylem powyżej rozłam w PiS ,czyli jak to ma wyglądć WY i Postkomuniści OMG powracacie do korzeni ??

PiS, Sld, PSL

PIS prostytutka byle z kim byle by przy korycie ??? czyli na przestrzeni 15 lat przelecicie wszystkie ugrupowania na arenie Politycznej naszego Kraju , pasuje żeby się określić i mieć przeciwników i przyjacieli jak to w życiu , bo to jak z człowiekiem nikt takiej fałszywej mordy nie lubi która trzyma z kim się da bo to troche fałszywe ;)

 

Kocham Was Pis-oki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie wiesz po co i dlaczego taka koalicja. ;)

 

Ridllicu, wiem, że juz nie możesz wytrzymć, cały płoniesz z rożalenia i niemocy jaka Cię ogarnęła, moje argumenty zbijają Cię z tropu dlatego jesteś coraz ostrzejszy i wirujący na granicy wulgarności. ;) Biedactwo nie wie co robić, więc robi to co pozostaje w tym przypadku, chce mi przypierdolić. Ale ja nie dam się, a tym bardziej nie dam Ci takiej przyjemności, mój Ty platformowcu (już niedługo pod wodą), Twój pisior. :papa: Gdyby były tu buziaczki to już by leciały do Ciebie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziulko, misiaczku absolutnie nie płone , jestem spokojny a w....sz to się dopiero 20 czerwca lub najdalej 4 lipca :* ale Ridek przytuli pocieszy i będzie dobrze . A dlaczego na granicy wulgarności ładnie nazwałem to Prostytutuzm polityczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale nie powiem kto jest teraz w koalicji z największą prostytutą. ;)

 

Znam Twoje prawdziwe uczucia, sam ostatnio mi pisałeś, że zawsze lubiłeś braci K. :mrgreen: a tu co, łobuziakujesz. Ridku, może przejdziesz na dobrą stronę mocy, złoże intencjonalną modlitwę, razem z o. dyrekroterem, żeby w dniu wyborów Twoja rączka nie zgrzeszyła. ;)

 

20 to ja będę Cię pocieszać, misiusiusiu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziu śliczności moje ale mówiłem Ci ,że prywatnie tak ale politycznie absolutnie ;) moje ramiona będą otwarte po zamknieciu lokali wyborczych i tak na marginesie masz mocherke ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaglosowalem w ankciecie, zeby zobaczyc wynik, na wybory nie pojde. Widze, ze Korwin jak zwykle goruje w internetowych sondazach (na niego tez oddalem glos). Moim zdaniem to jedyny sensowny czlowiek, ktory by sie nadawal na to wysokie stanowisko. Wiem, ze Mikke nie ma szans, dlatego wole, zeby kaczor zostal prezydentem niz Bronek. Nie wierze w cuda podczas jego mozliwej kadencji, ale licze, ze jednak cos do przodu ruszy i mysle, ze jak Komorowski wygra nadal bedzie tak jak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaglosowalem w ankciecie, zeby zobaczyc wynik, na wybory nie pojde. Widze, ze Korwin jak zwykle goruje w internetowych sondazach (na niego tez oddalem glos). Moim zdaniem to jedyny sensowny czlowiek, ktory by sie nadawal na to wysokie stanowisko. Wiem, ze Mikke nie ma szans, dlatego wole, zeby kaczor zostal prezydentem niz Bronek. Nie wierze w cuda podczas jego mozliwej kadencji, ale licze, ze jednak cos do przodu ruszy i mysle, ze jak Komorowski wygra nadal bedzie tak jak bedzie.

 

a Jarek cudownie wszystko odmieni :mrgreen:

 

zapominacie troszkę w tym wszystkim, że to wybory prezydenckie, a prezydent sprawuję troszkę inną rolę niż rząd.

rząd sprawuje większość władzy wykonawczej i to na nim winien się skupiać cel, jakim są reformy i zmiany w państwie.

prezydent ma godnie reprezentować kraj przede wszystkim na arenie międzynarodowej, dlatego też w tych wyborach myślmy nie tylko o opcjach politycznych, ale o kulturze, klasie i prezentacji osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaglosowalem w ankciecie, zeby zobaczyc wynik, na wybory nie pojde. Widze, ze Korwin jak zwykle goruje w internetowych sondazach (na niego tez oddalem glos). Moim zdaniem to jedyny sensowny czlowiek, ktory by sie nadawal na to wysokie stanowisko. Wiem, ze Mikke nie ma szans, dlatego wole, zeby kaczor zostal prezydentem niz Bronek. Nie wierze w cuda podczas jego mozliwej kadencji, ale licze, ze jednak cos do przodu ruszy i mysle, ze jak Komorowski wygra nadal bedzie tak jak bedzie.

 

Wygra Kaczor. Ludzie sa już zmeczeni POdrobami. Myślę że wybiorą kogoś prawdziwego, autentycznego ale kierującego się szczerze dobrem Polski a nie swojej ekipy kolesi. Mira rycha i zbycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaglosowalem w ankciecie, zeby zobaczyc wynik, na wybory nie pojde. Widze, ze Korwin jak zwykle goruje w internetowych sondazach (na niego tez oddalem glos). Moim zdaniem to jedyny sensowny czlowiek, ktory by sie nadawal na to wysokie stanowisko. Wiem, ze Mikke nie ma szans, dlatego wole, zeby kaczor zostal prezydentem niz Bronek. Nie wierze w cuda podczas jego mozliwej kadencji, ale licze, ze jednak cos do przodu ruszy i mysle, ze jak Komorowski wygra nadal bedzie tak jak bedzie.

 

Wygra Kaczor. Ludzie sa już zmeczeni POdrobami. Myślę że wybiorą kogoś prawdziwego, autentycznego ale kierującego się szczerze dobrem Polski a nie swojej ekipy kolesi. Mira rycha i zbycha

 

:shock::mrgreen:

 

Co za czcionka OMG! XDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia, cudowny Jaro dokona cudownej odmiany nad zalaną wisłą :mrgreen:POwódź Was dopadnie i tak :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

montechristo, nawet czcionka 1000 inteligencji niektórych niezagłuszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suicidesilence - ma nadzieję, że głos na Jarka zostawisz sobie na drugą turę, która jest wysoce prawdopodobna.

 

Przy okazji - warto zwrócić uwagę na fakt który wskazałeś - o popularności Korwina-Mikkego w internecie. Prowadzi najpoczytniejszy blog w sieci, wygrywa większość rankingów. Tymczasem w tv - prawie nie istnieje, a jak już jest to starają się go ukazać w jak najgorszym świetle. Należy sobie zadać pytanie - czy JKM trafia tylko do internautów (którzy są przecież bardzo zróżnicowaną grupą) czy... może nie pojawia się w mediach w których palce macza władzuchna - bo mógłby im zaszkodzić? Może, gdyby go było tak dużo jak Jarka czy Bronka, stałby się bardzo mocnym konkurentem tych dwóch panów?

 

Zaś co do pewności montechristo - byłoby super gdyby Jarek odebrał na tyle dużo głosów Bronkowi, by ten miał mniej niż JKM, jednocześnie nie na tyle - by wygrać 1szą turę. 2ga Tura Jarek vs JKM byłaby arcyciekawa. Ech, gdyby tak wybory były tylko w internecie ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że JKM jest jedynym kandydatem, który jest za niskimi podatkami i przeciwko cenzurze Internetu.

Jedno co mnie zastanawia to jest to, że jest przeciwko bezpłatnym studiom. W takim razie czy jest też za takimi samymi podatkami dla wszystkich? Bo inaczej nie widzę sensu w braku bezpłatnych studiów - jak się zarabia więcej po studiach, to też się płaci wyższe podatki, no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suicidesilence - ma nadzieję, że głos na Jarka zostawisz sobie na drugą turę, która jest wysoce prawdopodobna.

 

Przy okazji - warto zwrócić uwagę na fakt który wskazałeś - o popularności Korwina-Mikkego w internecie. Prowadzi najpoczytniejszy blog w sieci, wygrywa większość rankingów. Tymczasem w tv - prawie nie istnieje, a jak już jest to starają się go ukazać w jak najgorszym świetle. Należy sobie zadać pytanie - czy JKM trafia tylko do internautów (którzy są przecież bardzo zróżnicowaną grupą) czy... może nie pojawia się w mediach w których palce macza władzuchna - bo mógłby im zaszkodzić? Może, gdyby go było tak dużo jak Jarka czy Bronka, stałby się bardzo mocnym konkurentem tych dwóch panów?

 

Zaś co do pewności montechristo - byłoby super gdyby Jarek odebrał na tyle dużo głosów Bronkowi, by ten miał mniej niż JKM, jednocześnie nie na tyle - by wygrać 1szą turę. 2ga Tura Jarek vs JKM byłaby arcyciekawa. Ech, gdyby tak wybory były tylko w internecie ;)

 

Jarek lub JKM - wolę Jarka - ale jak wygra JKM to też nienajgorzej. Byle nie banda kolesi. To byłby dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia, cudowny Jaro dokona cudownej odmiany nad zalaną wisłą

 

zacznie stąpać po wodzie...? :D

 

lepiej niech on na PO nie stąpa :mrgreen: niech sobie lepiej pochodzi z kotem po parku :mrgreen:

 

fajnie się czyta jak wielo osób już widzi drugą tre JKM z JK :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×