Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest "europeizacja?" Które niby państwo UE jest teraz bardziej europejskie od Polski?

 

Pozazdrościć tym, którzy nadal uważają,że Unia Europejska dąży do spójności gospodarczej wszystkich jej regionów...też bym chciała w to wierzyć.

Bardziej Europejskie od Polski nie jest żadne, biorąc za podstawę kryterium geograficzne. Ale są też inne kryteria...

I niestety mydli nam się oczy dotacjami na rozwój. Wprowadzajmy korporacje ponadnarodowe; będziemy mieć markowe ciuchy itp., co z tego,że ich głównym zadaniem jest koszenie kapitału miejscowego w zamian za oferowanie miejsc pracy za kwoty, które znacie.

Sprawa z GMO też jest ciekawa. Kto ze zwykłych zjadaczy chleba wie,że obecnie stosowane są naciski ze strony UE, żeby tylko upchnąć nam mixowane nasionka?

Z resztą tam, gdzie przelewają się takie sumy, nie ma co liczyć na sprawiedliwość.

Na przyszłość polecam jakieś wolne media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szum o tych zdjeciach w tv i tu rowniez kaze sie zastanowic o co tak naprawde chodzi?

nie wiem jak wy ale jesli ja bylabym przeciwko JK to nie dalabym mu podpisu (a tym bardziej glosu!) tylko dlatego ze da mi zdjecie zmarlej pary prezydenckiej

 

Ty byś nie dała, ale babcie podpiszą nawet cyrograf z diabłem jak usłyszą od księdza albo od Rydzyka w którym się podkochują że to będzie dla nich najlepsze. A wiadomo, że Rydzyk to przyjaciel Jarka. Te mohery zrobią wszystko co im Rydzyk każe.

Myślisz, że po co im te anteny na moherach? Rydzyk siedzi w swoim pałacu za 15 mln i nimi zdalnie steruje :lol:

 

Zobacz jak się stroi moherowe radio :mrgreen::tel2: -> http://www.youtube.com/watch?v=Xha0vKeuAlI

 

a czy w kociele czy nie- miejsce dobre jak kazde inne

 

Naprawdę myślisz, że kościół jest odpowiednim miejscem na rozmowy o polityce? No to gratuluję :brawo:

 

Amon- :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przedstawia sondaż na forum? Ja nie idę na wybory i nie zaznaczyłam żadnej z opcji, ale chciałabym wiedzieć, jak głosowaliście. ;)

 

To kliknij na 'pokaż wyniki'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mohery zrobią wszystko co im Rydzyk każe

 

fragment z wikipedii:

Ideologia partii stanowi połączenie liberalizmu konserwatywnego i chrześcijańskiej demokracji

No to jak, głosujesz na Komorowskiego będącego przedstawicielem ideologii demokratycznej, a sama nie znajdujesz w sobie akceptacji dla ( co prawda specyficznej, ale jednak) części społeczeństwa?

Hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mohery zrobią wszystko co im Rydzyk każe

 

fragment z wikipedii:

Ideologia partii stanowi połączenie liberalizmu konserwatywnego i chrześcijańskiej demokracji

No to jak, głosujesz na Komorowskiego będącego przedstawicielem ideologii demokratycznej, a sama nie znajdujesz w sobie akceptacji dla ( co prawda specyficznej, ale jednak) części społeczeństwa?

Hmmm...

 

Ja nie głosuję na Komorowskiego. Głosuję chyba na JKM.

CHYBA ŻE w drugiej turze zostanie Komorowski i Kaczyński- z tych dwóch wybieram Komorowskiego jak już muszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są "chrześcijańską demokracją", to czym oni się właściwie różnią od PiSu poza tym, że PiS aktywnie walczy z korupcją? Np. PO wcale nie jest mniej "homofobiczne" od PiSu.

Poza tym gdzie w PO jest konserwatywny liberalizm?

 

I niestety mydli nam się oczy dotacjami na rozwój. Wprowadzajmy korporacje ponadnarodowe; będziemy mieć markowe ciuchy itp., co z tego,że ich głównym zadaniem jest koszenie kapitału miejscowego w zamian za oferowanie miejsc pracy za kwoty, które znacie.

Jak dla mnie to najgroźniejsze są koncerny medialne, które działają już od dawna, które koszą od ludzi grube sumy za plastikowe krążki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mohery zrobią wszystko co im Rydzyk każe

 

fragment z wikipedii:

Ideologia partii stanowi połączenie liberalizmu konserwatywnego i chrześcijańskiej demokracji

No to jak, głosujesz na Komorowskiego będącego przedstawicielem ideologii demokratycznej, a sama nie znajdujesz w sobie akceptacji dla ( co prawda specyficznej, ale jednak) części społeczeństwa?

Hmmm...

 

Ja nie głosuję na Komorowskiego. Głosuję chyba na JKM.

CHYBA ŻE w drugiej turze zostanie Komorowski i Kaczyński- z tych dwóch wybieram Komorowskiego jak już muszę.

 

 

Aaaa to mamy coś wspólnego - kiedyś jak Kwachu zostawał prezydentem to wraz z Ligą Republikańską protestowałem przed tym komuchem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, na Boga wyrażaj się...bo dajesz o sobie najgorsze świadectwo z możliwych....ciebie na świecie nie było za tych "komuchów" ale jak widzę wiesz o nich najwięcej.........pod domem Jaruzelskiego palisz znicze w grudniu :?::lol:

 

 

ooo nie. Byłem - i pamiętam jak palił sie hotel FORUM. Jak zomowcy wpadali do bloku gdzie mieszkaliśmy i wyciągali za włosy inteligencję która wspierała robotników z Ursusa i Radomia w rocznice czerwca 1976.

 

Pod domem Jaruzela nie byłem ale w 1995 roku pod sejemem tak - przeciw aparatczykowi komunistycznemu kwachwi - wraz z Ludzmi z Ligi Republikańskiej.

 

Pozdrawiam kolegów z LR.

 

[Dodane po edycji:]

 

dodam ze było to w 1981 roku.

 

I nigdy tego nie zapomne. Cieżkie wydarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Republikańska - polska organizacja prawicowa działająca w latach 1993-2001.

 

Liga została zarejestrowana jako stowarzyszenie 8 grudnia 1993. Działała najaktywniej w latach 1995-1997, ostatecznie zamarła w 2001. Część działaczy znalazła się w partii Przymierze Prawicy, a następnie Prawo i Sprawiedliwość. Przewodniczącym organizacji był Mariusz Kamiński.

 

Stowarzyszenie według deklaracji programowej, powstało jako protest prawicowej części aktywnych politycznie ludzi młodego pokolenia wobec powrotu do władzy postkomunistów w wyniku wyborów parlamentarnych 19 września 1993. Utworzyła je grupa byłych działaczy konspiracyjnego Tajnego Zarządu Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego z lat 80. Według Deklaracji Ligi Republikańskiej "Nasz dzień nadejdzie", stowarzyszenie opowiadało się za dekomunizacją, budowaniem klasy średniej i propagowaniem polskiej kultury narodowej. Podstawowym elementem spajającym Ligę był antykomunizm, inne prawicowe elementy programowe, choć obecne w jej działalności i publikacjach, były słabiej akcentowane.

 

Liga była organizacją kierowaną przez ówczesnych trzydziestolatków, którym udało się skupić dookoła siebie pewną liczbę ludzi młodszych od siebie. Najgłośniejszymi działaniami Ligi były demonstracje uliczne (największa w dniu zaprzysiężenia na prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego), pikiety, w których uczestniczyła również młodzież szkolna (np. przeciw ówczesnemu ministrowi edukacji Jerzemu Wiatrowi z SLD) oraz manifestacja na galerii sejmowej przeciw oskarżanemu przez nich o współpracę z rosyjskim wywiadem premierowi Józefowi Oleksemu. Liga organizowała też wystawę fotografii "Żołnierze Wyklęci", poświęconą powojennej partyzantce.

 

 

OMG - ja bym się nie chwaliła, ze należę do czegoś takiego....byłoby mi raczej wstyd.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe spoko, jak Jarek wygra to jego kot zostanie pierwszą damą i będzie pięknie XD :pirate:;)

 

 

Dobrze że popierasz Ligę Republikańską.

Ale źle że sie zniżasz do niskiego poziomu który prezentujesz w tym zdaniu. To zabrzmiało niegodnie i małostkowo.

 

Spoko, ja też mam kota. Nie potępiam nikogo kto ma kota. Cenię Jarka za to, że dostał tytuł 'Człowieka Roku' wg magazynu 'Kot' :pirate:

Montechristo, a Ty masz kota? Jeśli tak to nie trać nadziei- może i Twój kiedyś zostanie pierwszą damą :mrgreen:

 

 

A tak na serio- trochę dystansu, ludzie ;) Luzy rajtuzy!!!

p.s. Ja nie popieram żadnej Ligii, bo jej nawet nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tak swoją drogą, to ciekawe, że najwięcej przypadków brutalności policji skończonej zejściem śmiertelnym było za czasów SLD.

 

Liga Republikańska - polska organizacja prawicowa działająca w latach 1993-2001.

 

Liga została zarejestrowana jako stowarzyszenie 8 grudnia 1993. Działała najaktywniej w latach 1995-1997, ostatecznie zamarła w 2001. Część działaczy znalazła się w partii Przymierze Prawicy, a następnie Prawo i Sprawiedliwość. Przewodniczącym organizacji był Mariusz Kamiński.

 

Stowarzyszenie według deklaracji programowej, powstało jako protest prawicowej części aktywnych politycznie ludzi młodego pokolenia wobec powrotu do władzy postkomunistów w wyniku wyborów parlamentarnych 19 września 1993. Utworzyła je grupa byłych działaczy konspiracyjnego Tajnego Zarządu Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego z lat 80. Według Deklaracji Ligi Republikańskiej "Nasz dzień nadejdzie", stowarzyszenie opowiadało się za dekomunizacją, budowaniem klasy średniej i propagowaniem polskiej kultury narodowej. Podstawowym elementem spajającym Ligę był antykomunizm, inne prawicowe elementy programowe, choć obecne w jej działalności i publikacjach, były słabiej akcentowane.

 

Liga była organizacją kierowaną przez ówczesnych trzydziestolatków, którym udało się skupić dookoła siebie pewną liczbę ludzi młodszych od siebie. Najgłośniejszymi działaniami Ligi były demonstracje uliczne (największa w dniu zaprzysiężenia na prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego), pikiety, w których uczestniczyła również młodzież szkolna (np. przeciw ówczesnemu ministrowi edukacji Jerzemu Wiatrowi z SLD) oraz manifestacja na galerii sejmowej przeciw oskarżanemu przez nich o współpracę z rosyjskim wywiadem premierowi Józefowi Oleksemu. Liga organizowała też wystawę fotografii "Żołnierze Wyklęci", poświęconą powojennej partyzantce.

 

 

OMG - ja bym się nie chwaliła, ze należę do czegoś takiego....byłoby mi raczej wstyd.... :roll:

Dlateczego miałby się wstydzić temu, że protestwoał przeciwko powrotowi do władzy członków zbrodniczego sytemu? Za ich czasów było pełno korupcji, dawania zleceń po znajomości i ustawionych przetargów do których dojście mieli kolesie z wysokich szczebli stowarzyszeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie pierwszą damą ale pierwszym kotem . Jarek będzie odbierał wypłate na poczcie bo przecież On nie ma konta w banku ? no ludzie gdzie z czym do czego :mrgreen:

 

Nasz kraj jest już tak troszke opuźniony co Wy chcecie zrobić nam potrzeba młodego prezydenta który patrzy przyszłościowo i wie ,że postęp to jedyna opcja doścignięcia oczywiście nie odrazu europy ,świata .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Republikańska - polska organizacja prawicowa działająca w latach 1993-2001.

 

Liga została zarejestrowana jako stowarzyszenie 8 grudnia 1993. Działała najaktywniej w latach 1995-1997, ostatecznie zamarła w 2001. Część działaczy znalazła się w partii Przymierze Prawicy, a następnie Prawo i Sprawiedliwość. Przewodniczącym organizacji był Mariusz Kamiński.

 

Stowarzyszenie według deklaracji programowej, powstało jako protest prawicowej części aktywnych politycznie ludzi młodego pokolenia wobec powrotu do władzy postkomunistów w wyniku wyborów parlamentarnych 19 września 1993. Utworzyła je grupa byłych działaczy konspiracyjnego Tajnego Zarządu Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego z lat 80. Według Deklaracji Ligi Republikańskiej "Nasz dzień nadejdzie", stowarzyszenie opowiadało się za dekomunizacją, budowaniem klasy średniej i propagowaniem polskiej kultury narodowej. Podstawowym elementem spajającym Ligę był antykomunizm, inne prawicowe elementy programowe, choć obecne w jej działalności i publikacjach, były słabiej akcentowane.

 

Liga była organizacją kierowaną przez ówczesnych trzydziestolatków, którym udało się skupić dookoła siebie pewną liczbę ludzi młodszych od siebie. Najgłośniejszymi działaniami Ligi były demonstracje uliczne (największa w dniu zaprzysiężenia na prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego), pikiety, w których uczestniczyła również młodzież szkolna (np. przeciw ówczesnemu ministrowi edukacji Jerzemu Wiatrowi z SLD) oraz manifestacja na galerii sejmowej przeciw oskarżanemu przez nich o współpracę z rosyjskim wywiadem premierowi Józefowi Oleksemu. Liga organizowała też wystawę fotografii "Żołnierze Wyklęci", poświęconą powojennej partyzantce.

 

 

OMG - ja bym się nie chwaliła, ze należę do czegoś takiego....byłoby mi raczej wstyd.... :roll:

A ja wręcz przeciwnie - Żołnierze Wyklęci to spuścizna po Armi Krajowej po pokolenii Piłsudczyków, po pokoelni Powstańców Warszawskich którzy nigdy się nie sprzedali sowieckiemu okupantowi. A potem byli w czynnym ruchu oporu pod nazwą SOLIDARNOŚĆ, i teraz jako wyborcy PIS i m in. LIGI REPUBLIKAŃSKIEJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...skąd te dane ???

Na temat brutalności policji? Z telewizji. Media zawsze się rzucają na tego typu sprawy - a ostatnio było o podsłuchach i prowokacjach a nie o policjantach zabijających ludzi z byle powodu.

 

Jeśli chodzi o przetargi, to z obserwacji własnej. Od tego akurat zależy moje utrzymanie, więc wiem jakie numery tam odchodzą. Dopiero od paru lat można normalnie podchodzić do przetargów w niektórych miejscach (wliczając w to duże miasta) a niektóre z nich i tak starają się po cichu robić pod określone firmy dając zaporowe wadia i dziwne wymagania co do np. minimalnych zeszłorocznych przychodów.

Generalnie ustawione przetargi to niesamowity sposób na okradanie państwa (i tym samym osiągnięcie kosmicznego deficytu budżetowego), bo ceny potrafią być 10 razy większe niż rynkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...skąd te dane ???

Na temat brutalności policji? Z telewizji. Media zawsze się rzucają na tego typu sprawy - a ostatnio było o podsłuchach i prowokacjach a nie o policjantach zabijających ludzi z byle powodu.

 

Jeśli chodzi o przetargi, to z obserwacji własnej. Od tego akurat zależy moje utrzymanie, więc wiem jakie numery tam odchodzą. Dopiero od paru lat można normalnie podchodzić do przetargów w niektórych miejscach (wliczając w to duże miasta) a niektóre z nich i tak starają się po cichu robić pod określone firmy dając zaporowe wadia i dziwne wymagania co do np. minimalnych zeszłorocznych przychodów.

Generalnie ustawione przetargi to niesamowity sposób na okradanie państwa (i tym samym osiągnięcie kosmicznego deficytu budżetowego), bo ceny potrafią być 10 razy większe niż rynkowe.

 

 

Niestety to prawda - za rządów PO to plaga - byłem Dyrektorem ds Sektora Budżetowego i widziałem co sie dzieje. I nic nie można z tym zrobić uczciwym i rzetelnym podejściem. Nawet jak ma się bardzo dobry produkt. I dałem sobie spokuj z ,,Sobiesiekami" i ,,Rychami" i ,,Mirami " się nie wygra. A szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×