Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

yans

Użytkownik
 • Zawartość

  454
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. yans

  RPA 2010!

  Źle ująłem - jasne że 1:0 to nie łomot - po prostu piszę zmęczony i śpiący (powinienem iść spać ale zwlekam). Widziałem ostatnie minuty meczu i Hiszpanie stali cały czas w polu karnym Szwajcarów - to jakiś cud że Szwajcarzy zachowali wynik. Albo wina tych trąbek przeklętych (moja siorka ma teorię, że oni wuwuzelami odstraszają muchy tse-tse ). W każdym razie fajnie tak jak ktoś utrze nosa silnej drużynie - jak pisałem wcześniej - lubię kibicować słabszym i cieszą mnie takie niespodzianki :).
 2. yans

  RPA 2010!

  Dla fanów wuwuzeli
 3. Janusz Korwin-Mikke 80,7% Andrzej Lepper 57,89% Waldemar Pawlak 54,39%... No jak widać u mnie wyszło jak powinno (ehem tzn do diabła z tym lepperem!) Dobry test, powinny być takie testy przy urnach wyborczych hehehe. I głos liczczyłby się tylko w tylu procentach, ile Ci wyszło w przy wybranym kandydacie. W ten sposób głosy ludzi, co wybierają przystojniaka, którego program wcale im nie odpowiada (bo go nawet nie znają) - liczyłyby się np. w 30%, a świadomego wyborcy np w 80-90%
 4. yans

  RPA 2010!

  Zawsze szkoda organizatora... niezły łomot dostali, jak wychodziłem z domu było nadal 0:1 a tu taka niespodzianka pod koniec! Szwajcarzy mi za to humor poprawili - Hiszpanom nigdy specjalnie nie kibicuję, więc jak jeden z faowrytów dostaje łomot to się robi ciekawie. Inna sprawa że oglądałem tylko końcówkę meczu i ofensywę na bramkę Szwajcarów - naprawdę myślałem że wymęczą tego wyrównawczego - byli tak blisko! I jeszcze obrazek:
 5. yans

  DIETA!!

  Jaki tam z Ciebie samotny fajter - masz całe forum kibiców
 6. yans

  DIETA!!

  Hehe, pewnie też byś trochę zrzuciła przez taką wyprawę :)
 7. yans

  RPA 2010!

  Henry też ma na swoim koncie "historyczne" zagranie ręką - ależ było dymu, nie? Irlandczycy domagali się powtórzenia meczu bo przez "niewielką pomoc" Henry'ego nie pojechali na mundial! Miejmy nadzieję że nie będzie na tym mundialu za dużo piłki ręcznej
 8. yans

  DIETA!!

  Ale te 30km to po wielu miesiącach przygotowań i raz, dwa razy w miesiącu. Za to takim jednym długim wybieganiem można za jednym razem stracić sporo sadełka.
 9. yans

  Znajdz ukryty obraz!

  No właśnie dlatego poprawiłem sie Wiolu z tym zezem - bo właśnie trzeba patrzeć wzrokiem jakby poza ekran, dalej - nie skupiać go przed obrazkiem. Wpierw napisałem zez bo podobnie jak Ty robię to już dość odruchowo (na ekranie nie próbowałem od lat, dawniej mi nie wychodziło chyba dlatego bo monitory były wypukłe) a gdy się skupi wzrok w oddali, za monitorem, to też rozjeżdża się obraz monitora - ale to jest efekt zeza rozbieżnego, nie takiego "zwykłego".
 10. yans

  Znajdz ukryty obraz!

  Wiecie co przepraszam, źle Wam tłumaczyłem. Z zezem nic się nie osiągnie właśnie . Spróbujcie inaczej: Siedząc przed stereogramem tak jak pisałem wcześniej, odwróćcie głowę w stronę pokoju, zwróćcie wzrok na coś oddalonego od Was o 4-5metrów i skupcie na tym wzrok. Teraz odwróćcie wzrok spowrotem w stronę ekranu, bez zmiany w ostrości, tak jakbyście nie spoglądały na ekran, ale nadal na coś co jest parę metrów za nim. To trzeba trochę poćwiczyć, bo oczy odruchowo chcą złapać ostrość na monitorze - jeśli widzicie monitor lekko rozmyty i podobnie jak przy zezie lekko podwójnie (obraz rozmywa się przecież nie tylko za punktem zbiegu, ostrości ale i przed) to jesteście na dobrej drodze. Dalej już podobnie - trzeba zacząć ruszać głową, oddalać od monitora i łapać ten moment kiedy wzrok zacznie "łykać" złudzenie.
 11. yans

  Znajdz ukryty obraz!

  Magda - przysuń twarz do ekranu na odległość ok 15-20cm. Zrób zeza lekkiego. Odsuwaj głowę do tyłu, nie za szybko, nie za wolno, powstrzymując wzrok przed zmianą "focusu". Jak załapiesz wzrokiem jakąś głębię nagle, jakby jakaś część obrazu była dalej od innej, to zostaje tylko pozwolić oczom "skupić" ostrość na tych elementach i zaraz widzimy cały obrazek. Potem już możesz dowolnie zbliżać, oddalać wzrok - bo oczy "widzą" już głębię ukrytą w obrazku. Popróbuj na fajnych obrazkach tutaj: stereogramy.com. jest tam nawet gra flashowa (tetris i wąż!) w którer grać można dopiero jak się widzi stereogramy! Wow!
 12. yans

  Znajdz ukryty obraz!

  Zgadza się - dwa kwiaty! Wreszcie nauczyłem się patrzeć na stereogramy na ekranie komputera (dawniej tylko na papierze). No to zwycięzcą jest Wiola!
 13. yans

  RPA 2010!

  A mnie właśnie wkurzył wynik meczu Słowaków z Nową Zelandią. Przecież gol tych pierwszych padł ze spalonego! Ale by była niespodzianka jakby Nowozelandczycy wygrali, nie?
 14. yans

  RPA 2010!

  Też myślę że wyjdą, to by był wielki wstyd nie wyjść z tak słabej grupy :)
 15. yans

  Znajdz ukryty obraz!

  taki sam fejs-lifting jak u tej pani?
×