Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

(...) nie potraficie się porozumieć z nikim , nawet z 100% prawicą która ma wręcz identyczne poglądy(...).

Jeszcze raz gorąco apeluję o nie wprowadzanie forumowiczów w błąd! Przedstawiłem tu dość dokładnie powody (i to kilkakrotnie), dla których jakiekolwiek stawianie znaku równości pomiędzy polityką PiSu a poglądami PRAWICOWYMI jest błędem! Szanuję poglądy innych osób biorących udział w dyskusji - również tych z obozu lewicy (i chętnie słucham ich argumentów - choć tego tu mało), ale proszę nie powielać błędnego przekonania że partie takie jak PO lub PiS mają cokolwiek wspólnego z prawicowym spojrzeniem na politykę i gospodarkę. To błędne przekonanie wyrządza ogromną krzywdę prawdziwej prawicy - jeśli komuś odpowiada kult socjalizmu i lewicowe poglądy obu tych partii - ma do tego pełne prawo, zasługuje na szacunek i jak zawsze zapraszam go do dyskusji. Ale proszę wilka nie odziewać w skórę owcy (lub owcy w skórę wilka jak kto woli) bo to - w głowach osób nieco mniej zorientowanych w polityce - może wprowadzać totalny zamęt.

Jeśli Riddlicu masz jakiś konkretny powód, wiedzę, którą możesz posłużyć do udowodnienia, że PiS to prawica (poza faktem, że razem z PO okupują prawą stronę w Parlamencie - przecież nie siądą tym po lewej na kolanach ;)) - śmiało - przedstaw je. W innym wypadku prosiłbym byś przeczytał o czym pisałem wcześniej i - dla własnej szerszej wiedzy - zapoznał się głębiej z tematem marksizmu, socjalizmu i konserwatywno-liberalnej opozycji wobec nich. Skorzystasz na tym Ty, skorzysta nasza dyskusja.

I proszę nie traktuj tego jako atak na Ciebie lub upierdliwe wytykanie pomyłek. Wiem że zdarza Ci się być wybuchowym (ludzka rzecz) - ale zważ, ze choć reaguję stanowczo - to nie agresywnie :). Po prostu jako człowiek o poglądach prawicowych nie mogę nie zwrócić Ci uwagi, gdy moich ideowych "przeciwników" próbujesz określić mianem "kumpli z tej samej drużyny". Myślę że też nie chciałbyś być w podobnej sytuacji i musiałbyś zareagować.

 

Sorrow - dlatego proponuję zapoznać się z poglądami prawicy i dziś - w wyborach prezydenckich a w przyszłości parlamentarnych - dać wreszcie szansę i zielone światło partiom (prawdziwie!) prawicowym. Skoro lewica oraz "lewica określana mianem prawicy" skompromitowały się w Twoich oczach, czemu nie otworzyć się na coś nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yans, wybacz centro - prawicową z domieszką populistów i wyznawców socjalnych przekonań fakt.

I proszę nie traktuj tego jako atak na Ciebie lub upierdliwe wytykanie pomyłek. Wiem że zdarza Ci się być wybuchowym (ludzka rzecz)
absolutnie zdrowa dyskusja ,inteligentna , nie obrażająca naturalnych przekonań jak wiara i brak szacunku do kraju i ludzi nie wywołuje u mnie agresji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no lepiej zorganizować grupe w ipn która zrobi z bohatera w kraju agenta swoieckiego to jest jak najbardziej wporzadku , bo gdyby sie udało to poprzez idealna manipulacje historią bracia Kaczyńscy zostali by nowymi założycielami i działaczami solidarnośc 80 i wyszło by na to ,że wałęsa szpieg a K. główni bohaterowie nawet ich to bolalo ,że to nie oni wykształceni tylko elektryk ze stoczni stanoł na czele ludzi którzy zamkneli rozdział komunizmu w Polsce . Ta partia żyje przeszłością odnosi się tylko do tego co było , homofobiczna , mało postępowa, a o otwarciu się na świat i światopogląd panujący teraz już nie mówie , Nie wierze ,że w tym kraju prezydent coś może niestety prezydentura to tylko stanowisko ekspozycyjne , i Tusk też wie co robi po co ma oddawać jedno stanowisko jak może posiadać dwa . Przyznajmy szczerze wygra Bronek ale to będzie analogia Rosyjskiego stanu na dzisiaj ,jest Prezydent i premier ale rządzi i tak jedna osoba , konstytucyjnie na 3 kadencje nie mógł zostać wybrany Putin , u nas Po wymyśliło sobie to inaczej i tak Donald będzie głową państwa przez 4 lata , ma nawet niezłe sądaże jako prezes rady ministrów więc można mieć absolutne władnie przez kolejne 4 lata ,a gdyby zaryzykował jego prezydentura była by negatywnie odebrana ,automatycznie społeczeństwo w wyborach parlamentarnych odwróciło by się od PO, nie pozostało by nic poza stanowiskiem na pokaz . każdy chce być przy źrodle i to jak najdlużej taka prawda .

 

Ps. Zenonek, dlaczego pis i jego elektorat wraca w każdej najdrobniejszej rozmowie do tragedi w Smoleńsku , PO o tym politycznie nie pamięta , i tak jak napisałem partia która żyje historią nawet najnowszą szkoda tylko że liczą się dla was 2 rzeczy

1. Ciągła ocena czego to nie zrobiło PO podczas tej kadencji

2. Historia .

 

Polacy, Ludzie obudzmy się nic nie bedzie lepiej jak będziemy tylko słuchać o 2 wojnie światowej , o Tym jak to jesteśmy utrapionym Narodem świat się kręci i historia jest za nami patrzmy w przyszłość i myślmy o tym co można zrobić a nie co się stało X lat temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna ta dyskusja, która i tak de facto nie zmieni niczyich przekonań.

 

Choćby nie wiem, jakby mnie ktoś przekonywał, to ja osobiście i tak nie zmieniłabym swoich poglądów, lewicowych zresztą. Może, to bezsensu, ale socjalizm - to w mojej opinii chyba najlepszy z ustrojów (nie mylić z komunizmem :P).

 

Dla mnie cały ten rząd - to... Dbają tylko, o to by nie spaść ze stołków... Bo takie są wygodne... Jakby mogli to by się superglue do nich przykleili.

 

Szkoda, że u Nas nie ma partii Szalonych, tak jak w UK. Poszłabym głosować na swoich ziomków, co nieeee... :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ok szanuje Twoje przekonania ;) głosujesz nie za daną osobą tylko przeciw jakiejś grupie politycznej . i tak pozostaje nam do wyboru jakieś zło ,

Autor PAP – sprzed 22 godzin

21.05. Warszawa (PAP) - Bronisław Komorowski może liczyć w wyborach prezydenckich na 53 proc. głosów, Jarosław Kaczyński na 28 proc. Grzegorz Napieralski, Andrzej Lepper, Andrzej Olechowski po 4 proc. - wynika z sondażu TNS OBOP W porównaniu z sondażem przeprowadzonym przez TNS OBOP dla "Forum" od 7 maja marszałek Sejmu Bronisław Komorowski zyskał 3 punkty procentowe (z 50 proc. do 53 proc.), natomiast lider PiS Jarosław Kaczyński stracił 8 punktów proc. (z 36 proc. do 28 proc.)

- mam nadzieje ze dojdzie jeszcze kilka % i nie bedziemy wydawać na drugą ture ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic - Obrzucanie się błotem nie jest zbyt ważne. Czy mógłbyś odnieść się do głównych zarzutów - o powiązania z oligarchami, itd.

 

a o otwarciu się na świat i światopogląd panujący teraz już nie mówie

Otwarciu się na świat, w jakim sensie?

 

Sorrow - dlatego proponuję zapoznać się z poglądami prawicy i dziś - w wyborach prezydenckich a w przyszłości parlamentarnych - dać wreszcie szansę i zielone światło partiom (prawdziwie!) prawicowym. Skoro lewica oraz "lewica określana mianem prawicy" skompromitowały się w Twoich oczach, czemu nie otworzyć się na coś nowego?

Na prawicę głosuję w praktycznie każdych wyborach od jakichś 4 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, jasne ,że są powiązania każdy człowiek który interesuje się polityką wie o tym że aby wygrać wybory czy to prezydenckie czy to parlamentarne potrzebne są pieniądze, o tym się nie mówi budżety klubów są jakie są ,ale jak i za PO tak i za PIS czy SLD stoi grupa sponsorów ,którzy coś maja do ugrania po wybraniu kandydata których sponsorują tu masz przykład takiego działania Kulczyk grup sponsoruje PO w jakiejś cześci to są tzw. datki od wyborców jak wygląda rewanż no tak

Jan Kulczyk, wraz z libijską spółką Tamoil, chce kupić udziały w spółce paliwowej Lotos Group, która ma zostać częściowo sprywatyzowana w 2010 r.
i je zakupi bo rząd wszystko zrobi żeby została sprywatyzowana . no nie czarujmy się specjalnie podałem przykład PO żeby nie było ,że wszystko jest z tą partią ok . NIE ma i nie bedzie i tak samo moge również podać przykład PIS-u .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mogę powiedzieć, to to, że od kiedy PiS stworzył CBA, urzędasy trzęsą portkami przed posądzeniem o łapownictwo i w wielu miejscowościach/miastach gdzie zlecenia różne usługi na rzecz miejscowości/miasta były dawane znajomym albo były przetargi które są ewidentnie ustawione i wręcz wymagają przynależności do jakiegoś określonego klubu/stowarzyszenia (oczywiście te przetargi "przypadkiem" wygrywało szefowstwo takiego klubu/stowarzyszenia), teraz są otwarte przetargi i jak są ustawione (co jest rzadsze niż kiedyś) to używają nieco subtelniejszych metod takich jak np. wymagania wykonania zleceń na określoną sumę w poprzednim roku czy też żądanie wadium wyższego niż wartość zlecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, jasne ,że są powiązania każdy człowiek który interesuje się polityką wie o tym że aby wygrać wybory czy to prezydenckie czy to parlamentarne potrzebne są pieniądze, o tym się nie mówi budżety klubów są jakie są ,ale jak i za PO tak i za PIS czy SLD stoi grupa sponsorów ,którzy coś maja do ugrania po wybraniu kandydata których sponsorują tu masz przykład takiego działania Kulczyk grup sponsoruje PO w jakiejś cześci to są tzw. datki od wyborców jak wygląda rewanż no tak
Jan Kulczyk, wraz z libijską spółką Tamoil, chce kupić udziały w spółce paliwowej Lotos Group, która ma zostać częściowo sprywatyzowana w 2010 r.
i je zakupi bo rząd wszystko zrobi żeby została sprywatyzowana . no nie czarujmy się specjalnie podałem przykład PO żeby nie było ,że wszystko jest z tą partią ok . NIE ma i nie bedzie i tak samo moge również podać przykład PIS-u .

 

Tusku - to bezwzględny politykier - wyciął większość swoich ludzi podłymi metodami - takich jak: Piskorski, Olechowski, Gilowska, ś.p. Płażyński, Prof. Śpiewak - a teraz wziął sobie Bronka Komorowskiego który jest tak nieporadny, niezręczny, małobłyskotliwy, bez charyzmy, bez charakteru - ale jest jeden plus - nie zagrozi ani na boisku, ani u władzy Donkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że Komorowski wyprzedzał Jarka w sondażach o ok 30% a dopiero jak ludzie otrząsnęli się z tragedii i Jarek rozdał już wszystkie zdjęcia zmarłego brata z żoną pod kościołami to nagle w sondażach zaczął deptać Komorowskiemu po piętach...

 

O dziwo mam to zdjęcie i nie dostałam je pod kościołem. :D Jak zauważyłaś zdjęcie jest czarno-białe i pełni funkcję upamietniającą, a nie propagandową. Nie ma tam treści głosuj na Pis. Omijam to miejsce szeroki łukiem, co nie przeszkadza mi w odróżnieniu prawdziwie płynących emocji od implikowania ludziom ciągle powtarzających się schematów charakterystycznych dla PO, powstały gabinet cieni i ustawy gotowe pod głosowanie, podobno już przed objęciem rządów, ciekawe gdzie się podziały?

 

Polityka wiecznej miłości, uważamy Niemców za swoich przyjaciół, Rosjan PO i SLD też zawsze uważały, tylko, że to nie Polacychcą odszkodowań za tzw. wysiedlenia, to nie polska E.Steinbach zamazuje prawdę historyczną, a Jugentanty zabraniają mówić w obecności dziecka w języku polskim, czy czasem Polskę nie ominię słynny Gazociąg Północny??? Oczywiście Rosja bez Europy już przestaje liczyć się na scenie międzynarodowej, tylko że ZSRR już dawno nie istnieje, a my nie jesteśmy na usługach Federacji Rosyjskiej.

 

Uwielbienie do partii odzwierciedla chyba charakter człowieka, każdy tylko nie Jarek mówicie...to ja Wam mówie, każdy tylko nie Lepper. Ludzie oddający głos na Bronisława, zdają sobie sprawę, że to otwiera drogę do wielkopojętej europeizacji naszego kraju (czytaj zagrożenie), a jak myślicie dlaczego Donald dostał nagrodę, zeby nie przeszkadzać UE, żeby godzić się z każdą jej ustawą, bez względu na jej konsekwencję. Pewnie szybkie wprowadzenie euro, a nie zdziwie się jak prezesem NBP zostanie Balcerowicz.

 

Co do sondaży, przypomnijcie sobie te z poprzednich wyborów prezydenckich.

Nie jest źle jak jest, ale lepiej nie będzie, może być tylko godnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie oddający głos na Bronisława, zdają sobie sprawę, że to otwiera drogę do wielkopojętej europeizacji naszego kraju (czytaj zagrożenie),

Hmm a to lepiej zamknąć się na europeizację? Czy wtedy Polska zacznie się bardziej liczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać coś więcej na temat tych metod?

 

Likwidacja Zyty Gilowskiej przy pomocy szukania kwitów o niejasne sytuacje w jej biurze

natomiast dla przypomnienia podobne afery lub dużo gorsze z panem Misiakiem, Zbychem, Mirem są wyciszane ponieważ Miro był skarbnikiem PO i to ,,organizował" kasę na kampanię.

Paweł Piskorski - analogiczna sytuacja - do dnia dzisiejszego nic mu nie udowodniono

Płażyński - ograniczane wpływy, i odsuwanie od zarządu partii - typowa marginalizacja aż do zmuszenia do odejścia z partii

aa i jeszcze pozbycie się Jana Rokity - osoby dla przypomnienia która była jedną z wybitnych postaci w PO, z własnym zdaniem, poglądami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać coś więcej na temat tych metod?

 

Likwidacja Zyty Gilowskiej przy pomocy szukania kwitów o niejasne sytuacje w jej biurze

natomiast dla przypomnienia podobne afery lub dużo gorsze z panem Misiakiem, Zbychem, Mirem są wyciszane ponieważ Miro był skarbnikiem PO i to ,,organizował" kasę na kampanię.

Paweł Piskorski - analogiczna sytuacja - do dnia dzisiejszego nic mu nie udowodniono

Płażyński - ograniczane wpływy, i odsuwanie od zarządu partii - typowa marginalizacja aż do zmuszenia do odejścia z partii

aa i jeszcze pozbycie się Jana Rokity - osoby dla przypomnienia która była jedną z wybitnych postaci w PO, z własnym zdaniem, poglądami.

A jak wyglądały metody J. Kaczyńskiego ?? w jaki sposób pozbył się Leppera ?? Wziął go do rządu tylko dlatego żeby miał większość(tak jak PO z PSL ) a potem kiedy nie był mu potrzebny to zmontował mega afere gruntową i co zostało z tej afery ?? A kłótnie z Dornem który był nazywany 3 bliźniakiem ?? Nie widzisz żadnego podobieństwa ?? Wykorzystywanie TVP do siania propagandy ?? Te partie mają bardzo podobne metody działania bo wywodzą się z jednego środowiska tylko udają że się różnią nie uległem kampanii "zabierz babci dowód" tak jak nie uwierze że J. Kaczyński się zmieni i będzie współpracował jako prezydent z rządem PO. Że nie będzie ciągłych kłótni o samoloty nomen omen kto ma reprezentowac kraj i tak dalej. Problemem jest to że nie ma alternatywy dla tych rządów bo kto ma być PSL - "prostytutka polityczna" byle gdzie byle z kim byle w rządzie , lewica która już sama nie wie jakie ma poglądy a jej twarzą jest skrzecząca Senyszyn zresztą widać to po ich elektoracie który się kurczy , Lepper skompromitowany już tak bardzo że jestem pełen podziwu dla ludzi którzy na niego zagłosują , olechowski kiedyś znaczący polityk a teraz to nie wiem no i zostaje JKM :mrgreen: ale to chyba nikt nie traktuje go poważnie .

Każde veto prezydenta da sie obalić więc nie przeceniał bym władzy prezydenta jako takiej ale myślę że wtedy i rząd mógłby lepiej pracować.

Pozdrawiam tyle mego

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego zdjecia powinni dodawać część poszycia samolotu :roll: Madzia no chyba nie chcesz nas przekonać że to nie ma związku z wyborami ?? ;)

 

W takim razie musielibyśmy uznać za część wyborów, wszystkie gazety, które przedstawiały podobne zdjęcia, dodatki do gazet w formie albów, wielkoformatowe plakaty na słupach w Warszawie, tak samo przekazy mulimedialne w metrach, które funkcjonowały w tym czasie, używajać podobnych w formie zdjęć pary prezydenckiej.

 

Mógłbyś napisać coś więcej na temat tych metod?

 

Likwidacja Zyty Gilowskiej przy pomocy szukania kwitów o niejasne sytuacje w jej biurze

Płażyński - ograniczane wpływy, i odsuwanie od zarządu partii - typowa marginalizacja aż do zmuszenia do odejścia z partii

aa i jeszcze pozbycie się Jana Rokity - osoby dla przypomnienia która była jedną z wybitnych postaci w PO, z własnym zdaniem, poglądami.

 

Zytka przeszła do PiS, pani Kluzik - Roztowska była z początku ministrem z ramienia PO, przeszła do PiS, Płażyński, odsuniety na drugi tor, w wyborach parlamentarnych startował z list PiS-u, i żona pana J.M.Rokity, chyba zbuntowała się jak Janek był traktowany wśród swoich znajomych i wstąpiła do Pis-u.

Olechowski, Płażyński i Tusk, założyciele PO, ostał sie jeden, pozostali byli niewygodni lub stanowili zagrożenie dla autorytetu Danalda.

 

 

Ps. 3 bliżniak to nazwa powstała w mediach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te partie mają bardzo podobne metody działania bo wywodzą się z jednego środowiska tylko udają że się różnią nie uległem kampanii "zabierz babci dowód" tak jak nie uwierze że J. Kaczyński się zmieni i będzie współpracował jako prezydent z rządem PO. Że nie będzie ciągłych kłótni o samoloty nomen omen kto ma reprezentowac kraj i tak dalej.

Lepiej żeby się gryźli ze sobą niż żeby się zjednoczyli przeciwko Polsce.

 

Ludzie oddający głos na Bronisława, zdają sobie sprawę, że to otwiera drogę do wielkopojętej europeizacji naszego kraju (czytaj zagrożenie),

Hmm a to lepiej zamknąć się na europeizację? Czy wtedy Polska zacznie się bardziej liczyć?

Co to jest "europeizacja?" Które niby państwo UE jest teraz bardziej europejskie od Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca,

W takim razie musielibyśmy uznać za część wyborów, wszystkie gazety, które przedstawiały podobne zdjęcia, dodatki do gazet w formie albów, wielkoformatowe plakaty na słupach w Warszawie, tak samo przekazy mulimedialne w metrach, które funkcjonowały w tym czasie, używajać podobnych w formie zdjęć pary prezydenckiej.
jak papież zmarł obrazka nie dostałem po mszy. ale jakże pieknie to wyglądało, jak brat w rozpaczy rozdaje zdjecia swojej rodzinny w czasie gdy już było jasne ,że wystartuje . niestety żenujące słowa "do władzy po trupach" można parafrazować do "władzy dzięki trupom" tyle z mojej strony bronisz zaiste przekonywująco , czy Pis boi się że społeczeństwo zapomnie wciągu 90 dni że istaniał taki prezydent i musi jego zdjecia rozdawać :) żenujące jak dla mnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego zdjecia powinni dodawać część poszycia samolotu :roll: Madzia no chyba nie chcesz nas przekonać że to nie ma związku z wyborami ?? ;)

 

Jasne że ma związek :smile: Jarek, Jarek, po trupach do celu...

Oj tak, zbierał głosy, i całkiem niechcący w tym samym czasie rozdał połowie Polaków czarno-białe, rodzinne zdjęcia swojego tragicznie zmarłego brata z żoną (z tego co wiem)... Żeby przypadkiem nikt nie zapomniał o jego bracie. Tak, dwa tygodnie po jego śmierci.

Mhmy, to na pewno nie jest branie na litość ;) To całkiem normalne :bezradny::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szum o tych zdjeciach w tv i tu rowniez kaze sie zastanowic o co tak naprawde chodzi?

nie wiem jak wy ale jesli ja bylabym przeciwko JK to nie dalabym mu podpisu (a tym bardziej glosu!) tylko dlatego ze da mi zdjecie zmarlej pary prezydenckiej

czy naprawde myslicie ze Pisowcy byli tak glupi zeby z wlasnej woli narazac sie na kolejne oskarzenia co do 'wykorzystywania/zawlaszczania tragedii smolenskiej'? (zwlaszcza ze zanim cokolwiek sie stalo zanim JK cokolwiek powiedzial juz wszyscy krzyczeli jak to on wykorzystuje smierc brata!) a ludzie tak glupi zeby dac podpis 'z litosci'? a nawet jesli takowi sa to im naprawde wspolczuje

poza tym przeciez to tylko podpisy a nie glosy - nawet adam michnik demonstracyjnie podpisal sie na liscie PiS - i oj tak na bank sie zlitowal przez to zdjecie

co do samego faktu - no sam JK raczej nie stal i ich nie wreczal - robili to jego ludzie i szczerze to mam do nich szacunek ze nie obeszly ich ataki za wawel etc i robili swoje

a czy w kociele czy nie- miejsce dobre jak kazde inne np na komora zbierali u mnie na uczelni podczas zajec (i btw o maly wlos bym sie nie wpisala odruchowo sadzac ze to jakas lista obecnosci ;p)

pomijajac juz zupelnie to ze zdjecia podobno dawano kazdemu kto chcial i to wlasnie z powodu duzego 'popytu' na nie (ludzie przychodzili i pytali o nie) zdecydowano sie rozdawac je w punktach zbiorow

gazety pelne byly podobnych zdjec z tym ze za nie juz trzeba bylo zaplacic wiec nie dziwie sie ze ludzie brali te fotki chetnie (w koncu nikt im ich na sile chyba nie wciskal nie)

czepianie sie o takie bzdety a la kutz juz naprawde zakrawa na jakas paranoje

o co tak naprawde chodzi? wszyscy wiedza ze JK to brat zmarlego prezydenta zadna tajemnica i ukryc sie tego nie da a tym bardziej zmienic

i co ma zrobic JK w takiej sytuacji? cokolwiek by nie zrobil to i tak dla antykaczystow zle

pewnie wg nich najlepiej jakby po smierci brata wycofal sie z polityki choc i wtedy zapewne mozna by mu cos zarzucic

no coz kazdy powod jest dobry gdy jedynym realnym punktem zaczepienia jest kampania negatywna

dla mnie to jest dopiero zenujace :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×