Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

K., Kocico :mrgreen: otóż odnośnie pw na razie nie mam pomysłu jak by to miało wyglądać, więc nie odpisuję. :-)

 

Ty wyznaczasz przyjaciół FORUM, czy swoich przyjaciół ?

Jeżeli moi przyjaciele bezpośrednio przekładają się na pozytywny rozwój forum nie widzę przeszkód żeby ich nie wyznaczyć tutaj. To jest dziwne? Wg. mnie normalne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K., a Ty biedna nie wiesz co to odpowiedz na prosto pstawione pytania i sprecyzowana opinie :*

 

dziewczynki chciały odpowiedzi .więc im jej udzieliłem , a ,że nie wszyscy świecimy błekitem takie życie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, Kotku, ja tu jestem od pomysłów. 8)

 

Jeżeli moi przyjaciele bezpośrednio przekładają się na pozytywny rozwój forum nie widzę przeszkód żeby ich nie wyznaczyć tutaj. To jest dziwne? Wg. mnie normalne. :)

 

Mamy po prostu inną teorię przyjaźni.

W jakiejkolwiek formie.

Wydaje mi się, że dla forum to osoby, które coś od siebie dają. Gdzie jest to WIDOCZNE albo przynajmniej podane do wiadomości użytkownikom. Tym szarym, niewidocznym, nie rozmawiającym na czacie zawsze, codziennie i niezmiennie, tych co nie mają prywatnego i jakże tajnego numeru telefonu do Admina.

 

A jeszcze do wcześniejszego postu Pana Moderatora jak dobrze pamiętam - to, że jest to 'nie nasze forum' nie oznacza, że nie mamy prawa głosu.

Bez nas to forum nie istnieje i tę wiadomość dobrze byłoby zapisać sobie na dysku twardym.

To coś jak artysta bez fanów. Może być świetny, utalentowany, mądry, błyskotliwy i inteligenty, ale cóż z tego, jak będzie miał gdzieś swoich fanów, w końcu się odwrócą.

Nie ma ludzi niezastąpionych.

Ps. Nie denerwuj serduszka, bo jego szybsze bicie lepiej zarezerwować sobie na seks lub inne przyjemności :*

 

 

Kotki.

 

[Dodane po edycji:]

 

dziewczynki chciały odpowiedzi .więc im jej udzieliłem , a ,że nie wszyscy świecimy błekitem takie życie .

 

Ty chyba nie rozumiesz nadal.

Przecież to nie chodzi o ten cholerny kolor!

Myślisz, że tak każdy się rwie do tego i chodzi o czystą zazdrość ?

Mylisz pojęcia, znów mylisz pojęcia.

 

Bo ja i tak wolałabym mieć ruszoffy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K., nie rozsmieszaj mnie, do mnie piszesz , że odpowiadam jak dziecko a sama stawiasz się w świetle obrączyni dziewczynek które nie dostaly kolorku

 

 

:evil::evil::evil:

To ma być o mnie i o Shadowmere?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja i tak wolałabym mieć ruszoffy.

K., Ridllic, no proszę. Jednak coś Was łączy. :mrgreen:

 

Wydaje mi się, że dla forum to osoby, które coś od siebie dają. Gdzie jest to WIDOCZNE albo przynajmniej podane do wiadomości użytkownikom. Tym szarym, niewidocznym, nie rozmawiającym na czacie zawsze, codziennie i niezmiennie, tych co nie mają prywatnego i jakże tajnego numeru telefonu do Admina.

Możliwe. Bo dla mnie równie ważne jest dobre słowo czy pomoc taka nie koniecznie widoczna i namacalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeprasza jeśli Ci zdenerwowałem serduszko nie chcę być powodem twojej palpitacji lub nerwów absolutnie nie taki moj cel, bo jeśli chodzi o moje to raczej kulturalna wymiana zdań i opinii nie ma wpływu na moje serduszko ;)

 

a odnośnie dysku Twardego i artysty fan mu stroju i gitary nie wybiera na koncert ja dobrze rozumiem forum jest dla uzytkowników ale kiedy się człowiek decyduje zostać użytkownikiem ,decyduje się także na to ,że ktoś za to odpowiada i rozwija to w sposób zaproponowany przez użytkowników i po części według własnego uznania prawda ? amoże sie myle ;)

 

Ps. ja też rózowy też :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dla mnie równie ważne jest dobre słowo czy pomoc taka nie koniecznie widoczna i namacalna.

 

To ... sporo osób tutaj jest przyjacielem tego forum, jeśli idziemy tym tokiem rozumowania.

Przecież właściwie opieramy się na słowach, z reguły dobrych. I fakt jest taki, że pomagamy.

A dla mnie zapłatą za nie są wiadomości na pw, częściej na gg od ludzi, którzy szukają pomocy.

 

magdalenabmw, jak to nie chodzi, to nie chcesz mieć ruszofego koloru razem ze mną, przecież cały czas się kłócę i jestem Waszą obrończynią ! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, oj widzisz, jak jesteś miły, to aż tak mrrrr się robi.

 

Oczywiście, że według własnego uznania, ale musi się liczyć z tym, że to odbije się echem.

Ja po prostu nie lubię udawanego zdziwienia i stwierdzeń, które podciągnąć można pod ' ale o co Wam chodzi ? '.

Początek forum to co innego, później warto byłoby niektóre zmiany omawiać, myślę, że wtedy każdy mógłby się czuć nie jako kolejna cyferka w liczniku użytkowników, ale jako ktoś czyj głos jest ważny, pomysły i uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

magdalenabmw, jak to nie chodzi, to nie chcesz mieć ruszofego koloru razem ze mną, przecież cały czas się kłócę i jestem Waszą obrończynią ! :mrgreen:

 

No masz rację w sumie :smile: Dzięki!

Tylko nie o kolor się rozchodzi, a teraz nas mają za jakieś idiotki które się kłócą o kolor nicka :roll:

 

dajcie sobie już spokój.. dziecinada :roll:

 

Doksy, nie wiem czemu ale zawsze jak jest jakiś problem na forum to piszesz że to jest dziecinada. Nie, to nie jest dziecinada. Pojawiły się zmiany, zwykli użytkownicy mieli kilka pytań, jest dyskusja w odpowiednim do tego typu pytań temacie... Więc o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K., nie wiesz ,że i tak chodzi o ilość użytkowników i reklamy , myślisz ,że to dla nas z dobrego serduszka już dawno nie wierze w takie rzeczy a za co chudy za domem ma 3 baseny i obok własny las :mrgreen: napewno nie bedzie negował bo widziałem ,sam się fotografia satelitarna pochwalił :mrgreen:

 

Ps. ja zawsze jestem grzeczny i jeśli jesteś niska brunetką o zielonych oczech mrucz mała dalej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. ja zawsze jestem grzeczny i jeśli jesteś niska brunetką o zielonych oczech mrucz mała dalej :mrgreen:
Tylko czy są jeszcze jakieś pytania? Jestem głodny pytań, pragnę na wszystkie odpowiedzieć. :mrgreen:

 

Widzę chłopaki, że gorące emocje w Was budzi ten temat :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie o kolor się rozchodzi, a teraz nas mają za jakieś idiotki które się kłócą o kolor nicka

 

Jeśli ze względu na to, że jestem ciekawa zmian i chciałabym wiedzieć DLACZEGO, KTO I JAK jestem postrzegana jako idiotka i jest to złe, to świadczy to raczej nie o mnie, a o kimś kto tak ewentualnie może sobie pomyśleć.

Jestem ostatnią osobą, która miałaby kłócić się o jakiś durny kolor - dobrze mi tak. Jeszcze nawet wolałabym mieć szary lub niewidoczny ;)

A odwracanie kotka ogonkiem to być może niektórych pasja życiowa i jedyne zajęcie, które dodatkowo przynosi im dawkę emocji.

 

 

paradoksy, co takiego, dyskusja ? Ciekawe.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ridllic, a skąd wiedziałeś ??? chyba muszę wstawić hot focie :roll:

 

 

 

shadow_no, przy piątku nie będę Cię męczyć, już i tak się wypociłeś odpowiadając na pytania - może i nie tylko - !

Ale jak jesteś taki kasiasty, to chyba się za Ciebie biorę i będę miała najlepszą rangę "ŻONA ADMINA FORUM"

:lol::lol:

 

Idę pisać coś poważniejszego, bo tu ludzie mają problemy. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej dyskusji "kolorystycznej"... Przecież każdy może wejść na czata, co może kiedyś poskutkować "ubłękitnieniem".

 

Nie ma żadnego kolesiostwa! IRC - oznaczony została na błękitno - a osoby, tzw. stali bywalcy, zostali pokolorowani. ;)

 

Peace ludzie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz bo jesteś pokolorowana ;) A tak na poważnie to nie o kolor tutaj poszło :roll: Przecie jak dla nas to możecie mieć nawet niewidoczne nicki albo świecące w ciemności- wsio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×