Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Najwidoczniej miałam powody. A jakie czwarte konto? Z tego co pamiętam to trzecie takie 'normalne' (jakieś faktycznie założyłam będąc na zbanowaniu, ale tylko po to aby móc odpisać w temacie w którym o mnie pisaliście).

Miałam jedno konto, zapomniałam hasła i nie miałam jak go odzyskać (założyłam je w lutym 2008) więc założyłam drugie (w maju 2009). Te drugie przed chwilą usunęłam (dostałam zgodę) i mam te.

Widocznie miałam powód. Ponadto najpierw zapytałam czy mogę. Dostałam zgodę, więc tak zrobiłam. W czym jest problem?...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdzie by się przydał dobowy limit postów - może nasz (baczność!) Admin (spocznij!) doda taki skrypt? ;) Potem jeszcze można by na tym zarobić - "odblokuj limit smsem! tylko 4,99pln!" :D.

A jeszcze mam jeden pomysł dla Admina - kolorowe nicki od 4000 postów wzwyż! Magda by chyba zeszła na zawał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda by chyba zeszła na zawał :D

 

Na początek proponuję, abyś Ty zszedł ze mnie.

Ty przez 20 dni nabiłeś 120 postów, to też niezły wynik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z powodu mojej nerwicy natręctw już 2 razy kasowałam swoje konta i zakładałam nowe. Nie dostałam bana.

A co do tego, co napisałam wcześniej: eufrozyna-wita-was-ponownie-t20813.html - na podstawie tego tematu to wywnioskowałam. Te posty, które ta dziewczyna pisała przed skasowaniem konta, nie są teraz wliczane w liczbę jej postów. Jakoś wróciła i są liczone od nowa. Podobnie było chyba w wypadku Paranoi.

chciałabym nieco sprostować. Mialam dość ciężki okrew w tamtym czasie i bardzo krótkim czasie miałam jedno konto, które za chwilę kasowałam bo chciałam "ucieć" stąd bo "nik mnie nie lubiał, nikt mnie nie kochał, każdy ignorował", po czym na drugi dzien wracałam, zakładając nowe konto. Miałam raz konto Paranoja, które skasowałam, założylam nowe, które po prośbie skierowanej do shada zostało zmienione z (chyba) helki na Paranoja. Jak zaglądasz na temat "czego aktualnie słuchasz, które założyłam jako Paranoja ta stara to zobaczysz, że konto jest nieaktywne :D dziękuję za uwagę :uklon::uklon::uklon:

 

uff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko:dlaczego jak siè logujè i mam opcjè "zaloguj mnie automatycznie",klikam w ikonkè ,a i tak za kazdym razem muszè wpisywac login itp???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, juz sie zestresowalam-jakie pliki i jaka zapora?jezuu na moim przykladzie to mozna kawaly o blondynkach pisac ,jesli chodzi o wiedze w zakresie komputera :oops:

 

[Dodane po edycji:]

 

ok juz znalazlam tà zaporè. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×