Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

wovacuum, mi nie chodzi o przywracanie kogoś na forum..jestem jak najbardziej "za drugą szansą".Natomiast stwierdzenie Madzi,że nie chcialaby powrotu kogos tam bylo prawdziwe,ale nie niegrzeczne...niegrzeczne bylo pewnie to za co ten pan wylecial.Ojj tam nie ważne.Jak mam za dużo czasu to się angażuję w dyskusje,ktore powinnam omijać szerokim łukiem. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, teraz idz do Tomka i wszystkich i zapytaj dlaczego i przez kogo tutaj jesteś :!: śmialo tutaj napisze ale widze ,że czasami nie warto się za kimś wstawiać bo nie cenni innych swoją miarą , zapytaj obojętnie ktorej osoby funkcyjnej czy nie bylem przeciwny banowaniu ciebie i czy to nie ja byłem pierwszy z mordą za Tobą . Ale jak już jesteś to nie wbijaj innym noża w plecy bo nie wiele braklo a te osoby które by sie za Tobą wstawiały robiły by to na marne dopiero po mim pyskowaniu było glosowanie tak że lepiej cichaj Madziu co do mnie ,i nie burzeniu się o Twojaosobe.

 

Ps. Oni dobrze wiedzą co robia i powiem Wam jako były funkcyjny taka dyskusja nie ma sensu ,Od tego są Oni i tylko oni niech o tym decydują . kropa i spojrzcie na tytuł tego tematu :!:

 

ja chce przywrócenia Anna R. bo mam taka zachcianke i przywrócenia stanu rzeczy z przed głosowania co do Magdy i co jeśt Ci miło ???? a Oni to maja w dupie i bardzo dobrze bo ja sobie moge chcieć !!!

- oczywiście to idiotyczny przyklad ktorego tak naprawde nie chce :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridziu, ja jestem Tobie bardzo wdzięczna :* I innym osobom które za mną były także! Tylko chodzi mi o to, że jak o mnie powstawały tematy to też były osoby które pisały wprost że mnie nie chcą bo taka owaka ale nikt się wtedy nie burzył na nie że są niegrzeczne- to nie były osoby funkcyjne. Tylko o to mi chodziło! Po prostu w tamtym temacie widziałam tylko psioczenie na mnie i to, że nikt tych osób tam nie upomniał. Nie wiem co się działo w dziale moderatorskim itd. O mnie też różne osoby różne rzeczy pisały no i miały do tego prawo- każdy ma prawo do swojego zdania, i że nie ma co się burzyć czy coś grzeczne czy nie grzeczne- prawda to prawda, a prawda jak dupa- każdy ma swoją. Wiem, że Ty się za mnie wstawiałeś i jestem, byłam i będę Ci za to bardzo wdzięczna. I nie pisz mi tutaj o jakichś nożach w plecy, bo aż mi się smutno zrobiło :-|

A tak poza tym to wiem, że jest tak jak piszesz:

 

Ps. Oni dobrze wiedzą co robia i powiem Wam jako były funkcyjny taka dyskusja nie ma sensu ,Od tego są Oni i tylko oni niech o tym decydują . kropa i spojrzcie na tytuł tego tematu :!:

 

Dlatego dyskusja jest zbędna. To nie my tutaj decydujemy, tylko funkcyjni.

 

p.s. Anna ma bana? :shock: Spoko babka z niej. Ja też bym chciała przywrócenia jakichś tam osób, ale nie ma sensu o tym pisać, ci którzy mają wiedzieć o kogo chodzi to wiedzą, decyzja należy do nich.

 

Dobra Kochani, ja spadam bo mam dużo nauki, poza tym to żałuję że się wplątałam w tą dyskusję, niepotrzebnie :-|

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niuniuś chudy i jego sztab dupo-przylepek naprawde jest inteligentną grupą i jeśli stwierdzą że ktoś zasluguje na to to napewno taka osoba zawita na forum :mrgreen: Wowuś zadała pytanie i powinna poczekać na odpowiedz chudego a nie żeby co najwiecej odpowiedz na jej pytanie padało , od nas ludzi z ostrzeżeniami .

 

a co do mnie nie chodzi o podziekowania tylko widzisz czasami nie zanmy wszystkich faktów dlaczego i jak i po co , analogicznie nie zanmy tych faktów co do banowania a Oni znaja wszystkie dlatego to Oni decydują i tak powinno zostać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzièkujè za odpowiedz i zainteresowanie w tej sprawie.Nie ukrywam,ze chcialabym aby w ankiecie pojawily sie pozytywne odpowiedzi.Myslè,ze Wujkowiforum moze pomoc ,tak jak i mi pomoglo jakis czas temu.No ale to moja prywatna opinia.pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekawości zapytam - to Ci wszyscy zbanowani forumowicze czekają z miną potulnych piesków przed drzwiami forum i w duchu liczą, że ich ktoś znowu wpuści? Bo na zdrowy rozsądek - jakby mnie zbanowano w moim mniemaniu niesłusznie, to bym się na takie forum wypiął i miał gdzieś że mnie chcą znowu przywrócić do łask ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, nie sieję zamętu,Rid napisal wiadomość ewidentnie wskazującą na to,że pewna użytkowniczka zostala zbanowana.Magdaa wyrazila swoje zdziwienie co do tego faktu.Rid nie zaprzeczyl.Przeczytalam calą rozmowę,ktora nasuwa taki wniosek,więc wyrazilam swoje zdumienie również,zaznaczając,że nie wiem,moglo mi sie pomylić.

Także nie wyciągaj pochopnych oskarżających wnioskow.

Przyjrzalam się jeszce raz swojej wypowiedzi i nie widzę bym zasiala zamęt bardziej niż ktokolwiek inny w dniu dzisiejszym.

Na Miłość Boską :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ps: naprawdę lepiej w tym temacie nic nie pisać,bo wszyscy są hipersensitive :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rid napisal wiadomość ewidentnie wskazującą na to,że pewna użytkowniczka zostala zbanowana.

 

- oczywiście to idiotyczny przyklad[...]

 

:)

 

Także nie wyciągaj pochopnych oskarżających wnioskow.

Nie oskarżam nikogo. Chociaż ukarać mam ochotę. :* :smile:

Miłego dnia. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idiotyczny przykład-mogl być przykladem zmyślonym(!),albo przykladem pochodzącym od idioty(czyli istniejącym)

 

idę się ukarać

:why:

 

Milego dnia również :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idiotyczny przykład-mogl być przykladem zmyślonym(!),albo przykladem pochodzącym od idioty(czyli istniejącym)

 

Droga Haniu gdybym chciał napisać że jestem idiotą napisał bym to w taki sposób " lecz nie sugerujcie się tym bo to tylko przyklad idioty " zatracilem się już czy jestem istniejącym idiotą czy nie istniejącym sam już nie wiem , na jakiego idiote wyszedlem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, Ty w ogole nie rozumiesz co ja napisalam :shock: o co Ci do cholery chodzi????co ja Ci zrobilam?

"przyklad mogl pochodzic od idioty"-w sensie,że ty podales przyklad pochodzący od jakiegoś idioty,dlatego idiotyczny.

Czy to jest jasne?Zle Cię zrozumialam,Madzia źle zrozumiala,a teraz Ty kompletnie nie rozumiesz.

"ale macie problemy"

no najwspanialsze to są już takie osoby,ktore nie piszą nic sensownego tylko komentarze w stylu powyższym. :D

 

Rid,jeszcze raz powtarzam:zrozumialam,że zacytowany przez Ciebie komentarz jest prawdziwy istniejący,pochądzacy od jakiegos głąba,kretyna,idioty.

 

Już naprawdę błagam nie drążmy tematu.Ukaralam sie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast idiotyczny przyklad można bylo napisać "hipotetyczny",albo cos w ten deseń.Tak jak tłuszcz zwierzęcy pochodzi od zwierząt,tak idiotyczny przyklad może pochodzic od idioty lub kogos kto nie jest idiotą,ale mowi lub pisze idiotycznie :D:D uff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×