Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ale proszę te uwagi pisać do osób, które uczestniczyły w tych zadymach.

No własnie napisałam.

Ja powiedziałem, że to forum ma za twardy regulamin.

I ?? Polecałabym na to Calgon. A poważnie, jak będziecie mieć 20000 uzytkowników, to wtedy pogadamy o twardym regulaminie.

Ja też nie obsyłam nikogo z reklamami, więc nie cytuj moich słów, jeżeli się nie zwracasz do mnie, proszę. ;)

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ludzie ,dajcie spokoj-nie macie nic innego do roboty jak doszukiwanie sie intryg i spiskow??kazdy ma prawo byc na takim forum na jakim chce byc.Ja moge byc nawet na 100 jesli mi sie tak bedzie podobalo :D Nikomu tylka nie obrabiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Co znaczy "obsyłać kogoś reklamami" ?

 

wovacuum, nie doszukujemy się spisku, ale wiesz, tutaj ktoś reklamuje inne forum, po czym tam włążę i zostaję nazwana "tłustą lochą" - jak i inna część użytkowniczek stąd, przez osobę zbanowaną - a reszta przyklaskuje, bo to takie zabawne :great:

 

Mnie to śmieszy, ale uważam, że skoro tam ktoś uczestniczy w takich rozmowach to niech sobie już tam zostanie, po kiego jest tutaj skoro tu jest tak źle a tam tak zajebiście i wszyscy mogą wszystko.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Podaj mi linka do postu, gdzie nazwano Cię tłustą lochą...

 

Pozatym, na tamtym forum Cię nie ma, więc tak jakby pisali o obcej osobie.

Tutaj też nie raz są pisane obraźliwe posty na osoby trzecie.

Aczkolwiek gdy podasz mi link, to zrobię z tym porządek.

 

Korba, No tak, bo my mamy miłosierdzie, takie jakim nas obdarzył Pan na górze.

:uklon::uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę nie macie innych zmartwień w życiu? :bezradny:

Ja sobie mogę być nawet na stu forach i co komu do tego?

Jaki ma związek to, że jestem na tym i na tamtym forum? Żaden. Nikogo nie obgaduję przecież. Te dwa fora są INNE.

Pozdrawiam i luzy rajtuzy, złość urodzie szkodzi :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, a skad wiesz,ze to ty tak zostalas nazwana???a czy ja powiedzialam,ze mi tu zle??kurde,bede na kilku forach o podobnej tematyce,bo tak mi sie podoba.Zreszta kto jak kto-ale nie lubie sie klocic i nie bede.Nie mam w tym zadnego celu.Nie bede tez nikogo bronic,przyklaskiwac,i nie bede rowniez na nikogo najezdzac.Jesli komus tutaj przeszkadzam,to prosze mi to powiedziec,jakie sa tego powody.Bo chyba nie ma zadnych???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, chociaż sama jestem czynną uczestniczką w życiu innego, całkiem niedawno powstałego forum o zaburzeniach. To jednak taka reklama to troszkę smród....mówiąc najprościej. Tak się po prostu nie robi...

A co do regulaminu no to niestety mówię wam, że będziecie musieli i tak go wprowadzić i moge wam pokazać, że jest to jednak niezbędne. :)

Ale też po trochu prawda, że tutaj życzliwość nie jest mocną stroną.....ale to INNY TEMAT.

 

A taka reklama i pisanie na tamtym forum obraźliwych rzeczy to zwykłe kurewstwo :( Ale zachowanie akurat tych osób aż tak bardzo mnie nie dziwi :)

Poodchodzili z forum ciekawi ludzie przez takich imbecylów, teraz imbecyle wam się odplacają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, a ty nie przesadzaj z tym milosierdziem-ja akurat jestem osoba niewierzaca,i nie zamierzam mowic o zadnym milosierdziu. :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Tatka, kto jest imbecylem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StoP tej dyskusji, bo zaraz wam żyłka pęknie.

Tak się napinacie przed tą klawiaturą, że czuję tu ogromną zawiść i zazdrość.

Że ktoś stworzył forum, i planuje je rozwijać...

Proszę was, skasowałem reklamę wiem, że to było chamskie i już tak nie zrobię.

Pozdrawiam

VaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka- gdzie Ty tam widzisz wyrazy 'tłusta locha' ? :shock: Sorry, ale chyba jestem ślepa.

I po drugie- Wujek pisze tylko o służbistach i takowym podejściu do ludzi tzn wlepianiu ostrzeżeń zamiast upomnień itd- nie pisze konkretnie o TOBIE, tylko ogólnie. Jakoś nikt z modów się nie oburzył, tylko Ty.

Uderz w stół a nożyce się odezwą?

 

p.s. Tatka- z tym kurestwem to trochę przeginasz kobieto. Wiesz o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×