Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie??otoz skoro powrocil North na forum-wczesniej zbanowany,to rozumiem ,ze inne osoby zbanowane;rowniez mogà to zrobic??konkretnie chodzi mi osobe w postaci :Wujek Dobra Rada :D .Jak sprawa wyglàda ,w jego przypadku??czekam na opowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie??otoz skoro powrocil North na forum-wczesniej zbanowany,to rozumiem ,ze inne osoby zbanowane;rowniez mogà to zrobic??konkretnie chodzi mi osobe w postaci :Wujek Dobra Rada :D .Jak sprawa wyglàda ,w jego przypadku??czekam na opowiedz.

 

 

Tylko nie on. Jedyny cel jaki miał na forum to obrażanie innych. Mnie i bodajże Linkę tak wybluzgał że aż miło :?

Ja też chcę żeby jedna osoba wróciła, ale Shad wie o kogo chodzi, więc nie będę tutaj biadolić.

 

p.s. Mam nadzieję że jako przywrócona też mam prawo się wypowiadać? ;) Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa właśnie dlatego nie powinnaś się wypowiadać, nie fair z Twojej strony.

Tobie dano szansę - daj też innym ;)

 

Ale myślę, że ranga 'obserwowany' nie daje mi od razu nakazu trzymania języka w gębie 8) A przecież nie ja tu decyduję- admini decydują. Ja tylko wyrażam swoje zdanie. W mojej kwestii też wiele osób pisało- jedni byli na tak, inni na nie- a to i tak nie miało wpływu na nic, bo to admin decyduje.

Także ja nikomu szansy nie daję bo nie mogę :P

 

[Dodane po edycji:]

 

Więc w sumie niepotrzebnie tutaj się odzywam/y, i tak nie my decydujemy.

Dobranoc :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmy, czyli skoro jestem przywrócona to mam pisać tylko to co jest poprawne 'politycznie, kulturowo, religijnie, mentalnie itd itp' i zgadza się z opinią innych ludzi?

To już wolę wcale nie pisać, niż pisać tak, żeby tylko było 'ładnie'.

 

Dobra, nieważne, niepotrzebnie zabierałam głos w dyskusji, skoro jestem niepełnoprawnym użytkownikiem forum.

To, że sama jestem przywrócona nie oznacza, że mogę nie chcieć tu obecności niektórych osób, tak jak niektóre osoby nie chciały/nie chcą mojej obecności. A to, że ja sobie coś napiszę to i tak na nic, bo to nie ja decyduję... Więc niepotrzebnie pisałam.

 

Cześć.

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Nie wszystko w życiu brzmi tak, jak my byśmy tego chcieli. A prawda czasem boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, ale nie grzecznie jest pisać ,że się kogoś nie chce nawet jeśli sie jest pełnoprawnym użytkownikiem formum chociaż nie wiem co to znaczy i jak to sie rozrożnia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie czy niegrzecznie.Pff.

Niegrzeczny to byl ten pancio co zbluzgal Magdę i Linkę.

Zresztą to forum nerwica czy forum "?Tajniki savoire-vivre'u"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, jesli zaczniemy wyliczac ,kto kogo zbluzgal tutaj na forum,to zostalo by niewiele osob.Uwazam ,ze kazdy powinien miec szanse.Chyba,ze faktycznie byl bardzo,ale to bardzo nieuprzejmy,byc moze chamski??wtedy zgadzam sie,taka osoba nie powinna wracac.Byc moze ja nie wiem wszystkiego??zapytalam o przywrocenie tej osoby i w dalszym ciàgu czekam na odpowiedz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o mnie pisano, że mnie tu nie chcą, to się jakoś Rid nie burzyłeś że niegrzecznie. Ja nie mam obowiązku lubić kogoś kto mnie nawyzywał- to było grzeczne? :roll: Zresztą, to nie jest forum savoire-vivre'u, tak jak Shadowmere napisała.

Powtarzam- nie wszystko w życiu jest ładne, grzeczne i zgodne z opinią innych. :roll:

Dobra, ode mnie tyle.

Shalom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×