Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

no ładnie,obrabiacie Nam dupę na innym forum...szkoda,że nie macie odwagi napisać takich słów tutaj,na PW indywidualnie...

 

Magdo wysil się trochę i pomyśl zanim coś napiszesz.

 

Ja jestem oburzony.

 

 

A czego Ty ode mnie chcesz? :shock: Ja komuś dupę obrabiam? Wypraszam sobie!

 

Linka- okej, dzięki. Zwrócę na to uwagę. Aczkolwiek on nikogo nie nazywa tam personalnie, więc... Ale dobrze, napiszę o tym aby nie obrażać także innych ludzi spoza forum.

 

 

Ogólnie to robicie z igły widły- tyle Wam powiem. A mnie się na macie co czepiać bo nie macie o co :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy musieli pisać...

 

Może Ty jak mówisz to mówisz za wszystkich ludzi w koło.

U mnie jest tak że ja mówię za siebie, a ktoś inny za siebie.

Zastanów się i faktycznie nie wrzucaj wszystkich ludzi do jednego wora, bo jesteś w tych osądach nie fair wobec nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę was, nie róbmy z siebie wrogów, dajmy sobie na wstrzymanie.

Obiecałem, że się tym zajmę, więc się zajmę.

 

Mogę wyrazić takie samo zdanie tutaj, tylko czy ktoś mi nie da bana znowuż ??

Jeśli dostanę gwarancję, że nie to odwołam się do odpowiedniej osoby.

Zresztą było minęło, żyjmy w pokoju, albowiem do tych będzie należeć królestwo niebieskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magduś:* - jak zwykle żle odczytałaś to,o co mi chodziło.Ale ok.Zacznijmy od tego,że mówicie o pokoju(zwracam się teraz do modów innego forum),a pozwalacie na obrażanie użytkowników - funkcyjnych tego forum,natrętnie reklamujecie swoje forum które jest dosłownie kopią naszego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Nie pozwalamy, powiedziałem z Magdą, że się tym zajmiemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Prawię jak święty ??

Dlaczego jesteśmy przyczyną własnego cierpienia ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym optymistycznym akcentem chyba wszystko zostało już wyjaśnione. ;-)

Szczerze mówiąc ciesze się, że powstaje coraz więcej forów poświęconych 'naszej' tematyce. Lubię jak jest konkurencja.

Spamu i nachalnych reklam konkurencji jednak nie zamierzam tolerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawię jak święty ??

Dlaczego jesteśmy przyczyną własnego cierpienia ?!

 

No prawie a ty myślałeś, że jak po prostu Święty? :) Przykro mi ale prawie robi wielką różnicę.

Czemu jesteśmy przyczyną? Pytaj sam siebie, sam wiele zacząłeś w tej dyskusji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CzłowiekNerwica- ok, chodzi mi tylko o to, abyś nie wrzucał wszystkich do jednego wora. Ja nikogo nie obrażam, nie rozsyłam reklam itd.

Każdy jest dorosły i każdy powinien odpowiadać za siebie.

Na temat obrazy użytkowników tego forum już napisałam na tamtym:

http://www.nerwicowcy.pl/viewtopic.php?p=318#318

Dobrze, że zwróciliście uwagę- nie miałam od wczoraj prądu i internetu, nie widziałam tego. Przecież też nie siedzę na necie 24h na dobę.

Natomiast tamto forum nie jest kopią tego- powtarzam. Tutaj jest więcej o chorobie, tam jest więcej o codziennym życiu itp (bardziej lużne tematy). To jest spora różnica.

 

A poza tym to nie kłóccie się, bo naprawdę nie ma o co :? Ja mam zamiar być i tu i tam- to nie jest karalne? A tyłka nikomu nie obrabiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovacuum owszem Ty również reklamujesz-między innymi w ten sposób,że bierzesz udział w tej dyskusji.

Tak sobie myślę,że świetnie to sobie zaplanowaliście.Najpierw zrobimy wielkie odliczanie,potem zaczniemy natrętnie rozsyłać wiadomość o nowym forum,jeden z użytkowników będzie miał odnośnik do forum w podpisie,czy tam gdziekolwiek indziej,następnie poczekamy aż ktoś sprowokuje dyskusję na nasz temat...i mamy reklamę.A wszystko po to by przyciągnąć ludzi do własnego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Wiesz co ?

PopRawiłeś mi humor. Chyba zaczynasz mieć paranoję, ja o tym forum dowiedziałem się kilka dni przed końcem, i nie wiedziałem czy się zarejestruję.

Zostałem moderatorem, więc zamierzam rozwijać coś, czy nie uważasz, że mogą być dla oddzielne fora, które jeśli nasze będzie duże będą się wspomagać.

Tak jak shadow_no, powiedział, konkurencja jest dobra, pozwólcie nam się rozwijać, a my nie będziemy reklamować u was.

 

 

 

Wszystko już zostało powiedziane, chcesz mieć niezłą paranoję to miej, kto mógłby przewidzieć przyszłość ?

Musiałbym mieszkać z Tobą całe życie, żeby Cię znać. A realnie to nawet nie rozmawiałem z Tobą na czacie.

Bez napinania się, bo jak wchodziłem na forum kibicowskie to cały czas bluzgi, net-hools.

Przecież ja się nie wypinam na to forum, nikt wam nie zabierze użytkowników.

Gdy nasze zacznie pracować, to zobaczycie, że jest inne.

 

Pozdrawiam i bądźmy w pokoju.

VaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja jest dobra i niech sobie te drugie forum będzie, nikomu nie przeszkadza , tylko nie wysyłajcie po chamsku zaproszeń na tym forum. A po drugie nie wydaje wam się również chamskie mieć w podpisie linka na forum na którym obrażacie ludzi z tego forum? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×