Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej forum o tej samej tematyce.

 

Ja chciałabym prosić , jeśli juz ktoś "reklamuje" inne forum, to przynajmiej niech nie wysyła PW do każdego użytkownika jak leci, z reklama , zachwalaniem i wychwalaniem, linkiem i itd. Już kilka razy ktoś sie rejestrował tylko po to aby napastować forumowiczów reklamując inne forum.

Ostatnio PW rozsyła Pan ormowiec.

Mnie to wkur.wia dosłownie rzecz ujmując i sobie tego nie życze! Skrzynka zapchana PW reklamami for nerwicowych .... chyba każdy ma rozum i jeśli nie psuje mu to forum to szuka innego, i nie potrzebuje pier..nego wychwalania i "zapraszania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym prosić , jeśli juz ktoś "reklamuje" inne forum, to przynajmiej niech nie wysyła PW do każdego użytkownika jak leci, z reklama , zachwalaniem i wychwalaniem, linkiem i itd. Już kilka razy ktoś sie rejestrował tylko po to aby napastować forumowiczów reklamując inne forum.

W takich przypadkach PW do mnie albo shada załatwi sprawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że to żywa kopia tego forum, więc trochę wstyd.

 

Mylisz się. Tutaj jest więcej tematów poważnych, tam jest więcej lużnych. Tutaj więcej się rozmawia o chorobach, tam o codziennym życiu. Tutaj jest forum stricte o nerwicy, depresji itd, tam jest więcej śmiechu niż choroby. No i tam regulamin jest lużniejszy, nie ma co ukrywać. To są znaczne różnice. Ale oczywiście nikt nikogo nie namawia, ja tylko wyjaśniłam że te fora nie są takie same, i tamto nie jest kopią tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w kilku szczegółach, administrator nowego forum pracował nad wielkim projektem, który był owiany tajemnicą, odliczanie doszło do zero i nijaki ormowiec pojawił się na forum promując nowe "nie takie samo forum", widzę dużą niezgodność w takim postępowaniu, w takim razie te luźniejsze pogawędki możesz przenieś już no "nowe forum". Może pomysł z czasem wypali, ale sposób w jaki do tego się zabraliście kojarzy mi się ze spiskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze cos tylko dodać bo mnie to po analizie pewnych rzeczy rozbawiło. A mianowicie ktoś miał bardzo dobry pomysł na rozwój forum a dokładnie wystarczyło namówić Vasqesa i Magde i już posty są :)

hehehehe

Od razu dodam, że bez urazy :) Ale trochę to zabawne jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatka, I co z tego ? Co chcesz wnieść tym, że dużo piszemy z MAgdą ??

Ja i Magda dobrze o tym wiemy, z tym dobrze.

JA będę na tym i na tamtym forum, tam jest dużo humoru i częste off-top'y z których nikt nie robi problemów.

MOCca, Nie przesadzajmy, jaki spisek ?

Zostałem przywrócony na forum, MAgda swego czasu także. Gdybyśmy stworzyli tamto forum podczas zbanowania to mogło by być takie coś.

Pozatym tam jest trochę inaczej, podstawą tam jest shoutbox, który bardzo lubię.

Skoro to nie jest złamanie regulaminu, to dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

VaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Dobrze, skasuję reklamę ;).

Nie ma w tym spisku, ani chamstwa nie jestem tutaj na nikogo obrażony.

Pozdrawiam i bez napinania się, bo widzę że ciśnienie rośnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też dostałam zaproszenie na te nowe forum. Jak będę chciała to sama se poszukam innego forum. To jest co najmniej denerwujące i chamskie :?

Jeszcze raz o to poproszę - każdy spam jaki dostaniecie na priv zgłaszajcie w tym temacie albo bezpośrednio do któregoś z funkcyjnych na priv. Nie ma tu miejsca dla spamerów niezależnie czy reklamują swoje forum czy mydło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, Spokojnie, nikt nikogo nie zagarnia.

Ja na tym forum jestem użytkownikiem, a na tamtym moderatorem.

Przecież my nikogo nie łapiemy i nie zmuszamy, żeby tam wchodził. Każdy ma wybór, nie bądźmy zawistni z powodu, że powstało tamto forum.

PeacE :great::angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, Spokojnie, nikt nikogo nie zagarnia.

 

PeacE :great::angel:

 

To po co rozsyłacie PW z zaproszeniem ? Aha, żeby :" monopol nerwica.com sie skończył". (?)

 

Peace? jakie peace?

O użytkownikach forum nerwica.com , cytuje: " głupie lochy" , o samym forum , cytuje: "kolesiostwo", "rygor", "reżim", "gnębienie", "skrajni służbiści" .

 

Chyba troszku sie zapędziliście z myśleniem za samych użytkowników :? Budowanie nowego forum na obsrywaniu innego ?

Dziwne, że piszą to osoby, zbanowane , cóż za paradoks ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, Wiem, ale proszę te uwagi pisać do osób, które uczestniczyły w tych zadymach.

Ja powiedziałem, że to forum ma za twardy regulamin.

Ja też nie obsyłam nikogo z reklamami, więc nie cytuj moich słów, jeżeli się nie zwracasz do mnie, proszę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×