Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

I tym oto magicznym sposobem moderatorzy na tym forum są bezkarni.

Nie powiedziałabym....ja już raz wyleciałam z funkcji, Alexolo też........a, bez obrazy Ty jesteś przykładem tego, że "mamy uczucia" bo jako pierwsza po zbanowaniu, słusznym z resztą, wróciłaś....... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scrat- to może szarzy użytkownicy też we własnym gronie się będą opierniczać?

Jeżeli ktoś uważa że ktoś inny (jego znajomy) przegiął to przecież może napisać mu priva. Nie możemy osłabiać naszej pozycji kłócąc się między sobą przy użytkownikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałam juz w tym temacie nie pisać, ale muszę :D

Ridllic, nie domagałam się, byś dostał osta, ponadto takie wymuszone ostrzeżenie można wiesz o co roztrzaskać. Popieram Magdę, w życiu byś go nie dostał, gdyby nie to zamieszanie - a drugiego to już z całą pewnością nie dostaniesz :smile: . Chciałam tylko i wyłącznie pokazać, jak nierówne jest traktowanie użytkowników na tym forum, Twój post był tylko przykładem, on ostatnio najbardziej rzucił mi się w oczy, tego typu postów moderatorów (obrażających innych użytkowników) było znacznie więcej, ale nie mam teraz czasu na szukanie (w przerwach pracuję :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: zabawne jest to, że piszecie, że nie macie czasu szukać postów, wstawić linki na poparcie Waszych argumentów ale na pisanie ciągle postów i wałkowanie tego samego macie czasXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz :D to tak jak z drużyną piłki nożnej za bramke samobójczą nie jest się automatycznie 12 zawodnikiem drużyny przeciwnej :!: nie ma co do tego wątpliwości ,że prowadząc to forum zanmy się lepiej i tworzymy jakiś tam kolektyw bądzmy szczerzy to jak w życiu ma się bliższych i dalszych znajomych . Do kogos czuje się sympatie do kogoś nie, Niech to moje ostrzeżenie niesie przesłanie ,że to nie koniec świata i są naprawde ważniejsze rzeczy na tym świecie :mrgreen:

 

Ps.pozatym zrozumcie ,że to nie Wy jesteście dla nas tylko odwrotnie ale to też niesie zobowiazania dla obydwu stron Wy sie trzymacie regulaminu a my sprzatamy i utrzymujemy jakiśtam przykładowy porządek ale to się zmieniło ostatnimi czasami i szukacie w nas swoich wrogów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam sprostować, nie wyleciałam z funkcji moda za osta, tylko dlatego, że wyjechałam za granice pracować i nie miałam dostepu do komputera, słusznie zreszta bo po co komu mod co przez 4 miechy nie udzielała sie, no chyba , ze wyleciałam za coś innego czego nie wiem a prawdy mi nie powiedziano(?)

A dwa ostrzezenia, które dostałam, 1 kiedyś, po upływie 360 dni drugie, były słuszne jak najbardziej. Mimo, że byłam , jak piszecie osobą zakumplowaną z zarządem forum, więc takiej kumpleskiej bezkarności to raczej nie ma.

I nie kłoccie sie ludzie bo to tylko forum i szkoda życia by sobie psuć wzajemnie nerwy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linko, proszę, nie cytuj czyichś słów jako moich :/ treść moich wypowiedzi w tym temacie była zupełnie inna, ugodowa, starałem się zrozumieć obie strony i skłonić innych do tego samego. Teraz wychodzi, jakbym stał po którejś stronie barykady, czego wolę uniknąć =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, nie wtracalam sie w to wszystko,bo nie zdaje mi sie to istotne zbytnio...natomiast nie pozwalaj sobie panienko na przeinaczanie MOICH slow-nie napisalam "idz sie rzuc z balkonu",tylko "skarbie..idz na balkon i wypadnij :smile: "

Szceniackie jest wg mnie czepianie sie głupot.Twoje pytanie cyt."tatka...bierzesz jakies leki?" na pewno nie wzielo sie z dobroci serca,zreszta bardzo cie ucieszyl moj wczesniejszy post skierowany do tatki pt,napisalas "brawo shadowmare,to Ci sie udalo"...moze go już zreszta wykasowalas,co byloby w Twoim stylu prawda?tak jak wczesniejszy post do Magdy?nagle sie zreflektowalas i szybko usunelas?

tak jak mowie nie jest to istotne.jesli ktos odczuwa silny bol egzystencjonalny w zwiazku z tekstem: "Skarbie idz na balkon i wypadnij",to na pewno MA Problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yans, przepraszam, nastąpiła zwykła pomyłka w cytowaniu, boże zaraz wyjdzie, że zrobiłam to specjalnie..... :roll: juz poprawiam....

Shadowmere, no faktycznie idź na balkon i wypadnij a idź na balkon i się z niego rzuć to dwie wypowiedzi o zupełnie innym znaczeniu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scrat- to może szarzy użytkownicy też we własnym gronie się będą opierniczać?

Ależ proszę bardzo. :) Do tego dążymy, żeby wszelkie spory i kłótnie były rozwiązywane bez osób trzecich - na pw. Do nich wglądu nikt poza adresatem i odbiorcą nie ma. My ostrzeżenia dajemy za przewinienia publiczne i zawsze mówimy, żeby wszelkie kłótnie odbywały się między zainteresowanymi. Bo tak jakoś jest, że postronni najbardziej lubią podsycać atmosferę.

 

Wprowadziłem zmianę, w której czas trwania ostrzeżenia obecnie trwa 90 dni. Mam nadzieję, że osoby które czują się ograniczone przez otrzymanie ostrzeżenia trochę szybciej będą mogły odetchnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.pozatym zrozumcie ,że to nie Wy jesteście dla nas tylko odwrotnie ale to też niesie zobowiazania dla obydwu stron Wy sie trzymacie regulaminu a my sprzatamy i utrzymujemy jakiśtam przykładowy porządek ale to się zmieniło ostatnimi czasami i szukacie w nas swoich wrogów .

no akurat tutaj się nie zgodze, bo gdyby nie "my" zwykli userzy, to forum by nie istaniało, nie zarabiało itp bo kto by podnosił statystyki?

 

A co do Twojego posta Rid to ja osobiście poczułam się obrażona i urażona, ponieważ napisałeś go jakoś po moich postach w którch pisalam, że tematy, które powstały są niepotrzebne. Nie zareagowałam, ale zabolalo mnie to bo czułam, że pisząc to kierujesz te słowa do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, Drogi Adminie!nie zapomnij usunąć ostrzeżenia Madzi,bo widze,że Paranoi już zniknęło :)

Pozdrawiam.

 

[Dodane po edycji:]

 

shadow_no, Drogi Adminie!nie zapomnij usunąć ostrzeżenia Madzi,bo widze,że Paranoi już zniknęło :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldielocks, alez ja lubiè mojego osta :D juz sie do niego przyzwyczailam.On mnie hamuje przed obrazaniem innych-serio ;) bo czasem mam takà ochotè komus cos dowalic-a tu proszè-ost,i trzymam gèbè na klodkè.Bo jak dojdzie drugi ost to wtedy lipa... ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

oooo spoznilam siè..juz go nie mam.Ale dzièkujè mimo wszystko. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, proszę Cie przeczytaj jeszcze raz to co zacytowałaś ,

że to nie Wy jesteście dla nas tylko odwrotnie
to świadczy chyba o tym ,ze my jesteśmy dla Was prawda :?: więc nie potrafie zrozumieć w jakim celu odnosisz tą treść
no akurat tutaj się nie zgodze, bo gdyby nie "my" zwykli userzy, to forum by nie istaniało
skoro napisalem że to nie my moderatorzy i administratorzy tworzymy to forum tylko użytkownicy a my osoby funkcyjne jesteśmy dla Was nie odwrotnie.

 

gdyby było skierowane do Ciebie wyłącznie napisał bym ,że to do Ciebie , to do wszystkich tych którzy myślą tylko o tym że jak im sie nie przyda to znaczy że to jest do dupy i niepotrzebne . A niestety też zachowałaś egoizm wypowiedzi własnych więc masz powód do obrażenia się na mnie bo w takim przypadku również było do Ciebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×