Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Shadowmere, można dostać ostrzeżenie za walenie postów bez sensu, bez wartości merytoryczne, bo nie czarujmy się, to nie jest miejsce, żeby pisać co się robi w każdej minucie swojego dnia - od tego są blipy i twittery.

 

magdalenabmw, nie nie ma takiej opcji o ile się nie mylę, napisałaś tyle postów - więc tyle jest na liczniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Zadziwiające...bo wręcz przeciwne wrażenie się odnosi.Mnostwo tu postow o pierdolach typu-"wlasnie jem grzanki,pije kawke i myje dupkę" albo "leje deszcz,a ja mam sraczkę".

Nie wiem co o tym myslec :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to w ogóle byłabym za tym by nie pokazywać ilości postów, bo niby o czym ilość postów ma świadczyć.

 

Bardzo dobry pomysł.

 

Shadowmere- mi nie jest wstyd, bo skoro mam coś do powiedzenia to mam i już ;) Ale troszkę mnie irytują te cyferki pod avatarem, po kiego grzyba to komu.

Linka- no przecież wiem że mam na liczniku tyle, ile napisałam, ciemna nie jestem. Chciałam się tylko dowiedzieć czy można to jakoś zresetować, ukryć, cokolwiek byleby mnie nie irytowało. Nie da się i ok. Dzięki za odpowiedz.

 

linka, Zadziwiające...bo wręcz przeciwne wrażenie się odnosi.Mnostwo tu postow o /cenzura/ typu-"wlasnie jem grzanki,pije kawke i myje dupkę" albo "leje deszcz,a ja mam sraczkę".

Nie wiem co o tym myslec :?

 

Racja, racja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, luźna guma, nie masz się czego obawiać. :mrgreen: Posty w stylu 'haha' 'hehe' są jedynie w ostateczności kasowane. Nie przypominam sobie sytuacji, żeby ktoś dostał za to ostrzeżenie.

Ostrzeżenia najczęściej przyznawane są za obraźliwe posty w stosunku do innych Użytkowników, za spam, nagminne off topici lub inne drastyczne przewinienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle piszesz jak później Ci przeszkadzają własne posty. :mrgreen::nono::hide:

Posty same w sobie mi nic nie przeszkadzają, tylko trochę irytuje mnie ta czterocyfrowa liczba pod moim avatarem :hide:

Shad, dostanę bana jak usunę konto i założę nowe?

 

[Dodane po edycji:]

 

Chociaż eee kij w to. Przecież to tylko forum... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie odpowiedziałeś :P:mrgreen: Na razie nie chcę usuwać konta, ale napisz mi czy dostanę bana jak usunę kiedyś tam może i założę nowe. Chcę wiedzieć i już :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Zadziwiające...bo wręcz przeciwne wrażenie się odnosi.Mnostwo tu postow o /cenzura/ typu-"wlasnie jem grzanki,pije kawke i myje dupkę" albo "leje deszcz,a ja mam sraczkę".

Nie wiem co o tym myslec :?

 

Racja, racja...

Taaa, przypominam, ze to zasługa osób które właśnie mają narąbane tyle postów...w tak krótkim czasie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka- ale to nie my dzisiaj pisałyśmy o sraczkach :roll: Więc chyba to nie tak do końca tylko nasza zasługa- raczej WSPÓLNA.

Rid- tak jakoś wyszło... Ale nie ja jedyna mam dużo postów na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, przypominam, ze w temacie jak się czujesz albo mój dzisiejszy dzień to Ty masz przewagę w słitaśnych postach do innych, przypominam też że to nie ja pokazywałam zdjęcia swoich łachów, nie ja dostawałam ustawiczne nakazy zakończenia offtopu i to nie ja w trakcie niespełna roku nawaliłam kilka tysięcy postów. Więc nie to nie jest wspólna zasługa.

Więc wyciąganie tego, że napisałam dziś o sraczce jest mocno infantylne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, przypominam, ze w temacie jak się czujesz albo mój dzisiejszy dzień to Ty masz przewagę w słitaśnych postach do innych, przypominam też że to nie ja pokazywałam zdjęcia swoich łachów i to nie ja w trakcie niespełna roku nawaliłam kilka tysięcy postów. Więc nie to nie jest wspólna zasługa.

 

Wylewa się z Ciebie jad koleżanko :roll: A po co to?

No nie wiem... Ja wolę pisać śłit posty niż chwalić się sraczką... No ale co kto lubi, prawda?

Myślę, że już wystarczy tej dyskusji.

Pozdrawiam.

 

p.s. W temacie 'jak się czujesz' napisałam może ze trzy razy w życiu... To tak na marginesie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, pewnie, jak ktoś woli mieć cztery konta bo już go nawet raz zbanowali, bo poobrażał innych - to jego sprawa, wolę pisać o sraczce niż o grzybicy pochwy :lol::lol:

 

Jad ?- moja droga, nie jesteś dla mnie nikim ważnym żebym traciła na ciebie moje nerwy :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka, przeginasz troszeczkę. Wiesz o tym? Może zapanuj dziewczyno nad nerwami, bo nie pozwolę żebyś mi tutaj ubliżała bez powodu. Więc ogarnij troszkę nerwy.

 

[Dodane po edycji:]

 

Linka- obraziłaś mnie, nie odwracaj teraz kota ogonem. Naskoczyłaś na mnie, a skoro tego nie widzisz to już nie moja wina.

p.s. Teraz już wiem czemu Ty masz tak mało postów... bo dopisujesz sobie pod kolejnym postem zamiast napisać swój, fajny patent.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, dalej jesteś chamska. Nie umiesz przestać? Sprawia Ci przyjemność obrażanie kogoś? Ale spoko, i tak pewnie nie dostaniesz ostrzeżenia za to że mnie obrażasz... Więc rób to dalej, miłej zabawy. Zastanawiam się tylko skąd tyle jadu w Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×