Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Idę się utopić :pirate: Zawaliliście mi światopogląd tym, że nie dostałam niebieskiego nicka, moje życie się zawaliło, mój świat upadł w gruzach, życie już nie ma sensu :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, masz rację. Ja przynajmniej jestem wyjątkowa i Admin mnie obserwuje, a Was nie :P haha :pirate:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ino kolor nicka mam brzydki nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą nie wiem jakim cudem ale przeczytałam na jakimś subforum listę osób którym modzi mają przyznawać '+' ? :? I jakieś rozmowy kto jaki kolor nicka chce mieć. Na liście były Anja, Goldie, Tet.. dalej nie pamiętam. I nie bardzo rozumiem o co chodzi... Jakieś zmiany na forum? Może to ktoś wyjaśnić...? Jestem po prostu zwyczajnie ciekawa jako zwykły użytkownik forum- o co chodzi i czy szykują się jakieś zmiany?

Bo faktycznie wygląda to jak kółko wzajemnej adoracji- bez urazy :?

 

[Dodane po edycji:]

 

O, o tą listę mi chodzi:

 

*Admini

*Globalni moderatorzy

 

*Anja01

*dominika92

*Goldielocks

*Greeneye

*gawdzik

*MOCca

*tet

 

Te osoby mają jakieś specjalne przywileje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żadnych plusików Piękna, plusiki oznaczają kłopoty (np w badaniu na aids ;) ).

Ale ciekawość mnie gryzie o co chodzi z tą tajemną listą. Mam nadzieję że ktoś mi konkretnie wyjaśni. Tak, wiem, jestem wścibska :pirate: Jestem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administracja postanowiła stworzyć nową grupe użytkowników . range nadaje administrator jeden drugi lub trzeci , ludzie Ci dość często są użytkownikami kanału IRC znają się już dość długi czas i nie ma to na celu wyróżnienia nikogo . docelowo subforum IRC bedzie raczej niewidoczne dla osób poza tej grupy , ogólnie maja tam być sprawy troszeczke prywatne bo Ci ludzie sie w wiekszości przypadków znają osobiście nie ma to nic wspólnego z żadnym kółkiem wzajemnej adoracji nie rozumiem waszego określenia tak jak Moderatorzy maja swoje sub forum tak i uzytkownicy Irc mają swoje nic tu więcej nie ma do wyjaśnienia ludzie uprawnieni widnieja na liście użytkowników w kolorze błękitnym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere- dostałam kiedyś ostrzeżenie za obrażenie pewnej Pani z Niemiec, która była tu na forum i obecnie ma bana. Potem dostałam ostrzeżenie bo mieliśmy taką krzywą akcję, że ktoś coś napisał, ja się poczułam urażona, chciałam oddać, nawyzywaliśmy się... No mniejsza z tym bo już jest ok, ale wtedy też zarobiłam ostrzeżenie. Tym oto sposobem wyleciałam z forum. Powstało kilka tematów, pare osób chciało aby admini mnie przywrócili na forum (za co dziękuję tym osobom). Po jakimś tam dłuższym czy krótszym czasie modzi i admini postanowili wprowadzić na forum rangę 'obserwowany' dla takich jak ja. I jestem znowu, odrodzona z popiołów ;)

 

Ridllic- ja też korzystam z IRCa, więc czemu mnie nie ma w tej grupie ? Wielu użytkowników forum korzysta z IRCa. A to, że znają się w rzeczywistości- ja też się znam w rzeczywistości z kilkoma osobami z tego forum, utworzycie nam specjalną grupę i dacie kolorowe nicki, tylko dlatego że znamy się osobiście i może też chcielibyśmy sobie pogadać prywatnie a nie publicznie ? ...

Żeby nie było- nie mam nic przeciwko czemuś takiego, ale to trochę niesprawiedliwe, bo takich ludzi którzy korzystają z IRCa i ludzi którzy się znają osobiście jest trochę na tym forum, a jednak nikt nie dostaje za to kolorowych nicków czy osobnego forum.

 

A propo- skoro chcecie mieć taką prywatę to lepiej to opracujcie, bo każda osoba, nawet nie zarejestrowana, może przeczytać co piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...czyli trzeba sie znać w "realu" żeby zostac przyjacielem forum :?: co ma znanie sie w realu to przyjaznienia sie z forum? Może lepiej by błękitne napisy głosiły: "przyjaciel moderatora" :pirate: to by sie przynajmniej zgadzalo z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×