Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt się chyba trochę posypał, bo awatar widnieje, profil widnieje, a jak się kliknie na icon_user_profile.gif to pokazuje, że użytkownik nie istnieje :mrgreen:

Chyba, że zarobił bana i czeka na odbanowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest ego?

 

Najfajniejsze i jak dla mnie najinteligentniejsze użytkowniki ego i elo zrezygnowały z pisania na forum ( jedna litera w nazwie nicku, fascynujące :D)

 

Pewnie mają inne priorytety w życiu niż pisanie postów na forum, nie oszukujmy się, są dużo ciekawsze rzeczy do robienia.

Walnąć merytorycznego albo głupiego posta to łatwizna, korzyści z tego są mizerne.

No bo jak ktoś napisze mi, że mu się mój post podobał, albo zjebie mnie jak psa, bo się post nie podobał? Korzyść? Żadna.

a w życiu różnie bywa, następuje wypalenie zawodowe i nie ma się ochoty niczego pisać, to dla mnie całkowicie normalne, naturalne i zrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, ego była tajemnicza i twardo stała przy swoim :) Coś było z tymi stopami ale już nie pamiętam. Czasami myślę o tych użytkowniczkach, użytkownikach tego forum.Co u nich? Czy lepiej, czy gorzej. Dlaczego nie piszą? Czy mają już za sobą etap tego forum? Czy mają za sobą już wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mają za sobą już wszystko

eee , nie tak szybko ,,, nerwica to nie rozwolnienie , prędko nie przechodzi . Z forum zawsze można odejśc w dowolnej chwili , ale zdecydowanie najczęściej nie samemu , zawsze zabiera się ze sobą ów balast pojebaństwa psychiczno- nerwowo-urojeniowego .

 

"Czy mają za sobą już wszystko"

Chyba tylko Ci co skończyli na cmentarzu , a takich ŚP Kolesi też tu poznałem .

Dlatego juz mnie za mocno nie wzruszają czyjeś głębsze pierdnięcia z dupy, ani te niesprawiedliwe wyzwiska w stylu alaGrabarz .

Są tu Jeszcze na Forum ludzie prawi , których zawsze można posłuchac , pogadać na PW i tego typu dobre rzeczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiejski Filozof jest cały czas aktywny i nader często uszczęśliwia użytkowników forum swoimi postami. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. A mianowicie w dziale Socjologia, gdzie intelektualna elita tego forum dyskutuje o sprawach istotnych dla państwa i świata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil nie był widziany na forum od ponad 2 tyg.

Żyjesz? Melduj się :D

 

A mianowicie w dziale Socjologia, gdzie intelektualna elita tego forum dyskutuje o sprawach istotnych dla państwa i świata

Nie zgadzam się ;););) Prawdziwa elita intelektualistów dyskutuje w tasiemcach o lekach.

Jak wiadomo najlepszym sposobem na leczenie jest samodzielne dobieranie dawek i korzystanie z rad kolegów, którzy o lekach i ich właściwościach przeczytali cały polsko angielski internet, dzięki temu zawsze służą radą, jak samemu zrobić mix i wyleczyć się w 100% bez pomocy psychiatry.

Imponują mi dużą wiedzą na ten temat, biją na głowę intelektualistów z socjologii, od czasu do czasu ktoś popełni samobójstwo, czy dozna ostrego zjazdu, no ale zdarza się nawet najlepszym, wiec mnie to nie dziwi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się ;) ;) ;) Prawdziwa elita intelektualistów dyskutuje w tasiemcach o lekach.

Jak wiadomo najlepszym sposobem na leczenie jest samodzielne dobieranie dawek i korzystanie z rad kolegów, którzy o lekach i ich właściwościach przeczytali cały polsko angielski internet, dzięki temu zawsze służą radą, jak samemu zrobić mix i wyleczyć się w 100% bez pomocy psychiatry.

Imponują mi dużą wiedzą na ten temat, biją na głowę intelektualistów z socjologii, od czasu do czasu ktoś popełni samobójstwo, czy dozna ostrego zjazdu, no ale zdarza się nawet najlepszym, wiec mnie to nie dziwi ;)

 

Hehe, aż chciałem to wstawić na top posty, ale zostawmy tam bardziej adekwatny humor.

No w sumie xd Sam zacząłem sobie zmniejszać leki ale się ogarnąłem bo znów było by to samo co z zolafrenem, po prostu nie wziąłem 2-3 razy dawki w tygodniu.

Kłopot w tym że u mnie nie wiadomo co jest czym, chyba depresja zimowa się u mnie objawiła bo teraz czuję się w MIARĘ ok.

 

No i wydaje mi się że to dobre podsumowanie forum, każdy stara sobie radzić jak może, nawet ćpiąc.

Btw. Jaka jest twoja ulubiona seria FF? Ja słyszałem że 7 najwięcej osób lubi, ściągnąłem Crisis Core na PSPEMU w PS Vicie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jesteście trochę dziwnie nastawieni do życia

No jesteśmy trochę dziwni, ale dziwni są spoko, większość użytkowników to kulturalni i mili ludzie :mrgreen::great::uklon:

 

 

Btw. Jaka jest twoja ulubiona seria FF? Ja słyszałem że 7 najwięcej osób lubi, ściągnąłem Crisis Core na PSPEMU w PS Vicie xd

Wszystkie są świetne, zadałeś najtrudniejsze pytanie świata, każda część ma swoje plusy i minusy. Ulubione to chyba będą - VIII, X, XIII, XIII-2, a teraz do ogrania mam XV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×