Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Lordzie Dowódco :uklon::uklon:

 

Ja mam Ublock Orgin i przeglądarkę Firefox i medziora nie mam

U mnie też Ublock Orgin i Chrome, medyka brak.

 

Wywaliłem już dawno AdBlocka i zamiast niego używam Ublock Orgin (stara nazwa µBlock)

https://www.dobreprogramy.pl/Block-taka-sobie-120-razy-lepsza-alternatywa-dla-AdBlock-Plusa,News,60465.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil ? Odesłano złego ducha do piekieł ? Zamknięto złośliwego dżina w butelce ? :P

 

Istnieje sposób na jego uwolnienie ? Złamanie owych wiążących go pieczęci ? Pradawne manuskrypty o tym nie wzmiankują ? :P

 

Hmmm, inkantacje do o wielkiej, o potężnej Królowej Lilith ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię tematy w Socjologii i offtopie, niedługo nie będzie komu tam pisać postów.

Tematy w zabawach, dyskusje o lekach i kilka innych - nie lubię, chyba też zrobię sobie przerwę od pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwię się, wie ktoś czy mhrps żyje i ma się dobrze?

Jako jedna z niewielu osób próbowała mi tutaj pomóc w najbardziej kluczowym momencie, ale wiem że na koniec swojego pobytu na forum zaczęła pisać wiadomości o charakterze destrukcyjno-depresyjnym.

 

Jeżeli cokolwiek z nim się stało, to będzie mi po prostu przykro. Ja wiem że taki charakter ma nasze community, w sumie nie wiem też co się stało z naszym bipolarowym Monsterem, gdy klikałem na jego profil pokazywał się że nie istnieje, ale 0xNear został usunięty w inny sposób (chyba - aktualnie nie ma avatara, a wydawało mi się że miał przed usunięciem).

 

#EDIT:

Wiem że Monster ma blokadę tymczasową, załapałem już to teraz. Nie wiedziałem że to istnieje, zobaczyłem że Lord Kapucyn o tym napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Lord.

Niezmiernie cieszy mnie Twój powrót na forum, a przede wszystkim do 'formy'. Byłem w stałym kontakcie z Lilith i przesyłalem pozytywne fluidy oraz nawet jakiś tekst ode mnie poszedł.

Wiem, że mamy różne poglądy na pewne sprawy, szczególnie vendorow, głównie 'polskich ciuli' ;) ale to nie ma aż takiego wielkiego zmęczenia. Ważne żeś zdrów. U mnie się posypało równo, w pracy, trochę małżeństwo 'nie bangla' tak jak powinno, koniec końców jestem na wenli 225 mg która jakoś tam daje radę, plus terapia. Ale koniec rzucania w twarz życiem osobistym ;)

Jeśli chodzi o phenibut, ja miałem pewne obawy jeśli chodziło o Twoją poezję na jego temat, ale to głównie z troski o możliwość w popadniecie w uzależnienie. Sam pamiętam jak pisałem i czytałem w ostatniej klasie liceum wiersze o amfetaminie. Podczas sniffingu słuchałem Andrea Bocelli'iego - wiem, potarcie na maxa. Na podstawie tej analogii jedynie moje skojarzenie i zwrócenie uwagi na ten wątek poetycki, kierując się troską, aby nie popasc w takie bagno jak ja kiedyś. Na pewno nie miałem na myśli podważenia jakości towaru z PC (ani sugestii że coś sobie mogłeś przez niego zrobić ze zdrowiem), sam nie raz brałem od nich. Jedynie obawa przed uzależnieniem, które jest tragicznym bagnem. Sam przez to przechodziłem.

Dobra, to chyba wystarczy tych wypocin. Życzę zdrówka, aby się utrzymało. Pozdrawiam.

 

[quote name="Lord

Cappuccino]Wróciłfem.

Jak widać nie tak łatwo mnie zabić. Geny zjebane' date=' ale fizjologia szczura. Miejcie to na uwadze w przyszłości, skoro ta sztuka nie udała się nawet chemikom gru, specnazu i kgb. Ślę podziękowania za wszystkie wiadomości sprzed roku. Wszystkie stare mordy, które nadal się tu udzielają i dobrze o mnie myślały, witajcie - macie dożywotnie uznanie. Witam nowych użytkowników. Na zaległe pw będę odpowiadał w miarę możliwości. Nie udzielam nowych porad w sprawach psychofarmakologiczno-chemicznych na pw, gdyż jak mawiał największy mędrzec naszych czasów: "Głupiec, który lubi udzielać rad, jak pielęgnować ogród, nigdy nie zadba o własne rośliny."

~ P. Coelho, z poradnika dla uprawiających konopie indyjskie.

Czasem może coś skrobnę na forum.

 

Wszelkie inne pw nadal mile widziane.

 

Dla tych, którzy postawili na mnie krzyżyk i źle mi życzyli, krótki komunikat ->>>

 

Straszny bordel się tutaj zrobił, ktoś to musi posprzątać. Nie będę tutaj zaglądał tak często jak w złotym okresie administratury, ale coś tam będę ogarniał w miarę możliwości.

Howgh![/quote']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×