Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

agusiaww, nawet spoko :) Córcia znowu była w szpitalu. Obustronne zapalenie płuc. Podejrzewali jeszcze przepuklinę ale na szczęście się to nie potwierdziło. Ze mną za to trochę gorzej :/ Daje mi życie ostatnio w kość to i nerwica i jej koleżanka depresja mają co jeść ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że mój mocz ma zapach stęchlizny, czyli wiadomo objaw chorej wątroby lub trzustki. Do tego wczoraj kuło mnie w brzuchu, choć jak położyłem się na plecach i zacząłem spokojnie oraz głęboko oddychać to przeszło. Dziś juz dwa razy na kibel latałem, oczywiście oglądam stolec jak wariat. Szaleństwo się zaczyna, już dziś chciałem wykonać próby wątrobowe, ale była za duża kolejka w laboratorium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, i jak z tarczyca kochana ??

 

ja dzis dostalam proprananol 40mg x 3 razy dziennie na uspokojenie serducha ze wzgledu na moja tarczyce mam strasznie wysoki puls i ledwo usnac moge, bo jak sie klade to tylko czuje lup lup lup ...

no zobaczymy jak pomoze...

 

za 8 dni mam rezonans glowy i ucha srodkowego, zeby sprawdzic czy istnieje cos w mojej glowie przez co mam te zawroty...

okropnie sie boje- nie tyle wyniku, co samego badania! jak sobie wyobrazam lezenie w tej tubie tyle czasu to az mnie telepie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nerwica jednak nie tylko w chorobach daje o sobie znac, jest na sali jakis prawnik? :-D

 

Wczoraj mialam nie mila sytuacje na parkingu. Pod sklepem brak miejsc i zauwazylam wyjezdzajacy samochod wiec puscilam go i hop na jego miejsce a tu koles terenowka przez chodnik krawezniki na to samo miejsce i mysle se nie ruszam sie stad i yamten tez. Wiec dalam za wygrana bo co sie bede i wcisnelam sie obok na zylete. I mowie facetowi zeby sie nauczyl jezdzic i czy nie widzi gdzie jest wjazd na parking a ten udawal ze nie wie o co chdzi. Jak ja nie cierpie takiego buractwa na drodze i mnie ponioslo :-D tzn wyzwalam go od kutasow :-) a on zrobil zdjecie auta (w dodtaku nie mojego) i mi grozil ze zobacze co mi gowniarze zrobi.

 

I teraz moja nerwica daje znac o sobie ze moze mi cos zrobic, juz nawet sobie wymyslilam ze mnie do sadu poda o te wyzwiska :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leniek644, pewnie nic bo nie będzie mu się chciało ;) Ja ostatnio też miałem przygodę parkingową i też wymieniliśmy uprzejmości. W razie by się ciskał to pewnie jest jakieś nagranie z kamer pod sklepem i to jemu mandat najwyżej wlepią za jazdę po krawężnikach :) Trzeba tępić chamstwo i buractwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zbudził ból pleców, jakieś kłucia z boku ciała, prawie na plecach, na wysokości żeber po prawej stronie. od razu myśl: wątroba, guz, żółtaczka, krwiak, cokolwiek co może mnie zabić. wstałem, po porannej zaprawie wszystko przeszło. nic nie boli, ogólnie jest git, ale wiem, że lęki wrócą. w tym tygodniu mam farta w pracy, że wszystko wyjątkowo łatwo mi wychodzi i mogę siedzieć na tym forum, które jest pewnego rodzaju remedium :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły. Szukam specjalisty od blony śluzowej jamy ustnej, żeby zobaczył tę czerwona plamę... Boję się , że jak nie pójdę, będę mieć zepsuty urlop, a wyjezdzam za tydzień. Boję się, że nie przyjmie mnie w tym tygodniu albo że pobierze wycinek i też będę mieć zepsuty urlop... Wykończę się. Boję się, że to rozrost nowotworowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pholler, nie, nigdy nic nie brałem. No może czasami hydro :] Ale czuję czasami we łbie takie mikro wyładowania. Ciekawe jak to będzie po prochach :[ Pewnie ze 100 razy gorzej :/

No ale puki co dzisiaj od samego rana czuję się w miarę ok. Spałem już o 22 a obudziłem o 6 :} Jak dla mnie to super wynik :] I nawet moja obawa o zawał pozwoliła mi dzisiaj napić się kawusi :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda daje sie we znaki, siedze caly spocony nawet w domu. Niestety znalazlem dzisiaj bialego wlosa ( siwego), a mam dopiero 31 lat. Juz nie bede wam pisal, ile chorob jest zapowiedza siwych wlosow. Ale nawet nie to jest najgorsze tylko wrazenia wizualne. Z jednej strony rozpaczam, a z drugiej smieje sie sam z siebie. Powiedzcie mi co ze mnie za mezczyzna, ktory wszystkim sie przejmuje, a siwy wlos wywoluje zniszcznie, jakby kometa uderzyla o ziemie? Ludzie maja prawdziwe problemy, choroby, rodza sie z powaznymi chorobami, a ja dzisiaj sie juz przejmuje ze siwieje, kiedy na glowie mam burze pieknych wlosow i kazdy mi to powtarza, a ja juz z tej gestej czupryny wylowilem pare wloskow. Moj umysl to jest jakas porazka. Mozecie mnie jakos pocieszyc, dodac slowa otuchy? Wyczytalem dzisiaj, ze w depresji czesto sie siwieje ( ja mam depresje), a czasem w silnym stresie mozna osiwiec w noc. Mam nadzieje ze to tylko przejsciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×