Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba oszaleje, bylam we wtorek u onkologa, ktory przebadał mnie dokładnie nie zauwazył powiększonych wezłów, powiedział ze wszystko jest w porządku. Nie zalecił dalszych badań. A ja ciągłe zamartwiam sie ze mam chłoniaka, miałam jakiś czas temu swedzenie ciała. Ktore odeszło, natomiast teraz zaczęłam sie pocic w nocy. Czy pocenie moze byc spowodowane nerwicą?

Tak, może być. Ja się pocę nad ranem

Gdy zlatują się lęki... Pocic można się też na lekach. Mi się nasiliło na sertralinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba zwariuje, boję się ze mam rakaraka języka. Ta plama jest dziwna, jedna, płaska czerwona. Nie schodzi :( teraz boję się ze będę musiała chodzić, badać to. Płakać mi się chce :( jeszcze przeczytałam ze niegojaca się plama to moze byc coś groźnego :( nie mam już siły :(

 

Plama w sensie takie gładkie pole a wokół biały nalot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem i swędzenie, i pocenie, i ból kolan. Wszystko się zgadzało , nawet nie pamiętam w jakiej to chorobie. Łeb z nami pogrywa.

Kiedyś miałem też dretwienie lewej ręki i stopy. Kiedy już sobie z tym nie radziłem siedząc na uczelni zamknąłem oczy i zrobiłem coś ma wzór treningu autogennego: wmawialem sobie, że nie czuje mrowienia w nodze. Skupilem się bardzo mocno, ale nie przechodziło. Wtedy pomyślałem, że przesune mrowienia z lewej stopy na prawą. I kurcze blaszka - zadziałało! Potem przenosilem z nogi na jedną dłoń, na drugą, itd. Nawet nie było to jakieś wymagające silnego skupienia. Oczywiście brzmi to niedorzecznie, ale sam tego doświadczyłem i wiem, że umysł wiele potrafi namieszać. To jak z tym słynnym: "a teraz pomyśl o miejscu które Cie swędzi". Każdy znajdzie jakieś, choć wcześniej tego nie czuł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem i swędzenie, i pocenie, i ból kolan. Wszystko się zgadzało , nawet nie pamiętam w jakiej to chorobie. Łeb z nami pogrywa.

Kiedyś miałem też dretwienie lewej ręki i stopy. Kiedy już sobie z tym nie radziłem siedząc na uczelni zamknąłem oczy i zrobiłem coś ma wzór treningu autogennego: wmawialem sobie, że nie czuje mrowienia w nodze. Skupilem się bardzo mocno, ale nie przechodziło. Wtedy pomyślałem, że przesune mrowienia z lewej stopy na prawą. I kurcze blaszka - zadziałało! Potem przenosilem z nogi na jedną dłoń, na drugą, itd. Nawet nie było to jakieś wymagające silnego skupienia. Oczywiście brzmi to niedorzecznie, ale sam tego doświadczyłem i wiem, że umysł wiele potrafi namieszać. To jak z tym słynnym: "a teraz pomyśl o miejscu które Cie swędzi". Każdy znajdzie jakieś, choć wcześniej tego nie czuł...

 

Ja trz tak mialam bolalo mnie pod kolanem w lewej nodze, smarowalam maaciami i innymi specyfikamy. Ktoregos dnia sie polozylam bo tak mnie juz bolalo ze myslalam ze noga mi odpadnie i lezac w ciszy i spokoju srwierdzilam ze moje mysli kreca sie tylko wokol lewej nogi a co z prawa? No wiec zaczelam myslec o prawej nodze ze mnie tez boli i co? Oczywiscie ze bolala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam powiekszone węzły do 20mm zaczełam czytac w internecie o chloniaku ziarnicy i innych rakach, po czym zaczęłam odczuwać objawy, swędzenie... poty nocne itd. Borykam sie z tym do tej pory :/ mimo zapewnień lekarzy uwarzam ze mam raka :-(

 

Ja tez mialam takie nawet wiecej bo najwiekszy u mnie chyba ma z 26 mm , wezly w dolach obojczykowych , na szyi , praktycznie gdzie sie nie dotkne to jakis wezelek. Poty i swiad skory tez mnie dopadl swego czasu , bardzo wie wtedy balam ze to jednak rak, ale uspokoilam sie i przeszlo. Wiadomo do dzisiaj mam takie dni ze sie bardzo drapie ale nie robie sobie wkretek i to mija :) nie zamartwiaj sie. Mi dzisiaj fryzjerka opowiadala ze jej znajoma chorowala na chloniaka i miala gule na szyi wielkosci pomaranczy i twarda jak glaz , normalnie skala! Takze nasze wezly to chyba nic w porownaniu z tymi chloniaczymi zmianami. Glowa do gory i sie uspokoj a objawy ustapia czego Ci zycze bo rozumiem co przechodzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoregos dnia sie polozylam bo tak mnie juz bolalo ze myslalam ze noga mi odpadnie i lezac w ciszy i spokoju srwierdzilam ze moje mysli kreca sie tylko wokol lewej nogi a co z prawa? No wiec zaczelam myslec o prawej nodze ze mnie tez boli i co? Oczywiscie ze bolala :)

 

Umysł to potęga, ale umysł nerwicowca to małpa z brzytwą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka nerwoludki, a ja chciałem się pochwalić, że dostałem się na terapię na grupę :yeah:

Super, to teraz z górki! Trzymam kciuki!

 

U mnie bez zmian, a może i gorzej z objawami neurologicznymi :( Dzisiaj mi kącik ust spadł, tak jakby mięsień go ściągnął, ale wrócił po chwili :( Umieram ze strachu, nie wierzę, że nerwica może takie cuda generować!

 

Co do mojej siły, którą oczywiście testuje, to już robię 100 przysiadów za jednym razem, testuję chodzenie na piętach i palcach, pompek też już robię bardzo dużo. Siła jest konkretna. Wczoraj do meczyku %%, to dzisiaj jakby więcej tych fascykulacji i ten kącik ust :/ Ostatnio po %, miałem ostre bóle od łokci po palce fakensy :brawo: Może rzeczywiście nerwy + elektrolity, który we krwi są ok hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ka sie uporalam ze wszystkimi rakami na 2 tygodnie nawet zaakcptowalam moja gule na nadgrstku ze to ganglion. To dzis przyszedl rak mozgu. Od dobrych kilku miesiecy drzy mi powieka co jakis czas, czasem to nawet caly dzien co 30min. Do tego mam dziwne bole glowy taki bol w jednym miejscu jak od uderzenia i potem znika i tak co jakis czas. Oczywiscie nie boli mnie codziennoe tylko np co 2 tygodnie. Ale chyba jakby byl to rak to raczej bylo by coraz gorzej? Co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ka sie uporalam ze wszystkimi rakami na 2 tygodnie nawet zaakcptowalam moja gule na nadgrstku ze to ganglion. To dzis przyszedl rak mozgu. Od dobrych kilku miesiecy drzy mi powieka co jakis czas, czasem to nawet caly dzien co 30min. Do tego mam dziwne bole glowy taki bol w jednym miejscu jak od uderzenia i potem znika i tak co jakis czas. Oczywiscie nie boli mnie codziennoe tylko np co 2 tygodnie. Ale chyba jakby byl to rak to raczej bylo by coraz gorzej? Co o tym myslicie?

Haha na pewno nie rak, możesz spać spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby dużo gorzej. Jeśli Cię to pocieszy to też walczę z rakiem w głowie. Mam różne dziwne bóle w różnych miejscach i piski w uszach. Laryngolog dał skierowanie na TK, które wykazało to co inne badania: nic groźnego się nie dzieje. Choć oczywiście jestem święcie przekonany, że lekarze się mylą. Ty masz tak samo: jesteś zdrową osobą, a Twój mózg gra przeciwko Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziewczyna uważa, że zmyślam sobie wszystko :( Mimo iż widać moje fascykulacje, sztywność niektórych mięśni, tę zdrętwiałą twarz też widziała, no ale ja wymyślam, żeby się użalać nade mną :( Rodzice to samo, że zmyślam sobie itp Może i to objaw nerwicy, ale fascykulacji, bóli nie zmyślam :( Tak samo z widzeniem problem i ból gałki przy ruszaniu. Objaw SM. W najgorszym razie wolałbym SM, której jako tako się nie boję, od tego zasranego ALS :/ Jutro badam się na boleriozę Western Blottem.

 

Ja już całkowicie się zamknę w sobie, z rodzicami bardzo mało rozmawiam, bo wiem że powiedzą, że zmyślam sobie, dziewczynie też nie mam co mówić :/

 

Za bolerką jest to, że wszystkie objawy nasilają się po %

 

Pewnie wyjdzie wszystko w porządku a ja dalej się będę źle czuł :/

 

Teraz was będę tutaj zatruwał postami, bo ja muszę się komuś wygadać haha :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×