Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

I do 300 - Tomek miał gest :D

 

Przy okazji informacja - jeżeli wiadomości są w folderze "do wysłania" to można je jeszcze edytować albo usunąć. Po przeczytaniu przez adresata (i przeniesieniu do wysłanych) oczywiście nie można.

 

"Do wysłania" to po prostu taka przechowalnia - od momentu napisania przez nas wiadomości do momentu przeczytania jej przez odbiorcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałam, że forum tak normalnie wygląda, później sprawdziłam w Explorer'ze i było inaczej, dużo lepiej, ale dalej męczyłam się w Firefox'ie, a później nagle się zmieniło i było dobrze też w Firefox'ie, a teraz znów jest do kitu i nie pomaga odświeżanie:/

 

[Dodane po edycji:]

 

Tak otwiera się plik z dużą ilością tekstu.

 

[Dodane po edycji:]

 

No ale co z tym tekstem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czyściłaś pamięć podręczną ? Napisz też może jakiego firefoxa używasz ;) Od godziny się męczę żeby uzyskać ten sam efekt co u Ciebie i za cholerę nie wiem co zepsuć :) Wejdź jeszcze na informacje o stronie i zobacz czy masz włączone wyświetlanie obrazków (chociaż nie sądzę żeby to było to...) Ogólnie ten problem występuje czasem w FF ale przeważnie nie tak często tylko co któryś raz...usunięcie ciasteczek wyczyszczenie pamięci podręcznej włączenie obsługi obrazków i ew. może jakiś plugin Ci coś blokuje? jest jeszcze jeden sposób żeby zobaczyć czy to nie ustawienia czasem - wejdź na tryb awaryjny FF i zobacz czy działa normalnie czy nie...a jak nie to może reinstal FF? albo aktualizacja :P sam nie wiem...

 

//edit

 

udało mi się zrobić to co masz w FF w mojej operze :) teraz szukam tego w FF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czyściłaś pamięć podręczną ?

 

Nie wiem o co chodzi...:/

 

Wczoraj instalowałam FF 3.0.9, nie pomogło...

 

Css też nie, bo mam wszystko odfajkowane.

 

Informacje na stronie- wyświetlanie obrazków jest.

 

usunięcie ciasteczek ew. może jakiś plugin Ci coś blokuje?

 

Nie wiem co z tymi ciasteczkami zrobić i z pluginem też nie wiem jak to sprawdzić.

 

[Dodane po edycji:]

 

Kurczę, jakbym tak nie lubiła FF, to bym się bawiła w Operze albo Explorer'ze... Nie wiem o co w tym chodzi... Przypominam sobie coś takiego, że chyba zepsuło mi się to znowu, kiedy wyskoczyła mi informacja o pamięci wirtualnej czy coś takiego, ale nie jestem pewna czy na 100% wtedy...

 

[Dodane po edycji:]

 

Tzn. coś, że za mało pamięci wirtualnej czy jakoś tak i że sobie właśnie tą pamięć powiększa(?) Nie wiem czy nie piszę głupot teraz, bo naprawdę nie zwróciłam na to zbytnio uwagi wtedy...

 

[Dodane po edycji:]

 

Wkurzyłam się- zainstalowałam Operę:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak otwiera się plik z dużą ilością tekstu.

 

[Dodane po edycji:]

 

No ale co z tym tekstem?

 

Jeżeli się otwiera w Firefoxie to spróbuj na drugiej karcie przeładować forum - wtedy też nie zaskakuje? Bo rozumiem że ten zepsuty widok masz zawsze, nie tylko czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to rzeczywiście pamięć a chcesz nadal być w FF to wejdź na Narzędzia-->opcje-->zawaansowane i tam jest zakładka sieć i tam się ustawia pamięć podręczną (ja np. mam 50 mb ustawione i mi wszystko śmiga...)

 

Też mam 50mb.

 

Jeżeli się otwiera w Firefoxie to spróbuj na drugiej karcie przeładować forum - wtedy też nie zaskakuje? Bo rozumiem że ten zepsuty widok masz zawsze, nie tylko czasami.

 

Tak, zawsze mam taki widok w FF, nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym przeładowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×