Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia wypowiedź pewnej osoby mi uświadomiła co mnie wkurza :

wkurza mnie mówienie "kim ty jesteś by mnie oceniać" -jestem ludzką istotą i oceniam cały czas wszystko

jak wszyscy, co z tego że nie znam czyjejś historii cokolwiek jego/ją spotkało nie usprawiedliwia, że traktuje się

innych jak szmaty do podłogi, gdy mówię o kimś to "h*j k****wa" albo bardziej wyrafinowanie "podły/ła głupi/a bezmyślny/na kretyn/ka" :lol:

to znaczy że naprawdę zrobili coś, za co zasługują na takie uprzywilejowane tytuły :twisted::twisted:

albo "nie możesz tak do mnie mówić" - a co ty jesteś pan na włościach? Masz jakiś przywilej nad wszystkich innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziś to mnie wkurzył właściciel psa

idę leśną ścieżką i bałwan wyprowadza psa

idzie drugi to ten zapina tego swojego na smycz przechodzi ten drugi z psem

ten bałwan widzi że idę ja zamiast trzymać bydlę na smyczy to idiota puszcza psa i zadowolony

do tego widać że pies był podekscytowany bo tamten drugi pies zachowywał się jak zachowywał

i wpływał na stan umysłu tego pierwszego -noż k..... widzi że pies jest nakręcony i może to się przemienić

w agresję to nie puszcza go, zapina mu smycz bo inny piesek idzie ale człowiek to h.... może go zagryźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że mogą być przymrozki niszczące uprawy i rolnicy poniosą straty, a coś, co mogłoby służyć za pożywienie, nie zostanie zebrane (nawet się nie wykształci). Zaznaczę, że "wkurzenia" w sensie emocjonalnym raczej nie czuję. Ale nie chcę, żeby występowały przymrozki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, że w tych debilnych radiach ciągle wczoraj i dzisiaj gadali o licbazie, pogieło ich z tymi maturami.

wydarzenie roku bo mature ktoś zdaje, jak nie zdał, to za rok, jak zdał to i tak emerytury nie dostanie hehe, nic się nie zmienia, to już prędzej ze mną powinni wywiady przeprowadzać, jak cv gdzieś wyśle, bo to jest bardziej doniosłe wydarzenie niż te śmieszne teściki licbusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×