Skocz do zawartości
Nerwica.com

ARYPIPRAZOL (Abilify, Abilify Maintena, Apiprax, Apra, Apra-swift, Aribit, Aribit ODT, Aricogan, Aripilek, Arypiprazole Aurovitas/ Orion/ +pharma/ Sandoz, Aspixor, Arypiprazol Glenmark, Aryzalera, Asduter, Explemed)


plasticsurgery

Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      15
    • Zaszkodził
      26


Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, to ładnie, jak jeszcze na noc to wrzuciłeś. Ja się na tym leku kręciłem wokół własnej osi.

elo, ale akineton w podpisie jest, może to dzięki niemu nie ma akatyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam powrót obcych myśli w głowie na tym leku, ale trwało to tylko jeden dzień. Do tego niepokój (2-3 dni). W tej chwili czuję się właściwie całkiem dobrze. Biorę 30 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę Abilify od 3,5 roku. Był miksowany w różnych kombinacjach z różnymi innymi lekami, ale jako jedyny utrzymał sie tak długo. Jest wg mnie serio ok. Mam czasem wrażenie, że dzięki niemu się trzymam tak jak się trzymam. Mam chęć wychodzić rano z domu i cokolwiek robić. Niestety czasem, gdy zdarza mi sie go zapomnieć mam drżenie w ciele i uczucie zmieszania w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh jeto pierwszy tydzien jest najgorszy kazdy to wie ja sama lazilam po scianach szkoda tylko ze nie udalo sie tego przetrzymac bo byc moze organizm by sie przyzwyczail... zreszta z tym podwyzszaniem dawki chodzilo raczej o to by DOCZEKAC do trzydziestki a nie walic na samym poczatku i liczyc na cud : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gadałem o tym z lekarką, ale uznała, że to bez sensu skoro już biorę lpd+stabilizator+lpp- zeby zwiększać ten abilify do 30mg i czekać, aż akatyzję przejdzie łaskawie, a w między czasie szamać akineton+ ew. klona na tą kur.wicę i sztywnosc miesni. Stad zmiana na kwetę XR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem na swoje jazdy ten lek. Dziwne, że ma być brany rano. 7,5mg na razie i za niecały miesiąc wizyta kontrolna. Może to pomoże na derealizacje.

Wenla w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×